SUKCESY 2013/2014

Aktualizacja: 18.07.2014
Imię i nazwiskoKlasa/
dodano do Aktualności
Opis
uczniowie SP ---

dodano
07/07/2014

Uczniowie I Szkoły Społecznej

zajęli VII miejsce

w klasyfikacji generalnej szkół
Gliwickiej Ligi Pływackiej 2014


Gratulacje!!!
Maciej Gabryś kl. IV b SP

dodano
07/07/2014

Maciej Gabryś

z kl. IV b SP

zajęła III miejsce

w klasyfikacji generalnej
Gliwickiej Ligi Pływackiej 2014
w kategorii A


Gratulacje!!!
Hanna Buzek kl. II SP

dodano
26/06/2014

Hanna Buzek

z kl. II SP

zajęła IV miejsce

w klasyfikacji generalnej
Gliwickiej Ligi Pływackiej 2014
w kategorii A


Gratulacje!!!
uczniowie SP i Gim.

dodano
22/06/2014

Wyniki
Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
KANGUR MATEMATYCZNY


Nazwisko i imię klasa miejsce
Szymon Gorczyca kl. II GIM 1 miejsce w regionie i 1 w powiecie!
Szymon Wróbel kl. II SP 23 miejsce w regionie, 9 w powiecie
Michał Narewski kl. VI b 36 miejsce w regionie, 15 w powiecie
Dagmara Piktas kl. II SP 37 miejsce w regionie, 16 w powiecie
Maria Gorczyca kl. IV b 53 miejsce w regionie, 18 w powiecie

Gratulacje!!!

Weronika Dykacz kl. I Gim.

dodano
22/06/2014

Weronika Dykacz

z kl. I Gim.

otrzymała dyplom i statuetkę


za osiągnięcia w dziedzinie artystycznej
na Gliwickiej Gali Młodych Talentów
ZWIASTUNY 2014


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. II Gim.

dodano
11/06/2014

Szymon Gorczyca

z klasy II Gim.

został laureatem

Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR



Gratulacje!!!
Maja Puente-Bartłomiejczyk kl. II Gim.

dodano
10/06/2014

Maja Puente-Bartłomiejczyk

z kl. II Gim.

zajęła III miejsce


w IV Ogólnopolskim Konkursie Profilaktyczno-Plastycznym
Czy to ładnie czy nieładnie,
kiedy kogoś gniew dopadnie


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. I Gim.

dodano
10/06/2014

Weronika Dykacz

z kl. I Gim.

zajęła II miejsce


w IV Ogólnopolskim Konkursie Profilaktyczno-Plastycznym
Czy to ładnie czy nieładnie,
kiedy kogoś gniew dopadnie


Gratulacje!!!
uczniowie kl. 0

dodano
09/06/2014

Klasa 0

zajęła III miejsce


za spektakl

Przygody Franklina. Strach przed ciemnością

w kategorii: przedszkola i zerówki

w II Regionalnym Konkursie Teatralnym
Bawimy się w prawdziwy teatr
organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Gliwicach.


Gratulacje!!!
uczniowie kl. III b SP

dodano
09/06/2014

Klasa III b SP

otrzymała wyróżnienie


za spektakl

Królewna śnieżka

w kategorii klas I-III SP

w II Regionalnym Konkursie Teatralnym
Bawimy się w prawdziwy teatr
organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Gliwicach.


Gratulacje!!!
uczniowie kl. V b SP

dodano
09/06/2014

Klasa V b SP

otrzymała wyróżnienie


za spektakl

O skutkach złego wychowania

w kategorii klas IV-VI SP

w II Regionalnym Konkursie Teatralnym
Bawimy się w prawdziwy teatr
organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Gliwicach.


