Rok 1999/2000
Imię i Nazwisko klasa Opis osiągnięcia
Michał Jankiewicz VIII a Laureat olimpiady chemicznej na szczeblu rejonowym, uczestnik finału niemieckiego.
Maria Hawranek, Małgorzata Kaliszewska, Dorota Groyecka, Filip Koza

Marta Głowaczewska, Michał Grabski
VIe


I Gim
Otrzymali wyróżnienia i nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Literackim organizowanym przez Centrum Edukacyjno-Metodyczne w Katowicach
Adam Stronczak II LO
  • Otrzymał wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim pod kierunkiem p. Kamili Bodzon
     
  • zajął III miejsce w slalomie w zawodach snowboardowych o Puchar Polski Amatorów
     
  • zajął I miejsce w zawodach snowboardowych o Puchar Polski Amatorów.
Iwona Poleszczuk VIII e Otrzymała nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Literackim
Bartłomiej Połomski VI a Zajął 73 miejsce (na 20 tys. uczestników) w Ogólnopolskim Konkursie matematycznym "Kangur" ...
Maciej Zieliński II Zajął VIII (na 25 tys. uczestników ) miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Alfik"
Sandra Imiela V II Etap Konkursu Matematycznym "Pikomat"
Łukasz Szumański, Szczepan Szwajkosz
Leszek Nowak, Piotr Orzechowski
VI,
IV
Wzięli udział w miejskich (zajmując miejsce na podium) i wojewódzkich zawodach pływackich.
Zespół pod redakcją Aleksandry Wołek ! Wyróżnienie otrzymał zespół redakcyjny gazetki szkolnej "Nochal" w regionalnym konkursie gazetek szkolnych w Mysłowicach
Joanna Biesiada I a Zajęła I miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim i wzięła również udział i została wyróżniona w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim
Kacper Borowski, Ola Cieślicka, Tomek Konsek III Zajęli II miejsce w Miejskim konkursie "Wiedzy o Gliwicach"
Magdalena Czoch, Maciek Siedlecki IILO IIILO Zajęli II miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Wiedzy o USA"
KLASA I LO
  • Otrzymała II miejsce w Konkursie "Zbieramy butelki-PET"
  • III miejsce w Konkursie Teatralnym na szczeblu Rejonowym
Natalia Paszek II zajęła II miejsce w IV Miejskim Konkursie Recytatorskim dla uczniów klas I-III!
Ewa Kryj I Gim zajęła II miejsce w konkursie szachowym w mieście
Krzysiu Włodarski I Gim zdobył II miejsce w konkursie szachowym w mieście
Dawid Jóźwicki II LO -Wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim- "Rodzina w wirach historii" organizowanym przez fundacje S. Batorego i OŚRODEK KARTA
Klasa III LO - Wyróżnienie w wojewódzkim Konkursie Szkolnych czasopism
Klasa II SP - I miejsce w Rejonowym Przeglądzie Teatralnym
Klasa I Gim - II miejsce w Rejonowym Przeglądzie Teatralnym
Klasa VI SP - III miejsce w Rejonowym Przeglądzie Teatralnym
Wojciech Stankiewicz IV LO Wyróżnienie w Miejskim Konkursie na najlepszą pracę maturalną z j. polskiego
Filip Kocur I SP II miejsce w Mistrzostwach Gliwic w narciarstwie
Maciej Zieliński, Katarzyna Orzechowska III SP II miejsce w Miejskim konkursie ortograficznym
Andrzej Jarczewski VIII SP I miejsce w mistrzostwach Gliwic Szkół Podstawowych w kolarstwie górskim
Adam Turek V V miejsce (na 6780 uczestników ) w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym "Alfik"
Aleksandra Ciołczyk V Finalistka Konkursu j. niemieckiego
Aleksandra Wołek I LO III Etap Konkursu j. niemieckiego