SUKCESY 2012/2013

Aktualizacja: 26.06.2013
Imię i nazwiskoKlasa/
dodano do Aktualności
Opis
Weronika Dykacz kl. VI a

dodano
26/06/2013

Weronika Dykacz


z klasy VI a

odebrała dyplom i statuetkę
za osiągnięcia w dziedzinie artystycznej


w trakcie GLIWICKIEJ GALI MŁODYCH TALENTÓW ZWIASTUNY 2013



Gratulacje!!!
---


kl. II b


dodano
19/06/2013

Klasa II b


pod kierunkiem p. Beaty Bomastik

zajęła II miejsce


w Regionalnym Przeglądzie Teatralnym
Bawimy się w prawdziwy teatr



Gratulacje!!!
---


kl. 0


dodano
19/06/2013

Klasa 0


pod kierunkiem
p. Izabeli Czapli i p. Małgorzaty Nandzik


otrzymała wyróżnienie


w Regionalnym Przeglądzie Teatralnym
Bawimy się w prawdziwy teatr



Gratulacje!!!
Filip Celebias


kl. I a


dodano
10/06/2013

Filip Celebias


z kl. I a

zajął IV miejsce


w VIII Międzynarodowym Turnieju Szachowym



Gratulacje!!!
Wojciech Jackowski kl. II b

dodano
10/06/2013

Wojciech Jackowski

z kl. II b

zajął I miejsce


w IV Biegu Ulicznym
pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice
w kategorii 8-10 lat, na dystansie 500m


Gratulacje!!!
Bartosz Jackowski kl. I b

dodano
10/06/2013

Bartosz Jackowski

z kl. I b

zajął I miejsce


w IV Biegu Ulicznym
pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice
w kategorii 2006r. i młodsi, na dystansie 200m


Gratulacje!!!
Mateusz Grynicki kl. III Gim.

dodano
08/06/2013

Mateusz Grynicki

z kl. III Gim.

zdał egzamin z języka angielskiego na poziomie FC



Gratulacje!!!
uczniowie Gim, SP


dodano
29/05/2013

Wyniki
ogólnopolskiego konkursu wiedzy z języka polskiego
GALILEO 2013


Laureatką konkursu została:

Joanna Nowicka

kl. VI a

10 m-ce


WYRÓŻNIENIE otrzymali:
Nazwisko i imię klasa miejsce
Wojciech Krzyżanowski kl. IV b 11 m-ce
Weronika Dykacz kl. VI a 13 m-ce
Natalia Michalska kl. I Gim. 14 m-ce
Wojciech Mościński kl. VI b 15 m-ce
Natalia Opolka kl. II Gim. 15 m-ce

Gratulacje!!!





Jakub Krawczyk kl. VI a

dodano
29/05/2013

Jakub Krawczyk

z kl. VI a

zajął II miejsce


w Międzyszkolnym Konkursie Religijno-Informatycznym
Dotrzymali wiary


Gratulacje!!!
Alicja Łukaszek kl. III Gim.

dodano
29/05/2013

Alicja Łukaszek

z kl. III Gim.

została laureatką


III Ogólnopolskiego Konkursu WYPĘDZENIA, WYWÓZKI, MARTYROLOGIA I ZWYCIĘSTWA POLAKÓW

Nowy ład etniczny w Europie planowany przez Niemcy i ZSRS w okresie II wojny światowej a sytuacja Polski. Ks. Jan A. Ficek - wielka postać Śląska

zorganizowanego przez NCE Kubajak oraz RODN WOM Katowice przy współpracy IPN i poparciu Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Bytomiu oraz Wydawnictwa Zesłaniec, pisma Rady Naukowej Zarządu Głównego Związku Sybiraków oraz Związku Sybiraków oddział Katowice i Wydawnictwa Kubajak.

