SUKCESY 2014/2015

Aktualizacja: 01.07.2015
Imię i nazwiskoKlasa/
dodano do Aktualności
Opis
uczniowie kl. Ia i Ib SP

dodano
22/06/2015

Klasa Ia i Ib

zajęła I miejsce

w III Regionalnym Konkursie Teatralnym
"Bawimy się w prawdziwy teatr"
organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Gliwicach.


Gratulacje!!!
uczniowie kl. VI a

dodano
22/06/2015

Klasa VIa

zajęła III miejsce

w III Regionalnym Konkursie Teatralnym
"Bawimy się w prawdziwy teatr"
organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Gliwicach.


Gratulacje!!!
uczniowie kl. 0

dodano
22/06/2015

Klasa 0 (zerówka)

zajęła II miejsce

w III Regionalnym Konkursie Teatralnym
"Bawimy się w prawdziwy teatr"
organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Gliwicach.


Gratulacje!!!
uczniowie SP i GIM.

dodano
20/06/2015

WYNIKI

V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
"Emocje - znaki na drodze mojego życia"

Karolina Siergiej, kl. VIb - I miejsce
Zuzanna Maruszewska, kl. VIb - II miejsce
Natalia Michalska, kl. III Gim - I miejsce
Maja Puente-Bartłomiejczyk, kl. III Gim. - II miejsce
Weronika Dykacz, kl. II Gim - III miejsce


Gratulacje!!!
Milena Suchecka kl. V b

dodano
17/06/2015

Milena Suchecka
z grupą STARS

z kl. V b

zajęła III miejsce

w kategorii tańca: street Dance
na ogólnopolskim turnieju tańca:
DANCE PASSION


Gratulacje!!!
formacja SP

dodano
16/06/2015

Formacja w składzie:
Patrycja Banaś, Zofia Czołomiej, Magdalena Górska

z SP

otrzymała WYRÓŻNIENIE

w Turnieju Tańca "Bez Kitu"
zorganizowanym 16 czerwca 2015r. w Zabrzu przez Szkołę Tańca Eska


Gratulacje!!!
formacja SP

dodano
16/06/2015

Formacja w składzie:
Amelia Bielak, Julia Gruchała, Aleksandra Kotowicz, Rena Shichi, Sena Shichi, Klaudia Stanula

z SP

otrzymała WYRÓŻNIENIE

w Turnieju Tańca "Bez Kitu"
zorganizowanym 16 czerwca 2015r. w Zabrzu przez Szkołę Tańca Eska


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz, Maja Puente-Bartłomiejczyk kl. II i III Gim.

dodano
12/06/2015

Weronika Dykacz

z kl. II Gim.

i

Maja Puente-Bartłomiejczyk

z kl. III Gim.

otrzymały statuetki za osiągnięcia plastyczne

na X Gliwickiej Gali Młodych Talentów
ZWIASTUNY 2015


Gratulacje!!!
zespół kl. III SP

dodano
12/06/2015

Zespół w składzie:
Ola Bojanowska, Zuzanna Bożek, Hania Buzek, Nikola Paprocka, Dagmara Piktas i Klara Sokół

z kl. III SP

zajął II miejsce

w Turnieju Formacji Tanecznych 2015


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. II Gim.

dodano
02/06/2015

Weronika Dykacz

z kl. II Gim.

zajęła I miejsce

na XXXIII Festiwalu Piosenki Dziecięcej
w kategorii: gimnazjum


Gratulacje!!!
Wojciech Krzyżanowski kl. VI b

dodano
29/05/2015

Wojciech Krzyżanowski

z kl. VI b

został LAUREATEM

Małej Olimpiady Matematycznej



Gratulacje!!!
uczniowie Gim.

dodano
26/05/2015
WYNIKI
Międzynarodowego Konkursu Fizycznego
Lwiątko 2015

SZYMON GORCZYCA - 118,75 pkt., - uzyskał tytuł KAON
LIVIO BADELLINO - 76,25 pkt., - uzyskał tytuł TAON


Gratulacje!!!
uczniowie SP

dodano
25/05/2015
WYNIKI
klasyfikacji generalnej
Gliwickiej Ligi Pływackiej 2015
II etapu - 11 maja 2015r.

