SUKCESY 2015/2016

Aktualizacja: 07.08.2016
Imię i nazwiskoKlasa/
dodano do Aktualności
Opis
Szymon Wróbel kl. V

dodano
07/08/2016

Szymon Wróbel

z kl. V

otrzymał stypendium naukowe

w ramach programu "Mistrzowie matematyki"
finansowane ze środków pozyskanych na ten cel z Fundacji mBank


Gratulacje!!!
Dagmara Piktas kl. IV

dodano
02/07/2016

Dagmara Piktas

z kl. IV

zajęła III miejsce

w Ogólnopolskich Zawodach
w Akrobatyce Sportowej i Skokach na ścieżce


Gratulacje!!!
Alicja Kumor, Natalia Wolak, Aleksandra Kotowicz kl. V SP i III Gim.

dodano
16/06/2016

Alicja Kumor z kl. V - zajęła I miejsce,
Natalia Wolak z kl. III Gim. zajęła II miejsce,
Aleksandra Kotowicz z kl. V otrzymała wyróżnienie

w Miejskim Konkursie Plastycznym
"Gliwice - oblicza miasta"


Gratulacje!!!
uczniowie SP i gim kl.IV

dodano
14/06/2016

WYNIKI
ogólnopolskiego konkursu wiedzy
Synapsik MEN dla klas pierwszych

Imię i nazwisko punktów procent
Kalina Mazur 37,5 pkt. 93,75 %
Stanisław Macyk 37,5 pkt. 93,75%
Helena Pyrc 36 pkt. 90 %
Zuzanna Nikiel-Wójtowicz 34 pkt. 85 %
Jan Bargieła 32,5 pkt. 81,25 %

Gratulacje!!!
uczniowie SP i Gim. kl. IV

dodano
04/06/2016

Podczas Gliwickiej Gali Młodych Talentów
statuetki "Zwiastuny 2016"
za osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015 oraz 2015/2016
otrzymali nasi Uczniowie:

Weronika Dykacz
Agata Gliklich
Zuzanna Maruszewska
Natalia Michalska
Dagmara Piktas
Dominika Piktas
Maja Puente-Bartłomiejczyk
Karolina Siergiej
Klara Sokół


Gratulacje!!!
Maja Gorczyca, Małgorzata Kukiełka kl. VI b

dodano
31/05/2016

Maja Gorczyca i Małgorzata Kukiełka

z kl. VI b

zostały laureatkami

Małej Olimpiady Matematycznej


Gratulacje!!!
uczniowie SP i gim kl.IV

dodano
20/05/2016

Wyniki
Międzynarodowego Konkursu Fizycznego
Lwiątko 2016

Imię i nazwisko punktów tytuł
Wojciech Krzyżanowski 82,50 TAON
Mateusz Początek 81,75 TAON

Gratulacje!!!
Hanna Buzek kl. IV

dodano
19/05/2016

Hanna Buzek

z kl. IV

zajęła I miejsce

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym
"Tam, gdzie mieszka muzyka"


Gratulacje!!!
Maja Gorczyca kl. VI b

dodano
18/05/2016

Maja Gorczyca

z kl. VI b

została laureatką

ogólnopolskiej olimpiady z języka polskiego
OLIMPUS 2016


Gratulacje!!!
uczniowie SP i gim kl.IV

dodano
13/05/2016

Wyniki
Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
KANGUR MATEMATYCZNY

KLASA III:
SZYMON WOJTALA - 12 m-ce w regionie, 5 w powiecie
BARTOSZ KAROŃ - 19 m-ce w regionie, 7 w powiecie
PAWEŁ DUDIAK - 35 m-ce w regionie, 12 w powiecie
GABRIELA SEIRINGER - 45 m-ce w regionie, 18 w powiecie
ADRIAN JURECKI - 59 m-ce w regionie, 25 w powiecie