Gratulacje!!!
Wojciech Jackowski kl. II b

dodano
29/05/2013

Wojciech Jackowski

z kl. II b

zajął I miejsce


w VII Biegu Rodzinnym o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze
na dystansie 330m w kategorii wiekowej 8-10 lat


Gratulacje!!!
Bartosz Jackowski kl. I b

dodano
29/05/2013

Bartosz Jackowski

z kl. I b

zajął I miejsce


w VII Biegu Rodzinnym o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze
na dystansie 150 m w kategorii wiekowej 5-7 lat


Gratulacje!!!
uczniowie Gim, SP


dodano
29/05/2013

Wyniki
Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
KANGUR MATEMATYCZNY


Nazwisko i imię klasa miejsce
w regionie
miejsce
w powiecie

Szymon Gorczyca

kl. I Gim.

4 m-ce

1 m-ce

Wojciech Krzyżanowski kl. IV b 15 8
Wojciech Mościński kl. VI b 20 6
Mateusz Gabryś kl. VI b 27 10
Mateusz Bednarz kl. II a 4 112
Maria Gorczyca kl. III b 32 16
Milena Suchecka kl. III a 45 20
Stanisław Buczkowski kl. III b 47 22
Michał Narewski kl. V b 49 13
Marcin Pierzchała kl. VI b 52 20

Gratulacje!!!





Nina Kulczycka kl. VI a

dodano
29/05/2013

Nina Kulczycka

z kl. VI a

zajęła I miejsce



w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
Kocie sprawy


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. 1 gim.


dodano
29/05/2013

Szymon Gorczyca


z kl. I Gim.

został ZAKWALIFIKOWANY


na wielodyscyplinarny obóz naukowy Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci.

Celem obozu jest pogłębianie i poszerzanie zainteresowań oraz dostarczenie doświadczeń sprzyjających rozwojowi ogólnemu. Obóz będzie prowadzony przez pracowników wyższych uczelni i placówek Polskiej Akademii Nauk oraz dawnych stypendystów Funduszu.

Gratulacje!!!
uczniowie SP
dodano
29/05/2013

Do II etapu
Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego
MISTRZ TANGRAMU


zakwalifikowali się:

kl. IV:
Wojciech Krzyżanowski
Zuzanna Maruszewska
Karolina Siergiej
kl. V:
Szymon Maśko
Michał Narewski
Tymoteusz Telinga
kl. VI:
Mateusz Gabryś
Wiktor Matuszewski
Wojciech Mościński

Gratulacje!!!

Filip Celebias


kl. I a


dodano
29/05/2013

Filip Celebias


z kl. I a

zajął 62 miejsce


w Pucharze Polski Młodzików do lat 8 w szachach



Gratulacje!!!
Maja Gorczyca


kl. III b


dodano
29/05/2013

Maja Gorczyca


z kl. III b

zajęła I miejsce
(z zespołem Bajka)


w Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży
Dzieci dzieciom bez barier



Gratulacje!!!
Wojciech Jackowski kl. II b

dodano
29/05/2013

Wojciech Jackowski

z kl. II b

zajął I miejsce
na dystansie 400m


w XXXI Krapkowickich Biegach Dzieci i Młodzieży zorganizowanych z okazji 1 maja.
W biegu brało udział ponad 70 chłopców.


Gratulacje!!!
Dominika Zamorowska


kl. II b


dodano
29/05/2013

Dominika Zamorowska


z kl. II b

zajęła II miejsce



w II Miejskim Konkursie Plastycznym dla uczniów klas II SP
Poezja dla dzieci w twórczości Juliana Tuwima



Gratulacje!!!
---

dodano
16/05/2013

Wyniki ogólnopolskich olimpiad
OLIMPUS 2013


Laureatami konkursów zostali:

JĘZYK ANGIELSKI
Zuzanna Maruszewska kl. IV b - 9 m-ce
Wojciech Krzyżanowski kl. IV b - 14 m-ce
Julia Jezierska kl. V d - 15 m-ce
Nina Kulczycka kl. VI a - 12 m-ce
Karol Laksa kl. VI a - 14 m-ce
Natalia Opolka kl. II Gim. - 10 m-ce
Wojciech Puss kl. II Gim. - 14 m-ce

