SUKCESY 2010/2011

Aktualizacja: 02.07.2011
Imię i nazwiskoKlasa/
dodano do Aktualności
Opis
Wojciech Mościński kl. IV b


dodano
28/06/2011

Wojciech Mościński

z klasy IV b

został finalistą

Ogólnopolskiego konkursu Informatycznego TIK? - TAK! 2011



Serdecznie gratulujemy!!!
Wojtek Krzyżanowski II SP

dodano
24/06/2011

Wojtek Krzyżanowski

z kl. II SP

zajął I miejsce

w konkursie "Zostań małym DESIGNEREM" KLUDI.


Wojtek był autorem pracy "Składak". Była to, zbudowana z klocków Lego, wylewka do napełniania wodą wysokich naczyń. W konkursie wzięło udział ponad 1000 dzieci z całej Polski. Organizatorem konkursu byli firma KLUDI i portal domplusdom.pl.

Serdecznie gratulujemy!!!
Mateusz Grynicki kl. I gim.


dodano
24/06/2011

Mateusz Grynicki

z kl. I Gim.

uczestniczył w ogólnopolskim programie
KORBA

KORBA to projekt dla ambitnych i przedsiębiorczych młodych ludzi. Dla tych, którzy mają mnóstwo pomysłów, pasję, zapał i pragną zakręcić rzeczywistością!

Serdecznie gratulujemy!!!
Weronika Dykacz z kl. IV a
dodano
24/06/2011

Weronika Dykacz z kl. IV a

otrzymała dyplom
oraz statuetkę


za osiągnięcia w dziedzinie artystycznej na
Gliwickiej Gali Młodych Talentów
"Zwiastuny 2011"



Serdecznie gratulujemy!!!
Paulina Garbas,
Nina Gara,
Michał Orzechowski
II LO

dodano
14/06/2011

Paulina Garbas, Nina Gara
i Michał Orzechowski

z kl. II LO

zajęli II miejsce

w XIII edycji Ogólnoplskiego Konkursu
"Szkolna Liga Historyczna"
organizowanego przez magazyn Historyczny "Mówią wieki"


Serdecznie gratulujemy!!!
Natalia Nitarska
Krzysztof Nowicki
Rafał Ruczka
kl. V a
III gim.
VI b
dodano
10/06/2011

Natalia Nitarska

z kl. V a SP

otrzymała I nagrodę



Krzysztof Nowicki oraz Rafał Ruczka

otrzymali wyróżnienie

w regionalnym Konkursie Plastycznym
Gliwice - oblicza Miasta

organizowanym prze Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Dzieci i Młodzieży w Gliwicach

Serdecznie gratulujemy!!!
Judyta Wojtala
Maksymilian Szumiński
kl. V e
VI a
dodano
03/06/2011

Judyta Wojtala

z kl. V e SP

została laureatką

Maksymilian Szumiński

z kl. VI a

otrzymał wyróżnienie

w ogólnopolskim konkursie przyrodniczym
ALBUS 2011


Serdecznie gratulujemy!!!
Artur Zwierzycki II LO

dodano
03/06/2011

Artur Zwierzycki

z kl. II LO

zakwalifikował się do II etapu

Miejskiego Konkursu Euroscola


Serdecznie gratulujemy!!!
Ewa Paciorek VI a

dodano
14/06/2011

Ewa Paciorek

z klasy VI a

zajęła II miejsce

w VI Międzyszkolnym Konkursie Informatyczno-Regionalnym
"Gliwice w oczach dziecka"
zorganizowanym przez SP 14 w Gliwicach


Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP ---

dodano
02/06/2011

Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie kl. 2-3 SP II - III SP

dodano
27/05/2011

Nasza reprezentacja w piłce nożnej

zajęła I miejsce

w turnieju o puchar Tymbarku

"Z podwórka na stadion"
na szczeblu gliwickim.

Naszą szkołę reprezentowali:
1. Gliński Kajetan
2. Laksa Karol
3. Maśko Szymon
4. Par Jakub
5. Sato Hinata
6. Sato Yuta
7. Sobstyl Patryk
8. Suchanek Kacper
9. Telinga Tymek
10. Urbaniak Jakub
11. Wileński Damian
12. Żabiński Michał


Serdecznie gratulujemy!!!
Rafał Ruczka kl. VI b

dodano
26/05/2011

Rafał Ruczka

z kl. VI b SP

został laureatem

VIII Małej Olimpiady Matematycznej


Serdecznie gratulujemy!!!
Kacper Wielgus kl. VI b

dodano
26/05/2011

Kacper Wielgus

z kl. VI b SP

wziął udział w 21 Wystawie
Rysunku i Malarstwa Mój teatr

organizowanej przez
Bałucki Ośrodek Kultury Rondo w Łodzi.
Do wystawy zakwalifikowanych zostało
60 spośród 628 prac.