Gratulacje!!!
uczniowie

dodano
22/05/2014

Wyniki
ogólnopolskiej olimpiady OLIMPUS
sesja wiosenna 2014

LAUREATAMI konkursu z Języka polskiego zostali:

Weronika Dykacz, kl. I Gim - 14 m-ce
Maria Gorczyca, kl. IV b - 14 m-ce




Gratulacje!!!
uczniowie Gim.

dodano
16/05/2014

WYNIKI
Międzynarodowego Konkursu Fizycznego
Lwiątko

SZYMON GORCZYCA - 118,75 (tytuł: kaon)
MARCEL KRÓL - 56,25
NATALIA MICHALSKA - 51,25
ALEKSANDRA NASIEK - 45,0


średni wynik osiągnięty przez uczniów
klas I-II Gimnazjum: 57,8



Gratulacje!!!
uczniowie SP

dodano
16/05/2014

Drużyna w składzie:

Paweł Dudiak z kl. I a
Małgorzata Kużdżał z kl. I b
Alicja Porosińska z kl. I b

zajęła III miejsce

w X edycji Międzyszkolnego Konkursu Bezpieczny Pierwszak



Gratulacje!!!
Dagmara Piktas
Dominika Piktas
kl. II SP
kl. IV e SP
dodano
12/05/2014

Dagmara Piktas

z klasy z kl. II

zdobyła III miejsce

Dominika Piktas

z klasy z kl. IV e

zdobyła VII miejsce

w biegach na 400 metrów w ramach II Pikniku Sportowego
Biegamy z Sercem



Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. II Gim.

dodano
02/05/2014

Szymon Gorczyca

z klasy II Gim.

zajął II miejsce

w finale konkursu POTYCZKI MATEMATYCZNE
zorganizowanego przez LO nr 1
pod patronatem Wydziału Matematyki Stosowanej
Politechniki Śląskiej w Gliwicach



Gratulacje!!!
Szymon Wróbel

Klaudia Stanula


kl. II SP


kl. III a


dodano
18/04/2014

Szymon Wróbel

z kl. II SP

zajął I miejsce



Klaudia Stanula

z kl. IIIa SP

zajęła II miejsce


w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
CYFERKA


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. I Gim.

dodano
15/04/2014

Weronika Dykacz

z kl. I Gim.

zajęła II miejsce


na I Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Francuskiej
w kategorii: soliści.


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. II Gim.

dodano
10/04/2014

Szymon Gorczyca

z klasy II Gim.

przeszedł do finału konkursu POTYCZKI MATEMATYCZNE
zorganizowanego przez LO nr 1
pod patronatem Wydziału Matematyki Stosowanej
Politechniki Śląskiej w Gliwicach



Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. II Gim.

dodano
08/04/2014

Szymon Gorczyca

z klasy II Gim.

został zakwalifikowany na wielodyscyplinarny obóz naukowy
Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci



Gratulacje!!!
Filip Celebias z kl. II SP

dodano
28/03/2014

Filip Celebias

z kl. II SP

zajął II miejsce

w V Międzynarodowym Turnieju
Akademii Szachowej Gliwice


Gratulacje!!!
Zofia Maruszewska kl. II SP

dodano
20/03/2014

Zofia Maruszewska

z kl. II SP

zajęła I miejsce


i otrzymała tytuł PRYMUSA

w X Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy
dla uczniów klas II


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. I Gim.

dodano
20/03/2014

Weronika Dykacz

z kl. I Gim.

zajęła II miejsce


w XII Festiwalu Piosenki Europejskiej


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. II Gim.

dodano
07/03/2014

Szymon Gorczyca

z klasy II Gim.

został LAUREATEM

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z MATEMATYKI dla gimnazjalistów



Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. II Gim.

dodano
07/03/2014

Szymon Gorczyca

z klasy II Gim.

został laureatem

X Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki
Przygoda z Matematyką



Gratulacje!!!
Filip Włodarz kl. V b

dodano
07/03/2014

Filip Włodarz

z kl. III a

otrzymał wyróżnienie

w XVI Wojewódzkich Prezentacjach Artystycznych
Dzieci i Młodzieży
organizowanych przez MDK Gliwice



Gratulacje!!!
uczniowie SP

dodano
06/03/2014

Wyniki

XVIII EDYCJI MISTRZOSTW GLIWIC

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH i GIMNAZJÓW

W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM


W poniedziałek 3 marca 2014r. w Istebnej na Złotym Groniu
odbyły się 2 przejazdy slalomu giganta.
Naszą szkołę reprezentowali chłopcy:

Nazwisko i imię klasa miejsce
w kategorii klas 5-6 SP
Wojciech Krzyżanowski kl. V b 2 miejsce
Błażej Kapela kl. 5b 4 miejsce
w kategorii klas 3-4 SP
Łukasz Boba kl. 4b 9 miejsce
Maciej Gabryś kl. 4b 11 miejsce

Gratulacje!!!

