z klasy V a

SUKCESY 2011/2012

Aktualizacja: 27.06.2012
Imię i nazwiskoKlasa/
dodano do Aktualności
Opis
Małgorzata Kawecka II c SP

dodano
20/06/2012

Małgorzata Kawecka

z kl. II c SP

zajęła IV miejsce

w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorów
w Szachach, Katowice, 15-17 czerwca 2012r.


Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie IV d SP

dodano
20/06/2012

klasa IV d
pod kier. p. Danuty Głowaczewskiej

zajęła II miejsce

w XI Ogólnomiejskim Przeglądzie
Dziecięcych Form Teatralnych
Bawimy się w prawdziwy teatr


Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie II a SP

dodano
20/06/2012

klasa II a
pod kier. p. Grażyny Boguckiej

zajęła I miejsce

w XI Ogólnomiejskim Przeglądzie
Dziecięcych Form Teatralnych
Bawimy się w prawdziwy teatr


Serdecznie gratulujemy!!!
Kacper Suchanek IV b SP

dodano
18/06/2012

Kacper Suchanek

z kl. IV b SP

otrzymał wyróżnienie

w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym
z Języka Polskiego Geniusz 2012


Serdecznie gratulujemy!!!
Miłosz Dykacz III Gim.

dodano
15/06/2012

Miłosz Dykacz

z kl. III Gim.

zajął II miejsce

w XII edycji Międzyszkolnego Konkursu
QUO vadis Europo


Serdecznie gratulujemy!!!
Wojtek Krzyżanowski III b SP

dodano
15/06/2012

Wojtek Krzyżanowski

z kl. III b SP

zajął II miejsce

w zawodach wspinaczkowych BULDEROWA ŚRODA
w kategorii chłopców 7-11 lat
zorganizowanych przez firmę Salewa Block
na największej bulderowni na Śląsku


Serdecznie gratulujemy!!!
Małgorzata Kawecka II c SP

dodano
15/06/2012

Małgorzata Kawecka

z kl. II c SP

zajęła I miejsce

w XIV Ogólnopolskim Turnieju
Szachowym Dzień Dziecka
w grupie dziewcząt do lat 10


Serdecznie gratulujemy!!!
Nina Kulczycka kl. Va SP


dodano
04/06/2012

Nina Kulczycka

otrzymała wyróżnienie


w konkursie plastycznym "Zwierzyna w lesie"
grupa III - klasy IV-VI SP
zorganizowanym przez Nadleśnictwo Rudziniec


Serdecznie gratulujemy!!!
Weronika Dykacz kl. V a SP


dodano
01/05/2012

Weronika Dykacz

VI miejsce w Polsce
I miejsce w szkole
w kategorii Test Wiedzy


w IV Ogólnopolskim Konkursie
Mitologicznym KLIO 2012


Serdecznie gratulujemy!!!
Nina Kulczycka kl. Va SP


dodano
01/06/2012

Nina Kulczycka

zajęła I miejsce


w międzyszkolnym konkursie literacko-plastycznym
"Mit w komiksie - pierwotna opowieść
we współczesnej formie"


Serdecznie gratulujemy!!!
Emilia Buzek
Julia Jezierska
Stanisław Dudiak
kl. IV b i IV d SP


dodano
01/06/2012

Emilia Buzek z kl. IV b
Julia Jezierska z kl. IV d
Stanisław Dudiak z kl. IV d

otrzymali wyróżnienie


w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym z przyrody
PANDA 2012


Serdecznie gratulujemy!!!
Marcin Pierzchała
Mateusz Gabryś
kl. V b SP


dodano
30/05/2012

Marcin Pierzchała,
Mateusz Gabryś

zostali finalistami


Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
"PIKOMAT"


Serdecznie gratulujemy!!!
Wojciech Jackowski kl. 1b SP


dodano
28/05/2012

Wojciech Jackowski

zajął I miejsce


w III Gliwickim Biegu Ulicznym
pod Patronatem Prezydenta Miasta
na dystansie 500m
w kategorii wiekowej: kl. I-III SP