Serdecznie gratulujemy!!!
Karolina Wielgus kl. IV a

dodano
21/05/2011

Karolina Wielgus

z kl. IV a SP

zajęła I miejsce

w konkursie na plakat
Rok turystyki rodzinnej 2011
w kategorii wiekowej kl. IV-VI

organizowanym przez PTTK Oddział Ziemi Gliwickiej


Serdecznie gratulujemy!!!
Anna Kiepura
Michał Orzechowski
Artur Zwierzycki
kl. V a
kl. II LO
dodano
21/05/2011

Anna Kiepura

z kl. V a

Michał Orzechowski

z kl. II LO

Artur Zwierzycki

z kl. II LO

uzyskali wyróżnienie

w XV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury


Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP ---

dodano
19/05/2011
Michał Puzoń kl. III c SP

dodano
19/05/2011

Michał Puzoń

z kl. IIIc

zajął I miejsce

w tenisie stołowym chłopców klas I-IV w klasyfikacji indywidualnej dla szkół podstawowych Gliwic i powiatu gliwickiego



Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie kl. I gim.

dodano
18/05/2011

Uczniowie kl. I gim.

pod kier. p. Aleksandry Trędy

zajęli III miejsce

w Miejskich Konfrontacjach Teatralnych



Serdecznie gratulujemy!!!
Martyna Gruchała
Oliwia Mruk
kl. Ia SP
III c
dodano
17/05/2011

Martyna Gruchała

z kl. I a SP

zajęła I miejsce

Oliwia Mruk

z kl. III c

zajęła II miejsce

w VI międzyszkolnym konkursie plastycznym
Zwierzę nie jest rzeczą. O czym marzy pies?


Serdecznie gratulujemy!!!
Anna Kiepura
Judyta Wojtala
kl. V a
kl. V e
dodano
17/05/2011

Anna Kiepura

z kl. V a

Judyta Wojtala

z kl. kl. V e

otrzymały wyróżnienie

w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Przyrody
PANDA 2011


Serdecznie gratulujemy!!!
Weronika Dykacz z kl. IV a
dodano
17/05/2011

Weronika Dykacz

z kl. IV a

zajęła III miejsce

w kategorii soliści klas IV-VI
w XVI Wojewódzkim Festiwalu Pieśni i Piosenki Obcojęzycznej



Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP ---

dodano
12/05/2011
Artur Zwierzycki II LO

dodano
12/05/2011

Artur Zwierzycki

z kl. II LO

zakwalifikował się do II etapu

konkursu wiedzy o Unii Europejskiej
Wygraj Brukselę


Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca kl. Ve


dodano
21/02/2011

Szymon Gorczyca

z klasy Ve

zdobył nagrodę w postaci
wyjazdu zagranicznego do Budapesztu

w Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2011



Serdecznie gratulujemy!!!
Dagmara Dębska kl. IV a SP

dodano
07/05/2011

Dagmara Dębska

z kl. IV a SP zajęła

III miejsce

w V Regionalnym Konkursie Piosenki Religijnej
"Pieśń niesiemy w darze"



Serdecznie gratulujemy!!!
Paulina Garbas kl. II LO


dodano
07/05/2011

Paulina Garbas z kl. II LO

zajęła I miejsce w rejonowym konkursie piosenki obcojęzycznej MISH MASH



Serdecznie gratulujemy!!!
Nina Kulczycka kl. IV a SP

dodano
02/05/2011

Nina Kulczycka

z kl. IV a SP została laureatką

II miejsce

ogólnopolskiej olimpiady języka angielskiego
Olimpus 2011 - sesja wiosenna



Serdecznie gratulujemy!!!
Kasia Kużdżał
Magdalena Dudek
kl. III b SP

dodano
19/04/2011

Kasia Kużdżał oraz Magdalena Dudek

zakwalifikowane zostały

do wystawy w konkursie
"Powódz, pożar, dniem czy nocą - straż przychodzi Ci z pomocą"