GEOGRAFIA
Szymon Gorczyca kl. I Gim. - 15 m-ce

PRZYRODA
Mateusz Drząszcz kl. IV a - 12 m-ce
Krzysztof Palędzki kl. IV b - 14 m-ce

Gratulacje!!!
Małgorzata Kukiełka
Michał Jurkiewicz





kl. III b

kl. II b


dodano
13/05/2013

Małgorzata Kukiełka


z kl. III b

oraz

Michał Jurkiewicz


z kl. II b


zajęli II miejsce



w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym
Magiczne drzewo



Gratulacje!!!
Dominika Zamorowska
Maja Gorczyca





kl. II b

kl. III b


dodano
13/05/2013

Dominika Zamorowska


z kl. II b

zajęła I miejsce



Maja Gorczyca


z kl. III b

zajęła III miejsce


w Międzyszkolnym
Turnieju Formacji Tanecznych



Gratulacje!!!
Wojciech Jackowski kl. II b

dodano
13/05/2013

Wojciech Jackowski


z kl. II b

zajęła II miejsce


w XI Międzynarodowym Biegu Skawińskim
na dystansie 400 m.



Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. VI a

dodano
10/05/2013

Weronika Dykacz


z klasy VI a

zajęła I miejsce


w XVIII Wojewódzkim Festiwalu
Pieśni i Piosenki Obcojęzycznej
w kategorii SOLIŚCI kl. IV-VI



Gratulacje!!!
tancerze SP

dodano
07/05/2013
Grupa taneczna w składzie:

Mateusz Bednarz, Hanna Buzek, Nikodem Nowak, Nikola Paprocka, Dagmara Piktas, Hanna Rusinowska, Klaudia Stanula



otrzymała wyróżnienie


w Turnieju zorganizowanym przez STUDIO ESKA i AKADEMIĘ TAŃCA VOLT
z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca


Gratulacje!!!
tancerze SP

dodano
07/05/2013
Grupa taneczna w składzie:

Agnieszka Mrozek, Martyna Persa, Milena Suchecka, Zofia Srokosz, Dominika Zamorowska



zajęła II miejsce


w Turnieju zorganizowanym przez STUDIO ESKA i AKADEMIĘ TAŃCA VOLT
z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca


Gratulacje!!!
Zuzanna Strączek kl. IV a

dodano
30/04/2013

Zuzanna Strączek

z kl. IV a

otrzymała wyróżnienie


w IX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym
Tam, gdzie mieszka muzyka


Gratulacje!!!
Wojciech Jackowski kl. II b

dodano
30/04/2013

Wojciech Jackowski

z kl. II b

zajął I miejsce


w II Biegu o Flagę

Bieg odbył się z okazji Współzawodnictwa Łabędzkich
Szkół Podstawowych na dystansie 400 m


Gratulacje!!!
Wojciech Jackowski kl. II b

dodano
30/04/2013

Wojciech Jackowski

z kl. II b

zajął I miejsce


w I Pikniku Sportowym Biegam z Sercem

zorganizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice
na dystansie 500 m, w kategorii 8-10 lat


Gratulacje!!!
Bartosz Jackowski kl. I b

dodano
30/04/2013

Bartosz Jackowski

z kl. I b

zajął II miejsce


w I Pikniku Sportowym Biegam z Sercem

zorganizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice
na dystansie 250 m, w kategorii 5-7 lat


Gratulacje!!!
Mateusz Gabryś kl. VI b

dodano
26/04/2013

Mateusz Gabryś

z kl. VI b

został finalistą


X Małej Olimpiady Matematycznej


Gratulacje!!!
uczniowie SP
dodano
17/04/2013

Wyniki
Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego
CYFERKA


I miejsce:
Szymon Wróbel I Społeczna SP

II miejsce:
Maja Gorczyca I Społeczna SP


Gratulacje!!!