KLASA IV:
SZYMON WRÓBEL - 4 m-ce w regionie, 2 w powiecie
GÓRECKI ADAM - 17 m-ce w regionie, 8 w powiecie
FILIP CELEBIAS - 23 m-ce w regionie, 10 w powiecie
ZOFIA MARUSZEWSKA - 29 m-ce w regionie, 14 w powiecie

Klasa I Gimnazjum:
Wojciech Krzyżanowski - 26 m-ce w regionie, 7 w powiecie


Gratulacje!!!
Maja Gorczyca, Małgorzata Kukiełka kl. VI b

dodano
09/05/2016

Maja Gorczyca i Małgorzata Kukiełka

z kl. VI b

zakwalifikowały się do finału

Małej Olimpiady Matematycznej


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. III Gim.

dodano
05/05/2016

Weronika Dykacz

z kl. III Gim.

zajęła I miejsce

w XVIII Wojewódzkich Prezentacjach Artystycznych
Dzieci Młodzieży, w kategorii wiekowej: 13-19 lat


Gratulacje!!!
Mikołaj Wesołowski kl. V

dodano
27/04/2016

Mikołaj Wesołowski

z kl. V

zajął II miejsce

w Drużynowych Mistrzostwach Śląska Młodzików
w szpadzie chłopców


Gratulacje!!!
uczniowie kl. I-III SP

dodano
19/04/2016

WYNIKI
Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego
dla uczniów klas I-III SP
CYFERKA

Natasza Suchecka - kl. I a - II miejsce

Zuzanna Beznosiuk - kl. II b - II miejsce

Bartosz Karoń - kl. III b - I miejsce


Gratulacje!!!
Gabriela Wojtynek kl. I b

dodano
19/04/2016

Gabriela Wojtynek

z kl. I b

otrzymała wyróżnienie

w XX Miejskim Konkursie Recytatorskim
"Wszystkie dzieci nasze są"


Gratulacje!!!
Mikołaj Wesołowski kl. V

dodano
11/04/2016

Mikołaj Wesołowski

z kl. V

zajął III miejsce

w Ogólnopolskim Turnieju Szermierki
"Puchar Żubrów 2016"


Gratulacje!!!
Dagmara Piktas kl. IV

dodano
11/04/2016

Dagmara Piktas

z kl. IV

zajęła III miejsce

w VIII Ogólnopolskim Wiosennym Turnieju
Akrobatyki Sportowej (klasa młodzieżowa)


Gratulacje!!!
Hanna Buzek kl. IV

dodano
08/04/2016

Hanna Buzek

z kl. IV

zajęła I miejsce

w klasyfikacji generalnej
Ligii Klubów Śląskich rocznik 2006 w pływaniu


Gratulacje!!!
Michał Sołtys kl. I Gim.

dodano
04/04/2016

Michał Sołtys

z kl. I Gim.

przeszedł do II etapu konkursu

"Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków".
Temat szczegółowy: "Dzieje Polaków po II wojnie światowej"


Gratulacje!!!
Mikołaj Wesołowski kl. V

dodano
30/03/2016

Mikołaj Wesołowski

z kl. V

otrzymał wyróżnienie

w V Powiatowym Konkursie Wiedzy i Umiejętności
Tydzień Mądrali I Ty możesz zostać Pitagorasem


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. III Gim.

dodano
24/03/2016

Weronika Dykacz

z kl. III Gim.

została laureatką

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z języka francuskiego dla gimnazjalistów


Gratulacje!!!
Klaudia Stanula kl. V

dodano
24/03/2016

Klaudia Stanula

z kl. V

otrzymała wyróżnienie

w V Powiatowym Konkursie Wiedzy i Umiejętności
Tydzień Mądrali I Ty możesz zostać Pitagorasem


Gratulacje!!!
Anna Pierzchała kl. VI b

dodano
24/03/2016

Anna Pierzchała

z kl. VI b

zajęła III miejsce

w V Powiatowym Konkursie Wiedzy i Umiejętności
Tydzień Mądrali I Ty możesz zostać Pitagorasem