Wojciech Krzyżanowski kl. V b

dodano
03/03/2014

Wojciech Krzyżanowski


z klasy V b

został laureatem

Ogólnopolskiej Olimpiady z Przyrody
OLIMPUS 2014



Gratulacje!!!
Maja Gorczyca
Szymon Gorczyca
kl. IV b
kl. II Gim.

dodano
22/01/2014

Maja Gorczyca

z kl. IV b

i

Szymon Gorczyca

z klasy II Gim.

zostali zakwalifikowani do półfinału
XXVIII Międzynarodowych Mistrzostw
w Grach Matematycznych i Logicznych
w XII Mistrzostwach Polski



Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. II Gim.

dodano
22/01/2014

Szymon Gorczyca

z klasy II Gim.

zajął 1 miejsce w województwie, 35 w kraju

w

Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym
MAT 2014



Gratulacje!!!
uczniowie SP i Gim.

dodano
17/02/2014

Wyniki
ogólnopolskiego konkursu
ENGLISH HIGH FLIER 2013


SZKOŁA PODSTAWOWA
Nazwisko i imię klasa miejsce
w
województwie
Wojciech Krzyżanowski V b 12 miejsce w województwie
i 112 w kraju!
Alexandra Schmidt VI b 15
Stanisław Dudiak VI d 22
Katarzyna Kużdżał V b 22
Michał Sołtys V b 24
Julia Jezierska VI d 36
Karolina Siergiej V b 41
Maria Gorczyca IV b 49
Agnieszka Mrozek V b 53
Mateusz Gabor V a 55
Bartosz Chromy VI d 56
Anna Pieniążek VI d 57
Mateusz Drząszcz V a 73
Szymon Wilk VI d 101

Gimnazjum
Nazwisko i imię klasa miejsce
w
województwie
Szymon Gorczyca I 2 miejsce w województwie
i 9 w kraju!
Natalia Michalska II 23
Aleksandra Nasiek II 44
Michał Sawicki I 46
Livio Badellino I 52
Patryk Pieróg III 57
Natalia Opolka III 58
Wojciech Puss III 62
Kacper Wielgus III 69
Nikodem Żarów III 71

Gratulacje!!!

uczniowie SP i Gim.

dodano
22/01/2014

Wyniki
ogólnopolskiego konkursu
ALFIK MATEMATYCZNY 2013


Nazwisko i imię klasa miejsce
Szymon Gorczyca kl. II GIM 1 miejsce w województwie
i 4 w kraju!
Szymon Wróbel kl. II 4 miejsce w województwie!
Wojciech Krzyżanowski kl. V b 23 miejsce w województwie!
Zofia Maruszewska kl. II 43 miejsce w województwie!
Zuzanna Bożek kl. II 62 miejsce w województwie!
Bartosz Chromy kl. VI d 70 miejsce w województwie!
Maria Gorczyca kl. IV 90 miejsce w województwie!
Dagmara Piktas kl. II 93 miejsce w województwie!
Dominika Piktas kl. IV 95 miejsce w województwie!

Gratulacje!!!

Szymon Gorczyca kl. II Gim.

dodano
22/01/2014

Szymon Gorczyca

z klasy II Gim.

przeszedł do III etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z matematyki dla gimnazjalistów



Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca

Marcel Król
kl. II Gim.

dodano
15/01/2014

Szymon Gorczyca
i
Marcel Król

z klasy II Gim.

zajęli II miejsce

III Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
Rusz głową



Gratulacje!!!
uczniowie SP i Gim.

dodano
08/01/2014

Wyniki
ogólnopolskich olimpiad
OLIMPUS 2014


Laureatami konkursów zjęzyka angielskiego zostali:

Nazwisko i imię klasa miejsce
Klasy IV
Maria Gorczyca kl. IV b - 7 m-ce
Martyna Fornalczyk kl. IV e - 11 m-ce
Jakub Kościelny kl. IV b - 12 m-ce
Anna Pierzchała kl. VI b - 14 m-ce

Klasy V
Zuzanna Maruszewska kl. V b - 7 m-ce
Wojciech Krzyżanowski kl. V b - 11 m-ce

Klasy VI
Alexandra Schmidt kl. VI b - 13 m-ce

Gimnazjum
Szymon Gorczyca kl. II Gim. - 9 m-ce
Natalia Michalska kl. II Gim. - 12 m-ce
Maja Puente-Bartłomiejczyk kl. II Gim. - 15 m-ce

Gratulacje!!!