Milena Suchecka kl. III a

dodano
16/04/2013

Milena Suchecka

z kl. III a

zajęła I miejsce



w grupie wiekowej klas I-III SP
w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim
Tuwim dzieciom


Gratulacje!!!
Nina Kulczycka kl. VI a

dodano
16/04/2013

Nina Kulczycka

z kl. VI a

zajęła I miejsce



w eliminacjach powiatowych XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem:
Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu!


Gratulacje!!!
uczniowie SP
dodano
05/04/2013

WYNIKI
Międzyszkolnych zawodów pływackich
dla uczniów gliwickich szkół podstawowych

Dziewczęta - III miejsce:
Emilia Buzek kl. V b I miejsce stylem grzbietowym
Julia Szymiczek kl. III b III miejsce stylem dowolnym
Julia Brzozowska kl. V b III miejsce stylem motylkowym
Weronika Dykacz kl. VI a III miejsce stylem dowolnym
Dagmara Dębska kl. VI a III miejsce stylem motylkowym

Chłopcy - III miejsce:
Maciej Gabryś kl. III b I miejsce stylem dowolnym
Łukasz Boba kl. III b III miejsce stylem klasycznym
Maciej Denisiuk kl. IV a III miejsce stylem dowolnym
Szymon Maśko kl. V b III miejsce stylem dowolnym
Michał Żabiński kl. V d III miejsce tylem klasycznym
Jakub Brzozowski kl. VI a III miejsce stylem dowolnym
Karol Laksa kl. VI a III miejsce stylem motylkowym
Mateusz Gabryś kl. VI b III miejsce stylem grzbietowym

Gratulacje!!!

Weronka Dykacz kl. VI a

dodano
20/03/2013

WERONIKA DYKACZ

z kl. VI a

zajęła I miejsce



w XV Wojewódzkich Prezentacjach Artystycznych Dzieci i Młodzieży 2013
w kategorii wiekowej: 5-12 lat


Gratulacje!!!
Wojciech Mościński
Mateusz Gabryś
kl. VI b


dodano
18/03/2013

Wojciech Mościński
oraz
Mateusz Gabryś


z klasy VI b

zakwalifikowali się do II etapu

Małej Olimpiady Matematycznej



Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. 1 gim.


dodano
18/03/2013

Szymon Gorczyca


z klasy I Gim.

został finalistą


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z GEOGRAFII dla gimnazjalistów



Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. 1 gim.


dodano
10/03/2013

Szymon Gorczyca


z klasy I Gim.

został LAUREATEM


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z matematyki dla gimnazjalistów



Gratulacje!!!
Emilia Buzek kl. V b


dodano
10/03/2013

Emilia Buzek

z kl. V b

zajęła II miejsce


w XVII Mistrzostwach Gliwic SP i Gim.
w Narciarstwie Alpejskim


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. 1 gim.


dodano
08/03/2013

Szymon Gorczyca


z kl. I Gim.

wygłosił odczyt:


Liczby foremne, liczby plastyczne oraz ciąg Perrina

na XX Ogólnopolskich Warsztatach Matematycznych w Gdyni



Gratulacje!!!
Zuzanna Strączek kl. IV a


dodano
06/03/2013

Zuzanna Strączek

z kl. IV a

zajęła IV miejsce


w XVII Mistrzostwach Gliwic
w narciarstwie zjazdowym SP i Gim.
w grupie wiekowej 2001-2002


Gratulacje!!!
Weronka Dykacz
Nina Kulczycka
kl. VI a SP

dodano
05/03/2013

Weronka Dykacz i Nina Kulczycka

z klasy VI a

zajęły ex equo II miejsce

w Miejskim Konkursie Recytatorskim
Małe Wierszowanie
Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat


Gratulacje!!!
Maja Gorczyca
Magdalena Ruczka
kl. II b SP
kl. III b SP

dodano
04/03/2013

Maja Gorczyca

z klasy III b

zajęła I miejsce


Magdalena Ruczka

z klasy II b

zajęła III miejsce

w Miejskim Konkursie Recytatorskim
Małe Wierszowanie
Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat


Gratulacje!!!
uczniowie SP, Gim. i LO


dodano
02/03/2013

Wyniki
Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego
MAT 2013


Nazwisko i imię klasa miejsce
w województwie
miejsce
w kraju

Kacper Suchanek

kl. V b

1

52

Szymon Gorczyca kl. I Gim. 2 40
Mateusz Gabryś kl. VI b 3 50
Mikołaj Wesołowski kl. II b 3 94
Michał Narewski kl. V b 3 107
Mateusz Bednarz kl. II a 4 112
Marcin Pierzchała VI b 5 68
Maciej Suchanek II b 5 169
Julia Szymiczek kl. III b 9 173
Wiktor Matuszewski kl. VI b 10 208
Michał Jurkiewicz kl. II b 11 332
Bartosz Chromy kl. V d 11 364
Dominika Zamorowska kl. II b 13 389
Michał Sołtys kl. IV b 16 338
Julia Czajka kl. VI a 17 482
Stanisław Dudiak kl. V d 18 473

Gratulacje!!!





Szymon Gorczyca kl. 1 gim.


dodano
02/03/2013

Szymon Gorczyca



z kl. I Gim.

otrzymał ZAPROSZENIE

na Warsztaty Matematyczne
organizowane przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci
dla uczestników programu pomocy wybitnie zdolnym.


Gratulacje!!!
uczniowie SP, Gim. i LO


dodano
04/02/2013

Wyniki
ogólnopolskiego konkursu
ENGLISH HIGH FLIER 2012


Szkoła Podstawowa:
Wojciech Mościński - kl. VI b - 4 miejsce w województwie i 154 w kraju!
Marta Pollak - kl. V b - 13 miejsce w województwie i 244 w kraju!
Michał Narewski - kl. V b - 19 miejsce w województwie i 377 w kraju!
Wiktor Matuszewski - kl. VI b - 22 miejsce w województwie i 430 w kraju!
Kacper Suchanek - kl. V b - 44 miejsce w województwie i 809 w kraju!
Mateusz Gabryś - kl. VI b - 45 miejsce w województwie i 785 w kraju!
Gimnazjum:
Szymon Gorczyca - kl. I - 4 miejsce w województwie i 7 w kraju!
Natalia Opolka - kl. II - 10 miejsce w województwie i 62 w kraju!
Natalia Michalska - kl. I - 18 miejsce w województwie i 107 w kraju!
Julia Saferna - kl. I - 33 miejsce w województwie i 255 w kraju!
Mateusz Grynicki - kl. III - 47 miejsce w województwie i 402 w kraju!
Dominika Hatalska - kl. III - 50 miejsce w województwie i 462 w kraju!
LO:
Michał Lubecki - kl. II - 20 miejsce w województwie i 200 w kraju!
Jacek Malinowski - kl. II - 23 miejsce w województwie i 258 w kraju!
Michał Janczyszyn - kl. II - 37 miejsce w województwie i 447 w kraju!


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. 1 gim.


dodano
30/01/2013

Szymon Gorczyca


z kl. I Gim.

przeszedł do III etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z geografii dla gimnazjalistów





Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. 1 gim.


dodano
22/01/2013

Szymon Gorczyca


z kl. I Gim.

przeszedł do III etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z matematyki dla gimnazjalistów