Serdecznie gratulujemy!!!
Kacper Suchanek kl. III b SP

dodano
19/04/2011

Kacper Suchanek

z kl. III b SP zajął

II miejsce

w XI Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym
"Ciumkowe historie Pawła Beręsiewicza"



Serdecznie gratulujemy!!!
Weronika Dykacz z kl. IV a
dodano
15/04/2011

Weronika Dykacz z kl. IV a

zajęła II miejsce


w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Religijnej



Serdecznie gratulujemy!!!
Jakub Kościelny z kl. II
dodano
15/04/2011

Jakub Kościelny

zajął III miejsce


w XV Miejskim Konkursie Recytatorskim
"Dziecko w poezji"



Serdecznie gratulujemy!!!
Maja Puente-Bartłomiejczyk z kl. Ve
dodano
13/04/2011

Maja Puente-Bartłomiejczyk z kl. 5e

otrzymała wyróżnienie


w Międzyszkolnym Konkursie
Informatyczno-Przyrodniczym
"Ptaki zimujące w Polsce"



Serdecznie gratulujemy!!!
Maja Matuszewska z kl. Va
dodano
13/04/2011

Maja Matuszewska z kl. V a

otrzymała wyróżnienie


w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
"Tam, gdzie mieszka muzyka"



Serdecznie gratulujemy!!!
Rafał Ruczka kl. VI b

dodano
12/04/2011

Rafał Ruczka

z kl. VI b SP

został laureatem

VIII Małej Olimpiady Matematycznej


Serdecznie gratulujemy!!!
Aleksandra Łukaszek
Kacper Suchanek
kl. III b SP
kl. I SP
dodano
22/03/2011

WYNIKI
Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego
CYFERKA

Aleksandra Łukaszek
zajęła I miejsce
w kategorii klas I

Kacper Suchanek
zajął II miejsce
w kategorii klas III SP



Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP III i IV


dodano
30/03/2011

Trzy drużyny z I Społecznej Szkoły Podstawowej w Gliwicach zostały laureatami ogólnopolskiego turnieju DI - Destination Imagination (kreatywne myślenie).

Drużyna pod kierunkiem Pani Karoliny Rydz
"WATCH - e" - wyzwanie A (nagroda specjalna).

Drużyna Pani Malwiny Ogonowskiej
"SUSHI" - wyzwanie B (I miejsce).

Drużyna Pani Malwiny Ogonowskiej
"Nieśmiertelne Dinozaury" - wyzwanie D (I miejsce).

"Nieśmiertelne Dinozaury" odniosły sukces po raz drugi z rzędu - BRAWO.

Drużyny z I Społecznej Szkoły Podstawowej w Gliwicach tym samym uzyskały nominację do reprezentowania Szkoły, Miasta, Województwa i Polski w finałach światowych, które odbędą się w dniach 26-29 maja 2011r. w Knoxvile, USA.



Serdecznie gratulujemy!!!
Aleksandra Nasiek
i Aleksander Larski
kl. Va
kl. VIa

dodano
29/03/2011

Aleksandra Nasiek
i Aleksander Larski

z kl. Va i kl. VIa

zajęli 1 miejsce w szkole

w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym
"Krąg"



Serdecznie gratulujemy!!!
Mateusz Grynicki kl. I gim.


dodano
29/03/2011

Mateusz Grynicki

z kl. I Gim.

zajął 1 miejsce w szkole

w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym
"Krąg"



Serdecznie gratulujemy!!!
Kacper Suchanek kl. III b SP

dodano
22/03/2011

Kacper Suchanek

z kl. III b SP zajął

IV miejsce

w Miejskiim Konkursie Wiedzy
dla uczniów klas trzecich SP "Miniomnibus 2011"



Serdecznie gratulujemy!!!
Anna Księżarek kl. III gim.


dodano
22/03/2011

Anna Księżarek

z klasy III gim.

została laureatką


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z języka francuskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych



Serdecznie gratulujemy!!!
Anna Kiepura
Michał Orzechowski
Artur Zwierzycki
z kl. V a
kl. II LO
kl. II LO
dodano
15/03/2011

Anna Kiepura z kl. V a

Michał Orzechowski z kl. II LO

Artur Zwierzycki z kl. II LO

uzyskali wyróżnienie

w XV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury



Serdecznie gratulujemy!!!
Michał Lubecki kl. III gim.