Dominika Zamorowska z kl. III b SP

dodano
07/12/2013

Dominika Zamorowska

z kl. III b

zajęła III miejsce

w

w II Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym
Ekologiczne dekoracje świąteczne


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. II Gim.

dodano
01/12/2013

Szymon Gorczyca

z klasy II Gim.

został zakwalifikowany na warsztaty matematyczne na temat elementów kombinatoryki do Centrum Studiów Zaawansowanych w Warszawie w ramach zajęć organizowanych przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci pomocy wybitnie zdolnym w roku 2013/2014



Gratulacje!!!
Hanna Buzek z kl. II SP

dodano
28/11/2013

Hanna Buzek

z kl. II SP

zajęła II miejsce

w

w I Gliwickich Rodzinnych Zawodach Pływackich w kategorii wiekowej: 8 lat i młodsi


Gratulacje!!!
Magdalena Ruczka
Michał Jurkiewicz
z kl. III b

dodano
28/11/2013

Magdalena Ruczka
i Michał Jurkiewicz

z kl. III b

zajęli I miejsce

w

VII Miejskim Konkursie
ZOSTAŃ MISTRZEM TANGRAMU


Gratulacje!!!
Jacek Malinowski z kl. III LO

dodano
28/11/2013

Jacek Malinowski

z kl. III LO

otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów


Gratulacje!!!
uczniowie SP

dodano
28/11/2013

WYNIKI

MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH
Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - 21.11.2013r.

Michał Żabiński - I miejsce - styl klasyczny
Maciej Gabryś - II miejsce - styl dowolny
Szymon Maśko - III miejsce - styl grzbietowy
Julia Szymiczek - IV miejsce - stylu dowolny
Magdalena Horbacz-Czapla - IV miejsce - styl dowolny
Julia Jezierska - IV miejsce - styl motylkowy
Maciej Denisiuk - IV miejsce - styl dowolny


Gratulacje!!!
Filip Celebias z kl. II SP

dodano
28/11/2013

Filip Celebias

z kl. II SP

zajął I miejsce

w

Otwartym Turnieju Szachowym
o kategorie szachowe
w klasyfikacji do lat 8


Gratulacje!!!
Filip Celebias z kl. II SP

dodano
28/11/2013

Filip Celebias

z kl. II SP

zajął III miejsce

w

w Indywidualnych Mistrzostwach śląska Juniorów
w szachach szybkich


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. II Gim.

dodano
28/11/2013

Szymon Gorczyca

z klasy II Gim.

przeszedł do II etapu
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z fizyki dla gimnazjalistów



Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. II Gim.

dodano
28/11/2013

Nasza Szkoła zajęła

I miejsce w kategorii

Zbiórka puszek aluminiowych

oraz

III miejsce w kategorii

Zbiórka makulatury

W Miejskim Konkursie na selektywną zbiórkę odpadów wtórnych

Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. II Gim.

dodano
21/11/2013

Szymon Gorczyca

z klasy II Gim.

przeszedł do II etapu
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z historii dla gimnazjalistów



Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. II Gim.

dodano
21/11/2013

Szymon Gorczyca

z klasy II Gim.

przeszedł do II etapu
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z geografii dla gimnazjalistów



Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. II Gim.

dodano
21/11/2013

Szymon Gorczyca

z klasy II Gim.

otrzymał
Stypendium Prezydenta Miasta Gliwice



Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. II Gim.

dodano
19/11/2013

Szymon Gorczyca

z klasy II Gim.

przeszedł do II etapu
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z matematyki dla gimnazjalistów



Gratulacje!!!
Marcel Król z kl. II Gim.

dodano
13/11/2013

Marcel Król

z kl. II Gim.

zajął II miejsce

w

Konkursie Wiedzy
w ramach EKOTURNIEJU
o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice


Gratulacje!!!
Stanisław Dudiak
Emilia Buzek
Michał Narewski
z kl. VI

dodano
13/11/2013

Emilia Buzek z kl. 6b
Michał Narewski z kl. 6b
Stanisław Dudiak z kl. 6d

z kl. VI b

przeszli do II etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki z Elementami Przyrody


Gratulacje!!!
Emilia Buzek z kl. VI b

dodano
13/11/2013

Emilia Buzek

z kl. VI b

otrzymała nagrodę


w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
Moje miasto, moje miejscowość
zorg. przez MDK w Lidzbarku Warmińskim


Gratulacje!!!
Filip Celebias z kl. II SP

dodano
04/11/2013

Filip Celebias

z kl. II SP

zajął III miejsce

w

V MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU SZACHOWYM PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZÓW
w kategorii wiekowej do lat 7-8

zorganizowanym przez KLUB ENERGETYKA
w Rybniku, w dniu 03.11.2013r.