Gratulacje!!!
uczniowie Gim. i SP


dodano
09/01/2013

Wyniki
ogólnopolskiego konkursu
ALFIK MATEMATYCZNY 2012




Nazwisko i imię klasa miejsce
w
województwie
miejsce
w kraju

Szymon Gorczyca

kl. I GIM

1

1

Mateusz Bednarz kl. II a 12 241
Mateusz Gabryś kl. VI b 11 102
Kacper Suchanek kl. V b 11 174
Wojciech Krzyżanowski kl. IV b 16 256
Wojciech Mościński VI b 24 315
Anna Pierzchała kl. III b 28 519
Stanisław Dudiak kl. V d 33 477
Maja Gorczyca kl. III b 51 820
Klaudia Stanula kl. II a 54 -
Agata Markowska kl. II b 62
Martyna Florkiewicz kl. III c 68 -
Mikołaj Wesołowski kl. II b 83 -
Milena Suchecka kl. III a 90 -
Bartosz Chromy kl. V d 95 -


Gratulacje!!!
uczniowie Gim. i SP


dodano
02/01/2013

Wyniki
ogólnopolskiego konkursu wiedzy
OLIMPUS(sesja jesienna)


LAUREATAMI KONKURSÓW ZOSTALI:

JĘZYK ANGIELSKI
Natalia Opolka kl. II Gim. - 13 m-ce
Mateusz Grynicki kl. III Gim. - 13 m-ce
Nina Kulczycka kl. VI a - 12 m-ce
Mateusz Gabryś kl. VI b - 14 m-ce
Karol Laksa kl. VI a - 15 m-ce
Stanisław Dudiak kl. V d - 12 m-ce
Zuzanna Maruszewska kl. IV b - 7 m-ce
Wojciech Krzyżanowski kl. IV b - 15 m-ce
GEOGRAFIA
Szymon Gorczyca kl. I Gim. - 13 m-ce
PRZYRODA
Kacper Suchanek kl. V b - 12 m-ce
Mateusz Drząszcz kl. IV a - 13 m-ce
Patryk Sobstyl kl. IV b - 13 m-ce


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. VIa SP


dodano
27/12/2012

Weronika Dykacz


z kl. VI a

zajęła III miejsce


w VII Miejskim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Polskich
zorganizowanym przez SP nr 32 oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. 1 gim.


dodano
14/12/2012

Szymon Gorczyca


z kl. I Gim.

przeszedł do zawodów II stopnia
VIII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów





Gratulacje!!!
Amelia Bielak kl. 0


dodano
04/12/2012

Amelia Bielak


z kl. 0

zajęła II miejsce



w XIII Amatorskich Mistrzostwach Rudy Śląskiej w Pływaniu

Gratulacje!!!
Nina Kulczycka kl. VIa SP


dodano
04/12/2012

Nina Kulczycka


z kl. VI a

otrzymała wyróżnienie


w XI Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Literackim
Kim chciałbym zostać w przyszłości


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. 1 gim.


dodano
28/11/2012

Szymon Gorczyca


z kl. I Gim.

został zakwalifikowany


na warsztaty przyrodnicze
organizowane przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci.

Celem warsztatów jest pogłębianie i poszerzanie wiedzy uczniów oraz zapoznanie ich z warsztatem pracy badawczej.

Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. VIa SP


dodano
28/11/2012

Weronika Dykacz


z kl. VI a

zajęła I miejsce


w V Wojewódzkim Festiwalu
Pieśni i Piosenki Patriotycznej


Gratulacje!!!
Dominika Hatalska kl. III Gim.


dodano
28/11/2012

Dominika Hatalska


z klasy III Gim.

przeszła do II etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z WOS dla gimnazjalistów


Gratulacje!!!
Martyna Florkiewicz, Maja Gorczyca z kl. III c oraz kl. III b


dodano
26/11/2012

Martyna Florkiewicz
Maja Gorczyca


z kl. III c oraz kl. III b

zajęły V miejsce


w VI Miejskim Konkursie
ZOSTAŃ MISTRZEM TANGRAMU

Gratulacje!!!
uczniowie SP


dodano
24/11/2012

W międzyszkolnych zawodach pływackich z okazji Święta Niepodległości uczniowie naszej Szkoły w klasyfikacji ogólnej zajęli


X miejsce


Wyniki szczegółowe:

dziewczęta
Emilia Buzek - kl. I b - III miejsce
Magdalena Horbacz - kl. V d - IV miejsce
Maria Gorczyca - kl. III b - VII miejsce

chłopcy
Szymon Maśko - kl. V b - II miejsce
Michał Żabiński - kl. V d - II miejsce
Mateusz Gabryś - kl. VI b - IV miejsce
Jakub Jastrzębski - kl. II a - VI miejsce


Gratulacje!!!
Szymon Gorczyca kl. 1 gim.


dodano
24/11/2012

Szymon Gorczyca


z kl. I Gim.

przeszedł do II etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
dla uczniów gimnazjum.