STYL DOWOLNY
I m-ce - BUZEK Hanna - 25m - 17.76 - Grupa A
I m-ce - BOBA Łukasz - 50m - 40.72 - Grupa B
II m-ce - BUCZKOWSKI Stanisław - 50m - 41.73 - Grupa B
I m-ce - GABRYś Maciej - 50 m - 31.40 - Grupa B Sport
I m-ce - DENISIUK Maciej 50 m - 35.82 - Grupa C

STYL GRZBIETOWY
I m-ce - BUZEK Hanna - 50 m - 44.25 - Grupa A

STYL KLASYCZNY
II m-ce - BUCZKOWSKI Stanisław - 50 m - 54.60 - Grupa B
II m-ce - GABRYś Maciej - 50 m - 42.26 - Grupa B Sport

STYL MOTYLKOWY
II m-ce - DENISIUK Maciej - 50 m - 54.04 - Grupa C


Gratulacje!!!
Michał Sołtys kl. VI b

dodano
27/05/2015

Michał Sołtys

z kl. VI b

został laureatem

Ogólnopolskiej Olimpiady z Historii
OLIMPUS 2015


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. II Gim.

dodano
22/05/2015

Weronika Dykacz

z kl. II Gim.

zajęła III miejsce

w kategorii SOLIŚCI - szkoły gimnazjalne
w XX Wojewódzkim Festiwalu
Pieśni i Piosenki Obcojęzycznej


Gratulacje!!!
Karolina Siergiej kl. VI b

dodano
20/05/2015

Karolina Siergiej

z kl. VI b

została zakwalifikowana

do Kadry Wojewódzkiej
w Żeglarstwie Regatowym
klasa: Optimist


Gratulacje!!!
Hania Buzek kl. III

dodano
19/05/2015

Hania Buzek

z kl. III

zajęła I miejsce

w klasyfikacji indywidualnej
Gliwickiej Ligi Pływackiej 2015


Gratulacje!!!
uczniowie SP

dodano
19/05/2015
WYNIKI
klasyfikacji generalnej
Gliwickiej Ligi Pływackiej 2015

Hania Buzek z kl. III - 1 miejsce !!!

Maciej Gabryś z kl. V b - 11 miejsce
Łukasz Boba z kl. V b - 21 miejsce


Gratulacje!!!
uczniowie SP, Gim.

dodano
12/05/2015
WYNIKI
Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
KANGUR MATEMATYCZNY

Szymon Gorczyca, kl. III Gim. - 5 m-ce w regionie, 2 w powiecie

Mateusz Początek, kl. I Gim. - 11 m-ce w regionie, 3 w powiecie
Szymon Wojtala, kl. II a - 25 m-ce w regionie, 9 w powiecie
Szymon Wróbel, kl. III - 32 m-ce w regionie, 12 w powiecie
Marta Puzoń, kl. II b - 35 m-ce w regionie, 13 w powiecie
Zuzanna Bożek, kl. III - 40 m-ce w regionie, 17 w powiecie
ZZofia Maruszewska, kl. III - 40 m-ce w regionie, 17 w powiecie
Karolina Krawczyszyn, kl. II a - 51 m-ce w regionie, 24 w powiecie
Hanna Buzek, kl. III - 73 m-ce w regionie, 29 w powiecie
Maja Gorczyca, kl. V - 124 m-ce w regionie, 37 w powiecie


Gratulacje!!!
Team Sulewska-Bielak kl. II a

dodano
06/05/2015

Team Sulewska-Bielak

zajął I miejsce

w IV Gliwickich Rodzinnych Zawodach Pływackich
w punktacji drużynowej


Gratulacje!!!
Amelia Bielak kl. II a

dodano
06/05/2015

Amelia Bielak

z kl. II a

zajęła II miejsce

w IV Gliwickich Rodzinnych Zawodach Pływackich
DYSTANS: 25m; STYL: dowolny


Gratulacje!!!
Magdalena Ruczka kl. IV b

dodano
04/05/2015

Magdalena Ruczka

z kl. IV b

otrzymała wyróżnienie

w XV Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Literackim
"Niepełnosprawni - tacy sami, czy inni?"


Gratulacje!!!
Paweł Dudiak kl. IIa

dodano
28/04/2015

Paweł Dudiak

z kl. IIa

zdobył wyróżnienie

w XXI Ogólnopolskim Konkursie
Literackim i Plastycznym "Zielono mi"
zorganizowanym przez Szkoły Otwartego Myślenia w Sosnowcu


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
28/04/2015

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

zajął II miejsce w finale

XII edycji konkursu
"Potyczki matematyczne"
dla uczniów LO i klas III Gim.


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
28/04/2015

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

został laureatem III stopnia

X Olimpiady Matematycznej dla Gimnazjalistów


Gratulacje!!!
Wojciech Krzyżanowski kl. VI b

dodano
22/04/2015

Wojciech Krzyżanowski

z kl. VI b

przeszedł do finału

Małej Olimpiady Matematycznej



Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. II Gim.

dodano
22/04/2015

Weronika Dykacz

z kl. II Gim.

otrzymała wyróżnienie


w XIII Festiwalu Piosenki Europejskiej


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
14/04/2015

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

został finalistą

XII edycji konkursu
"Potyczki matematyczne"
dla uczniów LO i klas III Gim.