Serdecznie gratulujemy!!!
Bartosz Jackowski kl. 0 SP


dodano
28/05/2012

Bartosz Jackowski

zajął I miejsce


w III Gliwickim Biegu Ulicznym
pod Patronatem Prezydenta Miasta
na dystansie 200m
w kategorii wiekowej: przedszkolaki


Serdecznie gratulujemy!!!
Zuzanna Bożek kl. 0 SP


dodano
28/05/2012

Zuzanna Bożek

zajęła II miejsce


w III Gliwickim Biegu Ulicznym
pod Patronatem Prezydenta Miasta
na dystansie 200m
w kategorii wiekowej: przedszkolaki


Serdecznie gratulujemy!!!
Magdalena Ruczka kl. I b SP


dodano
28/05/2012

Magdalena Ruczka

zajęła VIII miejsce


w III Gliwickim Biegu Ulicznym
pod Patronatem Prezydenta Miasta
na dystansie 500m
w kategorii wiekowej kl. I-III SP


Serdecznie gratulujemy!!!
Weronika Dykacz kl. V a SP


dodano
26/05/2012

Weronika Dykacz

zajęła III miejsce


w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni i Piosenki Obcojęzycznej


Serdecznie gratulujemy!!!
Judyta Wojtala
Korwin Bieniek
kl. VI e


dodano
26/05/2012

Judyta Wojtala

z klasy VI e

zajęła II miejsce


Korwin Bieniek

z klasy VI e

otrzymał wyróżnienie


w Międzyszkolnym Multimedialnym Konkursie
Śladami Janusza Korczaka


Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca kl. VI e
dodano
16/05/2012

Szymon Gorczyca

przeszedł do II etapu

Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego
TIK? - TAK! 2012


Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP kl. IV-VI SP


dodano
16/05/2012

WYNIKI
Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
KANGUR 2012

Kacper Suchanek, kl. IV b - 3 m-ce w regionie

Szymon Gorczyca, kl. VI e - 5 m-ce w regionie

Bartosz Chromy, kl. IV d - 45 miejsce w regionie
Mateusz Gabryś, kl. V b - 63 miejsce w regionie Marcin Pierzchała, kl. V b - 83 miejsce w regionie
Wojciech Mościński, kl. V b - 86 miejsce w regionie
Wiktor Matuszewski, kl. V b - 97 miejsce w regionie


Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP kl. I - III SP


dodano
16/05/2012

WYNIKI
Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
KANGUREK 2012

Martyna Florkiewicz, z kl. II c - 20 miejsce w regionie
Łukaszek Aleksandra, z kl. II a - 21 miejsce w regionie
Wojciech Krzyżanowski, z kl. III b - 23 miejsce w regionie


Serdecznie gratulujemy!!!
Wojtek Jackowski kl. I b SP


dodano
15/05/2012

Wojtek Jackowski

zdobył I miejsce


w VI Biegu Rodzinnym
o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze
na dystansie 300m
w kategorii wiekowej 2002-2004


Serdecznie gratulujemy!!!
Bartosz Jackowski kl. 0 SP


dodano
15/05/2012

Bartosz Jackowski

zdobył I miejsce


w VI Biegu Rodzinnym
o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze
na dystansie 300m
w kategorii wiekowej 2005 i młodsi


Serdecznie gratulujemy!!!
Nina Kulczycka kl. Va SP


dodano
11/05/2012

Nina Kulczycka

została laureatką


Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUS
z przyrody


Serdecznie gratulujemy!!!
Wojtek Jackowski kl. I b SP


dodano
04/05/2012

Wojtek Jackowski

zdobył I miejsce


w Krapkowickich Biegach Dzieci i Młodzieży
na dystansie 400m. W biegu stratowało 98 chłopców z pierwszych i drugich klas szkoły podstawowej.


Serdecznie gratulujemy!!!
Ewa Paciorek kl. kl. I Gim


dodano
02/05/2012

Ewa Paciorek

zajęła III miejsce


w Wojewódzkim Turnieju Tańca


Serdecznie gratulujemy!!!
Błażej Czuban kl. IV b SP


dodano
27/04/2012

Błażej Czuban

za wyjątkowe umiejętności piłkarskie wygrał 9-dniowy wyjazd do hiszpańskiego klubu ESPANYOL BARCELONA


Testy sprawnościowe przeprowadzone zostały przez Szkołę Piłkarską POLISH SOCCER SKILLS na grupie 800 chłopców z całej Polski. Wybrano 8 chłopców z najlepszymi wynikami - w tym Błażeja!