Gratulacje!!!
Maja Gorczyca kl. VI b

dodano
24/03/2016

Maja Gorczyca

z kl. VI b

zajęła III miejsce

w V Powiatowym Konkursie Wiedzy i Umiejętności
Tydzień Mądrali I Ty możesz zostać Pitagorasem


Gratulacje!!!
Zuzanna Strączek kl. I gim.

dodano
03/03/2016

Zuzanna Strączek

z kl. I gim.

zajęła I miejsce

w Otwartych Mistrzostwach Skawiny
w Narciarstwie Alpejskim - Slalom Gigant


Gratulacje!!!
Maja Gorczyca kl. VI b

dodano
02/03/2016

Maja Gorczyca

z kl. VI b

została laureatką

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego
dla uczniów szkół podstawowych


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. III Gim.

dodano
10/02/2016

Weronika Dykacz

z kl. III Gim.

zajęła I miejsce

w III Wojewódzkim
Festiwalu Piosenki Frankofońskiej
kategoria: soliści


Gratulacje!!!
uczennice kl. IV

dodano
10/02/2016

Agata Gliklich
Dagmara Piktas
Klara Sokół

z kl. IV SP

zajęły II miejsce

w III Wojewódzkim
Festiwalu Piosenki Frankofońskiej
kategoria: zespoły wokalne, klasy IV-VI SP


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. III Gim.

dodano
04/02/2016

Weronika Dykacz

z kl. III Gim.

przeszła do III etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z j. francuskiego dla gimnazjalistów


Gratulacje!!!
uczniowie SP kl.IV

dodano
22/01/2016

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu
ALFIK MATEMATYCZNY 2015

Szkoła Podstawowa:
Szymon Wróbel z kl. IV - 21 miejsce w województwie!
Maria Gorczyca z kl. VI b - 25 miejsce w województwie!
Bartosz Karoń z kl. III b - 38 miejsce w województwie!
Paweł Dudiak z kl. III a - 57 miejsce w województwie!
Stanisław Buczkowski z kl. VI b - 60 miejsce w województwie!
Zofia Maruszewska z kl. IV - 78 miejsce w województwie!
Adam Górecki z kl. IV - 94 miejsce w województwie!

Gimnazjum:
Wojciech Krzyżanowski z kl. I - 8 miejsce w województwie i 73 w kraju!
Mateusz Początek z kl. II - 28 miejsce w województwie!


Gratulacje!!!
Michał Sołtys kl. I Gim.

dodano
21/01/2016

Michał Sołtys

z kl. I Gim.

został laureatem

Ogólnopolskiej Olimpiady z Historii
OLIMPUS 2015 - sesja jesienna


Gratulacje!!!
uczniowie SP kl.IV

dodano
20/01/2016

Ola Bojanowska
Hania Buzek
Szymon Wróbel

zajęli III miejsce

w Powiatowym Konkursie Matematycznym
MISTRZ TANGRAMU


Gratulacje!!!
uczniowie SP kl. VI

dodano
20/01/2016

Staś Buczkowski
Maja Gorczyca
Dominika Piktas z kl. VI

zajęli I miejsce

w Powiatowym Konkursie Matematycznym
MISTRZ TANGRAMU


Gratulacje!!!
Maja Gorczyca kl. VI b

dodano
20/01/2016

Maja Gorczyca

z kl. VI b

przeszła do III etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego
dla uczniów szkół podstawowych


