Rok 1998/1999
Imię i Nazwisko klasa Opis osiągnięcia
Maria Hawranek kl. Ve I miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym
na szczeblu miejskim.
Adam Hobot kl. VIIIe wyróżnienie II stopnia w Miejskim Konkursie Recytatorskim.
Sandra Imiela kl. IV I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "PIKOMAT".
Dawid Jóźwicki kl. I LO III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ośrodka Historycznego "KARTA" pt. "Historia bliska".
Małgorzata Kaliszewska kl. Ve Złoty Medal w Mistrzostwach Polski "Ujeżdżanie kucy i małych koni".
Sonia Piskozub kl. IV LO ostatni etap eliminacji United World Colleges organizowanego przez Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata i MEN.
Sonia Piskozub kl. IV LO stypendystka Prezesa Rady Ministrów.
Joanna Stawowy kl. I LO laureatka wojewódzkiego etapu Olimpiady filozoficznej.
Adam Stronczak kl. I LO III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportów Zimowych Młodzieży Małopolska'99.

 

Łukasz Szumański kl. Ve III miejsce w slalomie gigancie w zawodach narciarskich
o Puchar Prezydenta Gliwic.
Michał Waniewski kl. VI nagroda i wyróżnienie w finale Ogólnopolskiego Konkursu "Europa w Szkole" pod patronatem Prezydenta RP i Unii Europejskiej;
do finału w.w. Konkursu przeszli: Ines Stolecka i Łukasz Szumański z klasy Ve oraz Marta Głowaczewska, Ewa Kryj, Marcin Michałek, Michał Waniewski i Agnieszka Wiśniewska
z klasy VI.

 

Aleksandra Wołek kl. VIIIe finalistka III etapu Olimpiady języka niemieckiego.
Magdalena Zaremba kl. VIIIe laureatka Olimpiady języka polskiego.

 

Magdalena Zaremba kl. VIIIe II etap Olimpiady matematycznej.
----- Klasa VIIIa I nagroda kategorii "S" na Prezentacjach Artystycznych Dzieci i Młodzieży '99 .
----- Klasa IIIa I miejsce w Konkursie Teatralnym na Prezentacjach Artystycznych Dzieci
i Młodzieży '99
----- Klasa II LO II miejsce na Prezentacjach Artystycznych Dzieci i Młodzieży '99.
Ines Michaliszyn, Magdalena Zaremba i Maria Hawranek klasa VIII i klasa Ve Finał Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego
Joanna Gołębska, Tomasz Groyecki, Jan Pawelec, Karolina Pytka, Aleksandra Wołek i Magdalena Zaremba ----- II etap Olimpiady języka angielskiego.
Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych w Drużynowych Zawodach Pływackich
  • sztafeta 10x25m- chłopcy I miejsce
  • -dziewczęta I miejsce
  • sztafeta 8x25m- chłopcy I miejsce
  • -dziewczęta II miejsce
Mistrzostwa Gliwic w Drużynowych Szachach Dziewcząt -II miejsce.

 

Uczniowski Klub Sportowy - IV miejsce drużynowo na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportów Zimowych Młodzieży -Małopolska '99.