Serdecznie gratulujemy!!!
Joanna Nowicka kl. V a SP


dodano
27/04/2012

Joanna Nowicka

zajęła II miejsce


w III Międzyszkolnym Konkursie Językowo-Muzycznym
dla uczniów klas IV-VI SP
English is every where


Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP z klasy IV b


dodano
26/04/2012

Szymon Maśko, Michał Narewski, Kacper Suchanek

zajęli III miejsce


w XI Miejskim Konkursie dla uczniów SP
Mistrz Tangramu


Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP kl. V SP


dodano
26/04/2012

Nina Kulczycka (kl. Va)

zajęła II miejsce


Julia Brzozowska, Natalia Wolak, Michał Narewski

otrzymali wyróżnienia


w miejskim konkursie plastycznym
Tam, gdzie mieszka muzyka


Serdecznie gratulujemy!!!
Mateusz Bednarz kl. SP


dodano
25/04/2012

Mateusz Bednarz

zajął I miejsce


w finale Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego CYFERKA


Serdecznie gratulujemy!!!
Paulina Garbas kl. III LO


dodano
24/04/2012

Paulina Garbas

otrzymała wyróżnienie


w V Wojewódzkim Festiwalu Młodych Talentów
Piosenka w Unii Europejskiej


Serdecznie gratulujemy!!!
Weronika Dykacz kl. V a SP


dodano
23/04/2012

Weronika Dykacz

zajęła I miejsce


w VI Regionalnym Konkursie Piosenki Religijnej
PIEśŃ NIESIEMY W DARZE


Serdecznie gratulujemy!!!
Małgorzata Kawecka II c SP

dodano
23/04/2012

Małgorzata Kawecka

z kl. II c SP

zajęła II miejsce

w Indywidualnym Festiwalu Szachowym w szachach szybkich
o puchar Prezydenta Miasta Zabrze
w grupie dziewcząt 8-11 lat


Serdecznie gratulujemy!!!
Weronika Dykacz kl. V a SP


dodano
12/04/2012

Weronika Dykacz

otrzymała wyróżnienie
w kategorii soliści


w XIV Wojewódzkich Prezentacjach Artystycznych
Dzieci i Młodzieży 2012
organizowanych przez MDK w Gliwicach


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczennice kl. II c,
I b
dodano
11/04/2012

Dominika Piktas

z kl. II c
pod kierunkiem p. Karoliny Rydz

Anna Czapla

z kl. I b
pod kierunkiem p. Beaty Bomastik

otrzymały wyróżnienie

w Międzyszkolnym Konkursie Informatyczno-Plastycznym
"Król Maciuś Pierwszy"
zorganizowanym przez
Szkołę Podstawową nr 5 w Gliwicach


Serdecznie gratulujemy!!!
Karolina Siergiej kl. III b
dodano
11/04/2012

Karolina Siergiej

z kl. III b
pod kierunkiem p. Grażyny Boguckiej

zajęła III miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Informatyczno-Plastycznym
"Król Maciuś Pierwszy"
zorganizowanym przez
Szkołę Podstawową nr 5 w Gliwicach


Serdecznie gratulujemy!!!
Karolina Siergiej kl. III b
dodano
10/04/2012

Karolina Siergiej

z klasy III b

zajęła I miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
"Karnawałowe Origami"


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie kl. III b
dodano
10/04/2012

Klasa III b

pod kier. p. Marty Mączki

otrzymała Grand Prix

w IV Spotkaniach Teatralnych "bez MASKI"
za spektakl "Wielka wyprawa"


Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca kl. VI e
dodano
10/04/2012

Szymon Gorczyca

został zakwalifikowany

na wielodyscyplinarny obóz naukowy
Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci


Celem obozu jest pogłębienie i poszerzenie zainteresowań oraz dostarczenie doświadczeń sprzyjających rozwojowi ogólnemu.