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. I Gim.

dodano
31/10/2013

Weronika Dykacz

z kl. I Gim.

zajęła I miejsce


w II Powiatowo-Miejskim
Konkursie Pieśni Patriotycznej


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. II Gim.

dodano
17/10/2013

Szymon Gorczyca

z klasy II Gim.

został przyjęty przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci
do grona uczestników programu pomocy wybitnie zdolnym w roku 2013/2014


Oznacza to, że Fundusz będzie wspierał rozwój ich zainteresowań i uzdolnień zapraszając na obozy, warsztaty, seminaria i staże badawcze.


Gratulacje!!!
Hania Buzek kl. II SP

dodano
17/10/2013

Hania Buzek

z kl. II SP

otrzymała wyróżnienie



w XIII Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Literackim

Mój pomysł na zdrową ziemię

(kategoria klas I-II SP)


Gratulacje!!!
Bartek Jackowski kl. II

dodano
30/09/2013

Bartek Jackowski

z kl. II

zajął IV miejsce


w biegach dla dzieci towarzyszących
Półmaratonowi Bytomskiemu (na dystansie 200 m)


Gratulacje!!!
Bartek Jackowski kl. II

dodano
30/09/2013

Bartek Jackowski

z kl. II

zajął II miejsce


w biegu na 200m dla dzieci w wieku 7-8 lat
w XI Mikołowskim Biegu Ulicznym Dzieci i Młodzieży


Gratulacje!!!
Wojciech Jackowski kl. III b

dodano
27/09/2013

Wojciech Jackowski

z kl. III b SP

zajął III miejsce


w biegu na 600 m
w Otwartych Mistrzostwach Gliwic i Powiatu
w Lekkiej Atletyce
w XXXVIII Memoriale Zenona Sęka
(Uczniowie klas IV-VI rywalizowali w konkurencjach: bieg na 60m, 200m i 600m, skok w dal oraz rzut kulą)


Gratulacje!!!
Filip Celebias z kl. II SP

dodano
27/09/2013

Filip Celebias

z kl. II SP

zajął III miejsce


w 9 rundzie
Międzynarodowego Memoriału Szachowego im. Wiesława Hanczarka
(turniej do lat 9)


Gratulacje!!!
Max Szumiński kl. III gim.

dodano
25/09/2013

Maksymilian Szumiński

z kl. III Gim.

zajął IV miejsce


w konkurencji Horsemanship Youth

oraz

w konkurencji Trail Youth

w Mistrzostwach Polski Polskiej Ligii Western i Rodeo
we Wrocławiu


Gratulacje!!!
Wojciech Jackowski kl. III b

dodano
23/09/2013

Wojciech Jackowski

z kl. III b

zajął I miejsce


w biegach dla dzieci
towarzyszących Półmaratonowi Bytomskiemu
(na dystansie 400 m)


Gratulacje!!!
Wojciech Jackowski kl. III b

dodano
16/09/2013

Wojciech Jackowski

z kl. III b

zajął I miejsce


w biegu przełajowym na dystansie 720m
w kategorii wiekowej 2003-2004 w
II Memoriale Haliny Brylant i Jewhena Torochtija


Gratulacje!!!
Max Szumiński kl. III gim.

dodano
05/09/2013

Max Szumiński

z kl. III gim.

podczas zawodów kwalifikacyjnych (w Zakrzowie i Karpaczu) Polskiej Ligi Western i Rodeo w ogólnej kwalifikacji

uplasował się na I miejscach


we wszystkich konkurencjach, w których brał udział:
Trail Youth, Western Pleasure Youth, Western Horsemanship Youth.
Tym samym zakwalifikował się do Mistrzostw Polski, które odbędą się w październiku 2013 r. we Wrocławiu.



Gratulacje!!!