Gratulacje!!!
Weronika Dykacz kl. VIa SP


dodano
15/11/2012

Weronika Dykacz

z klasy VI a

zajęła III miejsce

w I Powiatowo - Miejskim Konkursie Pieśni Patriotycznej


zorganizowanym prze Młodzieżowy Dom Kultury, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 i Gimnazjum nr 3 w Gliwicach


Serdecznie gratulujemy!!!
Wojciech Krzyżanowski kl. IVb SP


dodano
13/11/2012

Wojciech Krzyżanowski

z klasy IV b

zajął 9 miejsce

w kategorii dzieci 10-11 lat
w zawodach o Puchar Polski
Młodzików i Dzieci we Wspinaczce Sportowej.
Zawody zorganizowane zostały pod patronatem Ministerstwa Sportu


Serdecznie gratulujemy!!!
Bartosz Górecki kl. VIb SP


dodano
13/11/2012

Bartosz Górecki

z klasy VI b

zajął III miejsce

w kategorii uczniów SP
w konkursie fotograficznym
Las domem zwierząt i roślin
zorganizowanym przez Urząd Miejski w Gliwicach


Serdecznie gratulujemy!!!
Marcin Pierzchała kl. VIb SP


dodano
13/11/2012

Marcin Pierzchała

z klasy VI b

przeszedł do II etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Matematyki z Elementami przyrody


Serdecznie gratulujemy!!!
Wojciech Jackowski kl. 2b SP


dodano
13/11/2012

Wojciech Jackowski

z klasy 2b SP

zajął II miejsce


w II Brzeskim Biegu Niepodległości
w kategorii chłopców klas I-III SP


Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca kl. 1 gim.


dodano
10/11/2012

Szymon Gorczyca

z kl. 1 gim.

przeszedł do II etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki dla uczniów gimnazjum.

Serdecznie gratulujemy!!!

uczniowie gimnazjum kl. 1-3 gim.


dodano
10/11/2012

Za zeszłoroczne osiągnięcia naukowe

GLIWICKI LAUR NAUKI

otrzymali:

Szymon Gorczyca
Miłosz Dykacz
Piotr Puszczewicz


Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP kl. 5-6


dodano
10/11/2012

Weronika Dykacz z kl. VI a
Julia Czajka z kl. VI a
Wojciech Moścński z kl. VI b
Marcin Pierzchała z kl. VI b
Kacper Suchanek z kl. V b



przeszli do II etapu



Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego z Elementami Historii



Gratulacje!!!
Michał Lubecki kl. 2 LO


dodano
10/11/2012

Michał Lubecki

z kl. 2 LO

otrzymał

Stypendium Prezesa Rady Ministrów
na rok szk. 2012/2013


Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca kl. 1 gim.


dodano
10/11/2012

Szymon Gorczyca

z kl. 1 gim.

otrzymał

Stypendium Prezydenta Miasta Gliwice


Serdecznie gratulujemy!!!
Kacper Wielgus kl. 2 gim.


dodano
10/11/2012

Kacper Wielgus

z kl. 2 gim.

zajął III miejsce

w kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych
w konkursie plastycznym
"Europejski Dzień bez Samochodu"