Obóz będzie prowadzony przez pracowników wyższych uczelni i placówek Polskiej Akademii Nauk oraz dawnych stypendystów Funduszu.


Serdecznie gratulujemy!!!
--- ---


dodano
03/04/2012

W międzyszkolnych zawodach pływackich
dla uczniów szkół podstawowych
nasza Szkoła w klasyfikacji ogólnej zajęła:

dziewczęta - II miejsce

Olga Telinga - kl. VI e - III miejsce
Dagmara Dębska - kl. V a - III miejsce
Julia Jezierska - kl. IV d - III miejsce
Emilia Buzek - kl. IV b - III miejsce

chłopcy - VI miejsce

Tomasz Wędrychowicz - kl. VI e - II miejsce
Mateusz Gabryś - kl. V b - III miejsce
Maciej Denisiuk - kl. III a - III miejsce
Karol Laksa - kl. V a - III miejsce

Serdecznie gratulujemy!!!
--- ---


dodano
03/04/2012

Ogólnopolski Finał Turnieju
Destination Imagination
czyli "OczyMa Wyobraźni...a"

Otwock 30 marca - 1 kwietnia 2012r.

Drużyna SUSHI
pod kierunkiem p. Malwiny Ogonowskiej


w składzie:

Mateusz Czuban - kl. IIIb
Weronika Dykacz - kl. Va
Wojciech Mościński - kl. Vb
Joanna Nowicka - kl. Va
Patryk Sobstyl - kl. IIIb
Karolina Wielgus - kl. Va
Natalia Wolak - kl. Va

zdobyła NAGRODĘ RENESANSU
za konstrukcję wybiegającą
poza poziom wiekowy
w wyzwaniu technicznym "E" - Wytrzymaj to!

Nagroda uprawnia drużynę
do reprezentowania Polski
w ogólnoświatowym finale Destination Imagination
w Knoxville w stanie Tenessee/USA


Serdecznie gratulujemy!!!
Paulina Garbas kl. III LO


dodano
20/03/2012

Paulina Garbas

zajęła II miejsce


w Konkursie Piosenki Ekologicznej
w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

zorganizowanym przez Wydział Środowiska UM Gliwice
oraz MDK w Gliwicach


Serdecznie gratulujemy!!!
Weronika Dykacz kl. V a SP


dodano
20/03/2012

Weronika Dykacz

zajęła I miejsce


w Konkursie Piosenki Ekologicznej
w kategorii klas IV-VI SP

zorganizowanym przez Wydział Środowiska UM Gliwice oraz MDK w Gliwicach


Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP kl. IV - VI SP


dodano
19/03/2012

Szymon Gorczyca (kl. 6e), Kacper Suchanek (kl. 4b),
Mateusz Gabryś (kl. 5b), Bartosz Chromy (kl. 4d),
Tymek Telinga (kl. 4d), Marcin Pierzchała (kl. 5b)

zakwalifikowali się do III etapu


Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
"PIKOMAT"


Serdecznie gratulujemy!!!
Małgorzata Kawecka II c SP

dodano
19/03/2012

Małgorzata Kawecka

z kl. II c SP

zajęła III miejsce

w III Międzynarodowym Turnieju Akademii Szachowej
w kategorii wiekowej: 8-9 lat


Serdecznie gratulujemy!!!
Piotr Puszczewicz kl. III Gim.


dodano
13/03/2012

Piotr Puszczewicz

został LAUREATEM


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z języka angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych


Serdecznie gratulujemy!!!
Małgorzata Kawecka II c SP

dodano
13/03/2012

Małgorzata Kawecka

z kl. II c SP

zajęła V miejsce w szachach

w Finałach Mistrzostw Polski Młodzików do lat 9
oraz XVIII miejsce w grupie do lat 10!