Gratulacje!!!
Karolina Siergiej kl. VI b

dodano
13/04/2015

Karolina Siergiej

z kl. VI b

została laureatką

konkursu plastycznego
"Tam, gdzie mieszka muzyka"


Gratulacje!!!
Tymoteusz Kapela kl. I b SP

dodano
11/04/2015

Tymoteusz Kapela

z kl. I b SP

został przyjęty
do Kadry Śląskiego Związku Tenisowego
oraz
zdobył II miejsce

w turnieju dla dzieci organizowanym
przy Katowice Open 2015
największym turnieju tenisowym WTA w Polsce.


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
07/04/2015

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

został finalistą

X Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
07/04/2015

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

został finalistą

Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego PANGEA


Gratulacje!!!
Karolina Krawczyszyn kl. II a SP

dodano
30/03/2015

Karolina Krawczyszyn

z kl. II a SP

zajęła I miejsce

w XI Miejskim Konkursie Wiedzy
uczniów klas II
PRYMUS


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
18/03/2015

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

został laureatem

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii dla uczniów Gimnazjów


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
13/03/2015

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

zajął I miejsce

w Konkursie "Przygoda z Matematyką"


Gratulacje!!!
Wojciech Krzyżanowski kl. VI b SP

dodano
12/03/2015

Wojciech Krzyżanowski

z klasy VI b SP

został laureatem

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki z Elementami Przyrody dla uczniów SP


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
12/03/2015

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

został laureatem

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów Gimnazjów


Gratulacje!!!


dodano
04/03/2015


Gratulacje!!!
Szymon Wróbel kl. III SP

dodano
23/02/2015

Szymon Wróbel

z kl. III SP

został I wicemistrzem

XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas III i IV SP Województwa Śląskiego
"Mistrz Tabliczki Mnożenia"


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
19/02/2015

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

został zakwalifikowany do zawodów II etapu

Olimpiady Matematycznej dla gimnazjalistów


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
19/02/2015

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

zakwalifikowany został do półfinału

XIII Mistrzostw Polski
w Grach Matematycznych i Logicznych


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
03/02/2015

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

został zakwalifikowany do II etapu

V Olimpiady Języka Angielskiego


Gratulacje!!!
Michał Jurkiewicz kl. IV b

dodano
31/01/2015

Michał Jurkiewicz

z klasy IV b

przeszedł do II etapu

konkursu "MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA"


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
31/01/2015

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

przeszedł do III etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z geografii dla gimnazjalistów


Gratulacje!!!
uczniowie SP

dodano
29/01/2015

Wyniki
międzyszkolnego konkursu plastyczno-fotograficznego
"Aktywnie spędzam czas z psem"

Hanna Buzek, kl. III SP - I miejsce
Natalia Augustynowicz, kl. I b - II miejsce
Martyna Siergiej, kl. II a - II miejsce
Aleksandra Bojanowska, kl. III - II miejsce
Martyna Gruchała, kl. V a - II miejsce
Karolina Siergiej, kl. VI b - III miejsce
Maja Pusz, kl. IV b - III miejsce
Zofia Maruszewska, kl. III - III miejsce

Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
28/01/2015

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

przeszedł do III etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z matematyki dla gimnazjalistów


Gratulacje!!!
Wojciech Krzyżanowski kl. VI b

dodano
27/01/2015

Wojciech Krzyżanowski

z kl. VI b

przeszedł do III etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Matematyki z Elementami Przyrody



Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
26/01/2015

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

został zakwalifikowany do zawodów II stopnia
LXVI Olimpiady Matematycznej



Gratulacje!!!
Hanna Buzek kl. III SP

dodano
19/01/2015

Hanna Buzek

z kl. III SP

zajął I miejsce


w zawodach pływackich "Bijemy rekordy Gliwic"
pobijając dotychczasowy rekord!


Gratulacje!!!
uczniowie SP

dodano
13/01/2015

Wyniki
Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALFIK - dla SP

Szymon Wróbel, kl. kl. III SP -
1 miejsce w województwie i 1 w kraju!

Wojciech Krzyżanowski, kl. VI b -
1 miejsce w województwie, 38 w kraju!

Stanisław Buczkowski, kl. V b -
4 miejsce w województwie, 114 w kraju!