Gratulacje!!!
uczniowie SP kl.IV

dodano
19/01/2016

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu
ENGLISH HIGH FLIER 2015

Szkoła Podstawowa:
Zofia Maruszewska z kl. IV - 3 miejsce w województwie i 21 w kraju!
Anna Pierzchała z kl. VI b - 15 miejsce w województwie!
Klara Sokół z kl. IV - 18 miejsce w województwie!
Maria Gorczyca z kl. VI b - 28 miejsce w województwie!
Szymon Wróbel z kl. IV - 35 miejsce w województwie!
Hanna Buzek z kl. IV - 50 miejsce w województwie!
Milena Suchecka z kl. VI b - 52 miejsce w województwie!
Julia Szymiczek z kl. VI b - 52 miejsce w województwie!
Karolina Szymiczek z kl. VI b - 52 miejsce w województwie!
Martyna Bulik z kl. VI b - 64 miejsce w województwie!
Jakub Sobstyl z kl. VI b - 64 miejsce w województwie!
Stanisław Buczkowski z kl. VI b - 74 miejsce w województwie!
Adam Górecki z kl. IV - 77 miejsce w województwie!
Dagmara Piktas z kl. IV - 78 miejsce w województwie!
Martyna Fornalczyk z kl. VI a - 79 miejsce w województwie!
Nikola Paprocka z kl. IV - 80 miejsce w województwie!
Klaudia Stanula z kl. V - 81 miejsce w województwie!
Jakub Bojanowski z kl. VI b - 83 miejsce w województwie!
Aleksandra Łukaszek z kl. VI a - 88 miejsce w województwie!
Małgorzata Kukiełka z kl. VI b - 89 miejsce w województwie!
Maciej Grabietz z kl. IV - 99 miejsce w województwie!
Łukasz Boba z kl. VI b - 103 miejsce w województwie!
Mikołaj Wesołowski z kl. V - 107 miejsce w województwie!
Julia Beznosiuk z kl. VI a - 110 miejsce w województwie!
Maciej Gabryś z kl. VI b - 110 miejsce w województwie!
Martyna Florkiewicz z kl. VI a - 125 miejsce w województwie!
Maximilian Mierzwa z kl. VI a - 134 miejsce w województwie!

Gimnazjum:
Wojciech Krzyżanowski z kl. I - 2 miejsce w województwie i 8 w kraju!
Julia Saferna z kl. III - 9 miejsce w województwie!
Magdalena Horbacz-Czapla z kl. II - 22 miejsce w województwie!
Livio Badellino z kl. III - 49 miejsce w województwie!
Weronika Dykacz z kl. III - 51 miejsce w województwie!
Mateusz Gabor z kl. I - 66 miejsce w województwie!
Agnieszka Mrozek z kl. I - 100 miejsce w województwie!


Gratulacje!!!
Bartosz Siekierka kl. II b

dodano
19/01/2016

Bartosz Siekierka

z kl. II b

zajął I miejsce

w XII Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek
"Hej kolęda, kolęda"


Gratulacje!!!
Karolina Krawczyszyn kl. III a

dodano
19/01/2016

Karolina Krawczyszyn

z kl. III a

zajęła II miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
z wykorzystaniem Technologii Informacyjnej
"Mała ojczyzna w małych oczach"


Gratulacje!!!
uczniowie SP kl. VI

dodano
13/01/2016

Martyna Bulik - kl. VI b
Maria Gorczyca - kl. VI b
Dominika Piktas - kl. VI a
Małgorzata Kukiełka - kl. VI a

zostały laureatkami

ogólnopolskiej olimpiady wiedzy mitologicznej
OLIMPUS 2015


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. III Gim.

dodano
10/12/2015

Weronika Dykacz

z kl. III Gim.

przeszła do II etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z j. francuskiego dla gimnazjalistów


Gratulacje!!!
Wojciech Krzyżanowski kl. I Gim.

dodano
07/12/2015

Wojciech Krzyżanowski

z klasy I Gim.

otrzymał

Gliwicki Laur Nauki 2015
za osiągnięcia naukowe w dziedzinie matematyki w roku szkolnym 2014/2015


Gratulacje!!!
uczniowie SP kl. IV

dodano
04/12/2015

Adam Górecki i Szymon Wróbel

z kl. IV

zajęli I miejsce

w Miejskim Konkursie Matematycznym
„Czar par”


Gratulacje!!!
Julia Saferna kl. III Gim.