Serdecznie gratulujemy!!!
--- ---


dodano
12/03/2012

Wyniki międzyszkolnych zawodów narciarskich
STOŻEK 2012

w klasyfikacji ogólnej
Szkoła Podstawowa zajęła IV miejsce


Indywidualnie:

Zuzanna Strączek - I miejsce
Natalia Michalska - III miejsce

Emilia Buzek
Julia Jezierska

Tomasz Wędrychowicz - III miejsce

Wojciech Krzyżanowski
Stanisław Dudiak
Maciej Denisiuk
Łukasz Boba
Mateusz Gabryś


Gimnazjum - VII miejsce

Szkołę reprezentował Nikodem Żarów
Serdecznie gratulujemy!!!
Natalia Michalska kl. VI e SP


dodano
12/03/2012

Natalia Michalska

została finalistką


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego:
"Język polski z elementami historii"


Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca kl. VI e SP


dodano
11/03/2012

Szymon Gorczyca

otrzymał nagrodę


za wygłoszenie odczytu
"Toższamość dla liczb Fibonacciego
uzyskane przez użycie kostek domina"

na XIX Ogólnopolskich Warsztatach Matematycznych


Serdecznie gratulujemy!!!
Miłosz Dykacz kl. III Gim.


dodano
07/03/2012

Miłosz Dykacz

został laureatem


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z historii dla uczniów szkół gimnazjalnych


Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca kl. VI e SP


dodano
07/03/2012

Szymon Gorczyca

został laureatem


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego:
"Język polski z elementami historii"


Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca
Natalia Nitarska
kl. VI e, kl VI a SP


dodano
05/03/2012

Szymon Gorczyca i Natalia Nitarska

wygrali eliminacje


do Małej Olimpiady Matematycznej


Serdecznie gratulujemy!!!
Mikołaj Wesołowski III b SP

dodano
01/03/2012

Mikołaj Wesołowski

z kl. I b SP

zajął II miejsce

w Miejskim Konkursie Recytatorskim
Małe Wierszowanie


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie SP

dodano
28/02/2012

Wyniki
Ogólnopolskiego konkursu wiedzy
OLIMPUS
sesja zimowa 2012

Wojciech Mościński z kl. V b
Maja Matuszewska z kl. VI a

zostali LAUREATAMI

konkursu wiedzy z j. angielskiego




Kacper Suchanek z kl. IV b

został LAUREATEM

Konkursu wiedzy z przyrody


Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca kl. VI e SP


dodano
27/02/2012

Szymon Gorczyca

został laureatem


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego:
"Matematyka z elementami przyrody"


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie SP

dodano
22/02/2012

Sukces uczniów SP w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym
MAT 2012

Kacper Suchanek z kl. IV b
I miejsce w województwie
i
I miejsce w kraju

Szymon Gorczyca z kl. VI e - 1 m-ce w woj., 16 m-ce w kraju
Mateusz Gabryś z kl. V b - 4 m-ce w woj., 44 w kraju
Maja Matuszewska z kl. VI a - 6 m-ce w woj., 81 m-ce w kraju
Anna Kiepura z kl. VI a - 10 m-ce w woj., 221 m-ce w kraju
Marcin Pierzchała z kl. V b - 15 m-ce w woj., 187 w kraju
Wiktor Matuszewski z kl. V b - 35 m-ce w woj., 527 w kraju


Serdecznie gratulujemy!!!
Paulina Garbas kl. III LO


dodano
20/02/2012

Paulina Garbas

zajęła I miejsce


w IV Gliwickich Konfrontacjach Muzycznych
w kategorii: soliści


Serdecznie gratulujemy!!!
Małgorzata Kawecka II c SP

dodano
15/02/2012

Małgorzata Kawecka

z kl. II c SP

zajęła II miejsce

w Turnieju Szachowym "Ferie 2012 w MDK"
Gliwice - 10.02.2012r.


Serdecznie gratulujemy!!!
Małgorzata Kawecka II c SP

dodano
15/02/2012

Małgorzata Kawecka

z kl. II c SP

otrzymała tytuł
Najlepsza Jurorka grupy C

w X Młodzieżowych Mistrzostwach Miasta w Szachach
o Puchar Starszego Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości
Tychy 27-29.01.2012r.


Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca kl. VI e SP


dodano
14/02/2012

Szymon Gorczyca

przeszedł do III etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego:
"Język polski z elementami historii"


Serdecznie gratulujemy!!!
Piotr Puszczewicz kl. III Gim.


dodano
08/02/2012

Piotr Puszczewicz

przeszedł do III etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z języka angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych


Serdecznie gratulujemy!!!
Miłosz Dykacz kl. III Gim.


dodano
08/02/2012

Miłosz Dykacz

przeszedł do III etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z historii dla uczniów szkół gimnazjalnych


Serdecznie gratulujemy!!!
Natalia Michalska kl. VI e SP


dodano
26/01/2012

Natalia Michalska

przeszła do III etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego:
"Język polski z elementami historii"


Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca kl. VI e SP


dodano
26/01/2012

Szymon Gorczyca

przeszedł do III etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego:
"Matematyka z elementami przyrody"


Serdecznie gratulujemy!!!
uczennice,
uczniowie
SP


dodano
20/01/2012

Serdecznie gratulujemy!!!
uczennice,
uczniowie
SP, GIM


dodano
20/01/2012

Serdecznie gratulujemy!!!
uczennice,
uczniowie
SP


dodano
10/01/2012

Serdecznie gratulujemy!!!
Natalia Wolak kl. V a SP


dodano
10/01/2012

Natalia Wolak

została laureatką


Regionalnego Konkursu Plastycznego
"Krajobraz z kopalnianym szybem - górnicy i ich praca".


Serdecznie gratulujemy!!!
Weronika Dykacz kl. V a SP


dodano
23/12/2011

Weronika Dykacz

zajęła I miejsce


w Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek


Serdecznie gratulujemy!!!
Michał Puzoń kl. IV b SP

dodano
23.12.2011

Michał Puzoń

z kl. IV b


zajął I miejsce

w TURNIEJU LIGI SZKOLNEJ TENISA STOŁWEGO
GLIWI|CKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PODSTAWOWYCH
W KATEGORII CHŁOPCY KL. IV i MŁODSI



Serdecznie gratulujemy!!!
uczennice
kl. Va SP
kl. V a SP


dodano
15/12/2011

Szkolny Zespół Muzyczny
LOS KUMPELOS

w składzie:
Julia Czajka, Dagmara Dębska, Weronika Dykacz,
Joanna Nowicka i Karolina Wielgus

zajął II miejsce


w I Gliwickim Konkursie Piosenki
Ze śpiewem przez Unię Europejską


Serdecznie gratulujemy!!!
Weronika Dykacz kl. V a SP


dodano
15/12/2011

Weronika Dykacz

zajęła I miejsce


w I Gliwickim Konkursie Piosenki
Ze śpiewem przez Unię Europejską


Serdecznie gratulujemy!!!
Małgorzata Kawecka II c SP

dodano
12/12/2011

Małgorzata Kawecka

z kl. II c SP

zajęła I miejsce

w grupie dziewcząt do lat 8 w Otwartym Pucharze Śląska

oraz

IV miejsce

w grupie dziewcząt do lat 12 w tym samym turnieju


Serdecznie gratulujemy!!!
Oskar Grochocki

Wojtek Krzyżanowski

kl. III a


kl. III b

dodano
09/12/2011

Oskar Grochocki

z kl. III a

Wojtek Krzyżanowski

z kl. III b

zajęli II miejsce


w V Miejskim Konkursie

ZOSTAŃ MISTRZEM TANGRAMU


Serdecznie gratulujemy!!!
Małgorzata Kawecka II c SP

dodano
05/12/2011

Małgorzata Kawecka

z kl. II c SP

zajęła II miejsce

w X Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Szachowym
w kategorii do lat 8


Serdecznie gratulujemy!!!
Martyna Fornalczyk
Zofia Srokosz
II c SP

dodano
05/12/2011

Martyna Fornalczyk
i Zofia Srokosz

z kl. II c SP

otrzymały wyróżnienie

w XV Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Śląskiej


Serdecznie gratulujemy!!!
Martyna Florkiewicz

Dominika Piktas

Martyna Gruchała
II SP

dodano
29/11/2011

Martyna Fornalczyk

z kl. II SP

zdobyła I miejsce


Dominika Piktas

z kl. II SP

zdobyła II miejsce


Martyna Gruchała

z kl. II SP

zdobyła III miejsce

Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jestem małym Eko-ludkiem - Eko-miasteczko, Eko-ptaki i inne zwierzaki"
w kategorii "Eko-miasteczko - praca przestrzenna"


Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca
Judyta Wojtala
Karol Laksa
kl. VI e i Va


dodano
26/11/2011

Szymon Gorczyca

z klasy VI e

uzyskał tytuł laureata


Judyta Wojtala i Karol Laksa

z klasy VI e i kl. Va

otrzymali wyróżnienie


w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Historii
MULTITEST 2011


Serdecznie gratulujemy!!!
Natalia Dykacz
Piotr Puszczewicz
kl. III gim.


dodano
24/11/2011

Natalia Dykacz i Piotr Puszczewicz

z klasy III gim.

przeszli do II etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z j. angielskiego
dla uczniów szkół gimnazjalnych


Serdecznie gratulujemy!!!
Martyna Fornalczyk II c SP

dodano
17/11/2011

Martyna Fornalczyk

z kl. II c SP

zajęła II miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie
"Kolorowa pora roku w piosence"


Serdecznie gratulujemy!!!
Miłosz Dykacz
Mateusz Grynicki
kl. III i II gim.


dodano
17/11/2011

Miłosz Dykacz

z klasy III gim.

Mateusz Grynicki

z klasy II gim.

przeszli do II etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii
dla uczniów szkół gimnazjalnych


Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie kl. III gim.


dodano
17/11/2011

Magdalena Chudzik, Piotr Puszczewicz,
Krzysztof Staniszewski

z klasy III gim.

przeszli do II etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii
dla uczniów szkół gimnazjalnych


Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca
kl. VI e


dodano
15/11/2011

Szymon Gorczyca,

z klasy VI e

przeszedł do II etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego:
"Matematyka z elementami przyrody"


Serdecznie gratulujemy!!!
uczennice,
uczeń
kl. VI a,
kl. VI e


dodano
15/11/2011

Anna Kiepura

z klasy VI a

Szymon Gorczyca, Natalia Michalska,
Judyta Wojtala

z klasy VI e

przeszli do II etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego:
"Język polski z elementami historii"


Serdecznie gratulujemy!!!
uczennice
kl. Va SP
kl. V a SP


dodano
29/10/2011

Szkolny Zespół Muzyczny
LOS KUMPELOS

w składzie: Julia Czajka, Dagmara Dębska, Weronika Dykacz, Joanna Nowicka i Karolina Wielgus

zajął III miejsce


w III miejskim Festiwalu Piosenki Szkolnej
"Szkolny dzwonek"


Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca
Mateusz Grynicki
kl. VIe
kl. I gim.


dodano
12/10/2011

Szymon Gorczyca

z klasy VI e

Mateusz Grynicki

z kl. II Gim.

zostali przyjęci przez

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

do grona uczestników programu pomocy wybitnie zdolnym w roku 2011/2012.

Oznacza to, że Fundusz będzie wspierał rozwój ich zainteresowań i uzdolnień zapraszając na obozy, warsztaty, seminaria i staże badawcze.


Serdecznie gratulujemy!!!
Wojtek Krzyżanowski III b SP

dodano
10/10/2011

Wojtek Krzyżanowski

z kl. III b SP

zajął III miejsce i zdobył brązowy medal

w II Gliwickich Zawodach Wspinaczkowych dla dzieci i młodzieży GLIWICE NA TOPIE w kategorii SP


Serdecznie gratulujemy!!!
Artur Zwierzycki III LO

dodano
10/10/2011

Artur Zwierzycki

z kl. III LO

został stypendystą Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2011/2012


Serdecznie gratulujemy!!!
Stella Lemańska kl. VI e

dodano
08/10/2011

Stella Lemańska

z kl. VI e


zajęła III miejsce

w biegu na 600m w Mistrzostwach Gliwic w Lekkoatletyce



Serdecznie gratulujemy!!!
Michał Puzoń kl. IV b SP

dodano

Michał Puzoń

z kl. IV b


zajął I miejsce

w I INDYWIDUALNYM TURNIEJU TENISA STOŁWEGO
DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GLIWIC
W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

w KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ
CHŁOPCY KL. IV i MŁODSI



Serdecznie gratulujemy!!!