Rok 1996/1997
Imię i Nazwisko klasa Opis osiągnięcia
Agnieszka Bernas kl. VIII II etap konkursu matematycznego.
Agata Chobot kl. VII Finał wojewódzkiego etapu Konkursu języka niemieckiego.
Błażej Mirka kl. VII IV etap konkursu języka niemieckiego.
Ewa Ostrowicz kl. VII Finał wojewódzkiego etapu Konkursu języka niemieckiego.
Krzysztof Parjaszewski kl. IIIe V miejsce w finale ogólnomiejskiego Konkursu "Mini-Omnibus".
Jan Pawelec kl. VIa II miejsce w finale wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego.
Magdalena Zaremba kl. VIe I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim.
Magdalena Zaremba kl. VIe I miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym.
Magdalena Zaremba kl. VIe Finalistka ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego w Płocku.
Sonia Piskozub kl. III LO wyróżnienie Wydawnictwa Naukowego PWN oraz Nagroda Fundacji im. Stefana Batorego za pracę pisemną IX Olimpiady Filozoficznej nt. "W jakich okolicznościach bunt jest uzasadniony i jakie są jego granice".
Sonia Piskozub kl. III LO nagroda specjalna w II Ogólnopolskim Konkursie Interdyscyplinarnym pt. "Moja Mała Ojczyzna".
Agata Bulska, Agata Chobot, Małgorzata Parjaszewska i Przemysław Borysławski z kl. VIII II etap Konkursu języka angielskiego.
Bartłomiej Ostrowicz, Tomasz Stankiewicz, Łukasz Kukuła z kl. I LO oraz Jerzy Steinhof z kl. IV LO etap wojewódzki Konkursu Filozoficznego.
Zawody w narciarstwie alpejskim o Puchar Prezydenta Gliwic - I miejsce dla Szkoły!
  • grupa wiekowa kl. I-II Adam Wójtowicz I miejsce
  • grupa wiekowa kl. III-IV Aleksandra Drozdowska I miejsce
  • Marcin Unold I miejsce
  • Wojciech Szlachta III miejsce
  • grupa wiekowa KL. VII- VIII Agnieszka Bernas I miejsce
  • Adam Stronczak III miejsce
Mistrzostwa Gliwic w zawodach pływackich I miejsce dla Szkoły!
 
  • reprezentanci:
  • Marcin Unold
  • Adam Lichwa
  • Wojciech Szlachta
  I miejsca
  • Michał Grabski
  • Maria Stangel
  • Alicja Bulska
  II miejsca
  • Marcin Michałek
  • Przemysław Tylman
  • Aleksandra Drozdowska
  • Wojciech Szlachta
  • Michał Grabski
  III miejsca