Bartosz Karoń, kl. II b -
6 miejsce w województwie, 100 w kraju!

Szymon Wojtala, kl. II a - 21 miejsce w województwie!
Zuzanna Maruszewska, kl. VI b - 33 miejsce w województwie!
Marta Puzoń, kl. II a - 39 miejsce w województwie!
Adrian Jurecki, kl. II a - 40 miejsce w województwie!
Paweł Dudiak, kl. II a - 40 miejsce w województwie!
Anna Pierzchała, kl. V b - 42 miejsce w województwie!
Dagmara Piktas, kl. III - 62 miejsce w województwie!
Gabriela Seiringer, kl. II a - 77 miejsce w województwie!
Zuzanna Bożek, kl. III - 78 miejsce w województwie!
Maria Gorczyca, kl. V b - 88 miejsce w województwie!

Gratulacje!!!
uczniowie GIM.

dodano
13/01/2015

Wyniki
Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALFIK - dla Gim.

Szymon Gorczyca, kl. III Gim. - 3 miejsce w woj., 39 w kraju!
Mateusz Początek, kl. I Gim - 11 miejsce w województwie!

Gratulacje!!!
uczniowie SP i GIM.

dodano
09/01/2015

Wyniki
ogólnopolskiej olimpiady z języka angielskiego
OLIMPUS 2014

GIMNAZJUM:
Szymon Gorczyca, kl. III Gim. - 8 m-ce
Natalia Michalska, kl. III Gim - 8 m-ce
Magdalena Horbacz-Czapla, kl. I Gim. - 13 m-ce

Szkoła Podstawowa:
Wojciech Krzyżanowski, kl. VI b - 6 m-ce
Zuzanna Maruszewska, kl. VI b - 8 m-ce
Dominika Zamorowska, kl. IV b - 13 m-ce
Jakub Kościelny, kl. V a - 15 m-ce
Maria Gorczyca, kl. V b - 15 m-ce

Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
20/12/2014

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

został zakwalifikowany
na warsztaty matematyczne


do Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej w ramach zajęć organizowanych przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci pomocy wybitnie zdolnym


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
09/12/2014

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

otrzymał STYPENDIUM


ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014


Gratulacje!!!
Karolina Krawczyszyn
Marta Puzoń
kl. II a SP
kl. II b SP

dodano
01/12/2014

Karolina Krawczyszyn

z kl. II a SP

zajęła II miejsce


Marta Puzoń

z kl. II b SP

otrzymała wyróżnienie


w międzyszkolnym konkursie plastyczno-literackim
Ruszaj się Kubusiu


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
25/11/2014

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

zajął I miejsce


w XXIII konkursie matematycznym
Nudna Matematyka


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. II Gim.

dodano
25/11/2014

Weronika Dykacz

z kl. II Gim.

zajęła I miejsce


w Konkursie Polskiej Piosenki Patriotycznej


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
25/11/2014

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

przeszedł do II etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z geografii dla gimnazjalistów


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
25/11/2014

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

przeszedł do II etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z fizyki dla gimnazjalistów


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
15/11/2014

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

przeszedł do II etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z matematyki dla gimnazjalistów


Gratulacje!!!
uczniowie ---

dodano
12/11/2014

W Miejskim Konkursie
na selektywną zbiórkę odpadów wtórnych
Segregujesz – odzyskujesz
Nasza Szkoła
zajęła II miejsce
w kategorii Zbiórka makulatury

Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
12/11/2014

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

otrzymał

Gliwicki Laur Nauki 2014
w dziedzinie matematyki



Gratulacje!!!
Maja Gorczyca kl. V b

dodano
12/11/2014

Maja Gorczyca

z kl. V b

przeszła do II etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego z Elementami Historii



Gratulacje!!!
Wojciech Krzyżanowski kl. VI b

dodano
07/11/2014

Wojciech Krzyżanowski

z kl. VI b

przeszedł do II etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Matematyki z Elementami Przyrody



Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. II Gim.

dodano
30/10/2014

Weronika Dykacz

z kl. II Gim.

zajęła II miejsce

w III Powiatowo-Miejskim Konkursie Pieśni Patriotycznej



Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
21/10/2014

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

został przyjęty przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci do grona uczestników programu pomocy wybitnie zdolnym w roku 2014/2015.

Oznacza to, że Fundusz będzie wspierał rozwój ich zainteresowań i uzdolnień zapraszając na zajęcia, koncerty i wystawy.



Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. III Gim.

dodano
09/10/2014

Szymon Gorczyca

z klasy III Gim.

został półfinalistą

XXIII Wojewódzkiego Konkursu
Nudna Matematyka



Gratulacje!!!