SUKCESY 2017/2018

Aktualizacja: 27.01.2018
Imię i nazwiskoKlasa/
dodano do Aktualności
Opis
Wojciech Krzyżanowski dodano
27/01/2018
Michał Sołtys dodano
22/01/2018
Wojciech Krzyżanowski dodano
19/01/2018
Szymon Wróbel dodano
18/01/2018
Wojciech Krzyżanowski dodano
18/01/2018
Wojciech Krzyżanowski dodano
18/01/2018

Szkoła Podstawowa:


Klasy piąte

Bartosz Karoń
Paweł Dudiak
Maya Struck

Klasy szóste

Klara Sokół
Paulina Nierychło
Karolina Nierychło
Zofia Maruszewska
Adam Górecki

Gimnazjum:

Wojciech Krzyżanowski
dodano
16/01/2018

Szkoła Podstawowa:


Klasy drugie

Zuzanna Tomaszewska
Antonina Kosmala

Klasy trzecie

Jan Bargiela
Marek Jastrzębski
Helena Pyrc
Natasza Suchecka

Klasy czwarte

Igor Kwiatkowski

Klasy piąte

Marta Puzoń
Paweł Dudiak

Klasy szóste

Szymon Wróbel
Adam Górecki
Zofia Maruszewska

Gimnazjum:

Wojciech Krzyżanowski
dodano
16/01/2018
Dagmara Piktas dodano
22/12/2017
Dagmara Piktas dodano
19/12/2017
Wojciech Krzyżanowski dodano
13/12/2017
Michał Sołtys dodano
30/11/2017
Wojciech Krzyżanowski dodano
24/11/2017
Szymon Wróbel dodano
24/11/2017
Wojciech Krzyżanowski dodano
24/11/2017
Zofia Maruszewska
Klara Sokół
dodano
24/11/2017
Zosia Adamowska
Antonina Kosmala
Damian Krawczyszyn
dodano
24/11/2017


Klara Sokół dodano
18/11/2017

Wyniki Konkursu Plastycznego odbywającego się w ramach Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej

Spośród 18 przyznanych nagród
aż 8 otrzymali uczniowie Naszej Szkoły:

I miejsce oraz nagroda główna
Klara Sokół - kl. VI

II miejsce
Zofia Maruszewska - kl. VI

Wyróżnienie:
Paweł Cycoń – kl. „0”
Julia d’Amico – kl. IV
Maciej Macyk – kl. „0”
Szymon Nowak – kl. „0”
Mateusz Pielichowski – kl. „0”
Kaiah Richmond – kl. „0”

Gratulacje!!!
Antonina Kosmala kl. II SP

dodano
23/10/2017

Antonina Kosmala

z kl. II SP

zajęła 6 miejsce

w II Ogólnopolskim Turnieju grup rekreacyjnych
w Gimnastyce Artystycznej Gracja Cup


Gratulacje!!!
Mikołaj Wesołowski kl. VII

dodano
17/10/2017

Mikołaj Wesołowski

z kl. VII

zajął II miejsce

w XVIII Międzynarodowym Turnieju Szermierczym
z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Memoriał Bolesława Miki


Gratulacje!!!
Antonina Kosmala kl. II SP

dodano
16/10/2017

Antonina Kosmala

z kl. II SP

zajęła 7 miejsce

w Ogólnopolskich Zawodach w Gimnastyce Artystycznej


Gratulacje!!!
Dagmara Piktas kl. VI

dodano
13/10/2017

Dagmara Piktas

z kl. VI

zakwalifikowała się do finału i zajęła 8 miejsce

w Międzynarodowych Zawodach
w Akrobatyce Sportowej w Budapeszcie
pn. 1st Budapest Acro Cup w kategorii dwójka dziewcząt YOUTH


Gratulacje!!!
Wojciech Krzyżanowski kl. III Gim.

dodano
03/10/2017

Wojciech Krzyżanowski

z kl. III Gim.

zajął II miejsce

w kategorii: singiel chłopców do lat 18
w VIII Amatorskich Mistrzostwach Gliwic w Tenisie
o Puchar Prezydenta Miasta


Gratulacje!!!
Mikołaj Wesołowski kl. VII

dodano
20/09/2017

Mikołaj Wesołowski

z kl. VII

zajął I miejsce

w XIV Turnieju Szermierczym Młodzików i Dzieci do lat 13
w szpadzie Kmicic Cup 2017


Gratulacje!!!
Dagmara Piktas kl. VI

dodano
25/09/2017

Dagmara Piktas

z kl. VI

zajęła II miejsce

w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
w akrobatyce sportowej, skokach na ścieżce i trampolinie


Gratulacje!!!