dodano
04/12/2015

Julia Saferna

z kl. III Gim.

przeszła do II etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z j. angielskiego dla gimnazjalistów


Gratulacje!!!
Michał Sołtys kl. I Gim.

dodano
01/12/2015

Michał Sołtys

z kl. I Gim.

przeszedł do II etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z historii dla gimnazjalistów


Gratulacje!!!
Shuri Shichi, Natalia Augustynowicz

dodano
01/12/2015

Shuri Shichi z kl. III b

zajęła I miejsce


Natalia Augustynowicz z kl. II b

otrzymała wyróżnienie

w Miejsko-Powiatowym konkursie plastycznym
"Najpiękniejsze miejsca w mojej Ojczyźnie"
zorganizowanym w SP 20 w Gliwicach, pod patronatem Dowódcy Garnizonu Gliwice


Gratulacje!!!
uczniowie SP

dodano
01/12/2015

Ola Bojanowska, Hania Buzek i Szymon Wróbel z kl. IV;
Staś Buczkowski, Maja Gorczyca, Dominika Piktas z kl. VI

przeszli do finału

Miejskiego Konkursu Matematycznego
MISTRZ TANGRAMU


Gratulacje!!!
Mikołaj Wesołowski kl. Va

dodano
01/12/2015

Mikołaj Wesołowski

z kl. Va

zajął II miejsce

w Ogólnopolskim Turnieju Szpadowym
"Gwiazdka ze szpadą"


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. III Gim.

dodano
25/11/2015

Weronika Dykacz

z kl. III Gim.

przeszła do II etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z języka polskiego dla gimnazjalistów


Gratulacje!!!
Maja Gorczyca kl. VI b

dodano
23/11/2015

Maja Gorczyca

z kl. VI b

przeszła do II etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego
dla uczniów szkół podstawowych


Gratulacje!!!
Dominika Piktas kl. VI a

dodano
17/11/2015

Dominika Piktas

z kl. VI a

przeszła do II etapu

Konkursu Biblijnego dla uczniów klas IV-VI SP


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. III Gim.

dodano
12/11/2015

Weronika Dykacz

z kl. III Gim.

zajęła I miejsce

w IV Powiatowo-Miejskim Konkursie Pieśni Patriotycznej w kategorii Gimnazjum


Gratulacje!!!
Dominika Piktas kl. VI a

dodano
12/11/2015

Dominika Piktas

z kl. VI a

zajęła II miejsce

w ogólnopolskim konkursie historycznym
"Niepodległa. Tradycja w zderzeniu ze współczesnością".
zorganizowanm przez Muzeum Niepodległości w Warszawie.

Dominika odebrała nagrodę w Warszawie, osobiście.
Nagrody wręczała Zastępca Dyrektora Muzeum Niepodległości - Jolanta Dąbek oraz Pełnomocnik Zarządu Województwa Mazowieckiego do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych - Zbigniew Czaplicki. Uroczystość była uatrakcyjniona koncertem uczniów Warszawskiej Szkoły Muzycznej.
Gratulacje!!!
Mikołaj Wesołowski kl. Va

dodano
09/11/2015

Mikołaj Wesołowski

z kl. Va

zajął II miejsce

w Pucharze Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców zorganizowanych w Szczecinie


Gratulacje!!!
Mikołaj Wesołowski kl. Va

dodano
09/11/2015

Mikołaj Wesołowski

z kl. Va

zajął I miejsce

w turnieju szermierczym w szpadzie
o Puchar Prezesa Związku Górnośląskiego
zorganizowanym w Chorzowie


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca absolwent Gim.

dodano
21/10/2015

Szymon Gorczyca

absolwent I Społecznego Gimnazjum

otrzymał stypendium

ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015.
Szymon odebrał Dyplom Stypendysty osobiście z rąk Pani Minister Joanny Kluzik-Rostkowskiej na uroczystej gali w dniu 16 października 2015r.


Gratulacje!!!