Serdecznie gratulujemy!!!
Stanisław Buczkowski kl. III b


dodano
10/11/2012

Stanisław Buczkowski

z kl. III b

zajął II miejsce

w IV Międzynarodowym Turnieju Szachowym Przyszłych Arcymistrzów w kategorii do lat 8

oraz


III miejsce

w klasyfikacji ogólnej w kategorii do lat 7 i 8


Serdecznie gratulujemy!!!
Stanisław Buczkowski kl. III b


dodano
10/11/2012

Stanisław Buczkowski

z kl. III b

zajął I miejsce

w turnieju szachowym
o Puchar Gońca Górnośląskiego
w kategorii do lat 8


Serdecznie gratulujemy!!!
Filip Włodarz kl. II a


dodano
29/10/2012

Filip Włodarz

z klasy II a

zajął II miejsce

w kategorii solistów klas I-III
w IV Miejskim Festiwalu Piosenki Szkolnej
"Szkolny Dzwonek"


Serdecznie gratulujemy!!!
Julia Czajka kl. VI a


dodano
29/10/2012

Julia Czajka

z klasy VI a

otrzymała wyróżnienie

w IV Miejskim Festiwalu Piosenki Szkolnej
"Szkolny Dzwonek"


Serdecznie gratulujemy!!!
Michał Sołtys kl. IV b


dodano
23/10/2012

Michał Sołtys

z kl. IV b

otrzymał wyróżnienie
w kategorii kl. IV-VI SP

w konkursie plastycznym

"Gliwice oblicza miasta"

zorganizowanym przez Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży


Serdecznie gratulujemy!!!
Natalia Michalska kl. 1 gim.


dodano
23/10/2012

Natalia Michalska

z kl. 1 gim.

otrzymała wyróżnienie
w kategorii klas Gimnazjalnych

w konkursie plastycznym

"Gliwice oblicza miasta"

zorganizowanym przez Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży


Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca kl. 1 gim.


dodano
10/11/2012

Szymon Gorczyca

z kl. 1 gim.

został przyjęty przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci do grona uczestników programu pomocy wybitnie zdolnym w roku 2012/2013

Oznacza to, że Fundusz będzie wspierał rozwój ich zainteresowań i uzdolnień zapraszając na obozy, warsztaty, seminaria i staże badawcze.


Serdecznie gratulujemy!!!
Błażej Czuban kl. V b


dodano
22/10/2012

Błażej Czuban

z kl. V b

reprezentując drużynę FOOTBALL DREAMS
uczestniczył w prestiżowym turnieju pod hasłem:
"Wykopmy Rasizm ze Stadionów"
o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice.

Drużyna zajęła I miejsce,
a Błażej został najlepszym zawodnikiem turnieju!


Serdecznie gratulujemy!!!
Michał Wesołowski kl. V b


dodano
16/10/2012

Michał Wesołowski

z kl. V b zajął

III miejsce

w XIII Ogólnopolskim Turnieju Szermierczym
z okazji Dnia Edukacji Narodowej -
VI Memoriał Pawła Ratajczaka


Serdecznie gratulujemy!!!
Błażej Czuban kl. V b


dodano
09/10/2012

Błażej Czuban

z kl. V b

wziął udział w turnieju piłkarskim
zorganizowanym przez Klub Sportowy
Football Dreams.

Został Najlepszym Zawodnikiem Turnieju
oraz Najlepszym Zawodnikiem Drużyny!


Serdecznie gratulujemy!!!
Wojciech Jackowski kl. 2 b SP


dodano
26/09/2012

Wojciech Jackowski

zajął I miejsce


w biegach przełajowych dla dzieci i młodzieży
zorganizowanych przed IV Półmaratonem Bytomskim
na dystansie 400 m
w kategorii wiekowej 7-9 lat


Serdecznie gratulujemy!!!
Bartosz Jackowski kl. 1 SP


dodano
26/09/2012

Bartosz Jackowski

zajął I miejsce


w biegach przełajowych dla dzieci i młodzieży
zorganizowanych przed IV Półmaratonem Bytomskim
na dystansie 80 m
w kategorii wiekowej 5-6 lat


Serdecznie gratulujemy!!!