dodano
15/03/2011

Michał Lubecki

z klasy III gim.

przeszedł do II etapu

konkursu "Matematyka wokół nas"




Serdecznie gratulujemy!!!
Michał Wesołowski kl. III b SP

dodano
15/03/2011

Michał Wesołowski

z kl. III b SP zajął

I miejsce


w Miejskim Konkursie Recytatorskim
Małe Wierszowanie



Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie kl. II LO

dodano
15/03/2011

uczniowie kl. II LO
odnieśli sukces w debacie oxfordzkiej pt.:


"Generał Ziętek - aparatczyk czy gospodarz".
Nasi uczniowie bronili stanowiska przedstawiającego generała Ziętka jako dobrego gospodarza



Serdecznie gratulujemy!!!
uczennice z kl. V
dodano
13/03/2011

Anna Kiepura z kl. V a
Natalia Nitarska z kl. 5a

zajęły II miejsce


Paulina Klik z kl. 5a
Maja Matuszewska z kl. 5a
Maja Puente-Bartłomiejczyk z kl. 5e

otrzymały wyróżnienie

w Międzyszkolnym Konkursie na prezentację multimedialną
"Śladami Czesława Miłosza"
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Gliwicach.



Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP i Gim.

dodano
26/02/2011

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu

MAT 2011

Szymon Gorczyca z kl. V e
I m-ce w województwie i 3 m-ce w kraju!!!

Kacper Suchanek z kl. III b
I m-ce w województwie i 30 m-ce w kraju!

Krzysztof Nowicki z kl. III G.
IV m-ce w województwie i 75 m-ce w kraju!



Serdecznie gratulujemy!!!
Weronika Dykacz kl. IVa SP

dodano
21/02/2011

Weronika Dykacz

z kl. IVa SP zajęła

II miejsce


w III Gliwickich Konfrontacjach Muzycznych w kategorii: soliści



Serdecznie gratulujemy!!!
Julia Sobczyk kl. III c SP

dodano
21/02/2011

Julia Sobczyk

z kl. III c SP

otrzymała wyróżnienie


w III Gliwickich Konfrontacjach Muzycznych



Serdecznie gratulujemy!!!
Julia Czajka
Dagmara Dębska
Weronika Dykacz
Joanna Nowicka
kl. IV a SP

dodano
21/02/2011

Szkolny Zespół Muzyczny

Los Kumpelos

w składzie: Julia Czajka, Dagmara Dębska, Weronika Dykacz i Joanna Nowicka (uczennice kl.4a)

zajął II miejsce

w III Gliwickich Konfrontacjach Muzycznych

Serdecznie gratulujemy!!!
Artur Zwierzycki i Rafał Tomasik kl. II LO


dodano
21/02/2011

Artur Zwierzycki i Rafał Tomasik

z kl. II LO zajęli

II miejsce

w II Międzyszkolnym Konkursie Filmowym dla uczniów klas licealnych



Serdecznie gratulujemy!!!
Anna Księżarek kl. III gim.


dodano
21/02/2011

Anna Księżarek

z klasy III gim.

została finalistką


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z języka francuskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych



Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca kl. Ve


dodano
21/02/2011

Szymon Gorczyca

z klasy Ve

został laureatem


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego:
"Matematyka z elementami przyrody"
dla uczniów szkół podstawowych



Serdecznie gratulujemy!!!
Aleksandra Nasiek kl. Va


dodano
02/02/2011

Aleksandra Nasiek

z klasy Va

otrzymała wyróżnienie


w I Regionalnym Konkursie Przyrodniczo-Plastycznym
Miasto ogród - miastem marzeń
dla uczniów szkół podstawowych



Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP, Gim.

dodano
15/02/2011

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy

MULTITEST 2010



Laureatami konkursu zostali:


Mateusz Grynicki - I Gim. - Biologia
Aleksander Larski - VI a - Historia
Anna Kiepura - V a - Przyroda
Judyta Wojtala - V e - Przyroda

Wyróżnieni:

Milena Piekoszewska - I Gim - Biologia
Szymon Gorczyca - V e - Historia
Anna Kiepura - V a - Historia
Dariusz Larski - VIa - Historia
Szymon Gorczyca - V e - Przyroda
Olga Telinga - V e - Przyroda



Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca kl. Ve


dodano
02/02/2011

Szymon Gorczyca

z klasy Ve

został finalistą


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego:
"Matematyka z elementami przyrody"
dla uczniów szkół podstawowych



Serdecznie gratulujemy!!!
Aleksander Larski kl. VI a


dodano
02/02/2011

Aleksander Larski

z klasy VI a

został finalistą


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego:
"Język polski z elementami historii"
dla uczniów szkół podstawowych



Serdecznie gratulujemy!!!
Anna Księżarek kl. III gim.


dodano
02/02/2011

Anna Księżarek

z klasy III gim.

została finalistką


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z języka angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych



Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP, Gim. i LO

dodano
16/01/2011

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu

ENGLISH HIGH FLIER 2010



Piotr Puszczewicz z kl. II Gim.
I m-ce w województwie, II m-ce w kraju!



Szkoła Podstawowa:

Małgorzata Gepfert z kl. Ve - 12 miejsce w województwie i 140 w kraju!
Maja Matuszewska z kl. Va - 12 miejsce w województwie i 140 w kraju!

Gimnazjum:

Anna Księżarek z kl. III - 12 miejsce w województwie i 126 w kraju!
Krzysztof Nowicki z kl. III - 12 miejsce w województwie i 126 w kraju!

Liceum Ogólnokształcące:

Artur Zwierzycki z kl. II - 14 miejsce w województwie i 152 w kraju!



Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP kl. III b
kl. Ve


dodano
16/01/2011

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu

ALFIK MATEMATYCZNY 2010

Szymon Gorczyca z kl. Ve - 3 miejsce w województwie i 37 w kraju!

Kacper Suchanek z kl. IIIb - 3 miejsce w województwie i 66 w kraju!



Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie gim. ---

dodano
21/12/2010

Drużyna I Społecznego Gimnazjum zajęłą

III miejsce

w zawodach powiatowych w szachach chłopców



Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Maśko kl. III b
kl. VI a


dodano
18/12/2010

Szymon Maśko

z klasy III b

otrzymał wyróżnienie


w XIII wojewódzkim konkursie czytelniczym
"Znam twórczość Barbary Gawryluk"



Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie SP, Gim.


dodano
18/12/2010

Wyniki

Miedzywojewódzkiego Konkursu
Śląsk - moja mała Ojczyzna
Schlesien - meine kleine Heimat



Kategoria: PRACE PLASTYCZNE

Karolina Siergiej - kl. II b - II miejsce
Emilia Buzek - kl. III b - III miejsce
Aleksandra Nasiek - kl. V a - wyróżnienie
Krzysztof Nowicki - kl. III Gim. - wyróżnienie


Kategoria: PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Judyta Wojtala - kl. V e - I miejsce
Jakub Procek - kl. VI b - III miejsce



Serdecznie gratulujemy!!!
Karol Laksa kl. IV ae
kl. VI a


dodano
11/12/2010

Karol Laksa

z klasy IV a zajął

I miejsce


w Mikołajkowych Zawodach Pływackich
zorganizowanych przez SPORTIME



Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca
Aleksander Larski
kl. V e
kl. VI a


dodano
30/11/2010

Szymon Gorczyca

z klasy V e
oraz

Aleksander Larski

z klasy VI a

otrzymali wyróżnienie


w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej



Serdecznie gratulujemy!!!
Anna Księżarek kl. III gim.


dodano
25/11/2010

Anna Księżarek

z klasy III gim.

przeszła do II etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z języka francuskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych



Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP kl. III - VI SP


dodano
23/11/2010

Medaliści XXIII Międzyszkolnych Zawodów Pływackich

19 XI 2010r.


I miejsce
Emilia Buzek - styl grzbietowy
Paulina Waliszak - styl klasyczny

II miejsce
Błażej Czuban - styl dowolny

III miejsce
Mateusz Czuban - styl dowolny
Mateusz Gabryś - styl dowolny



Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP kl. IVb i Ve.


dodano
23/11/2010

Grupa teatralna w składzie:
Małgorzata Gepfert, Jakub Krawczyk, Wojciech Mościński, Maja Puente-Bartłomiejczyk, Olga Telinga i Judyta Wojtala

zajęła II miejsce


w VI Przeglądzie Małych Form Teatralnych w języku angielskim, w kategorii: Szkoły Podstawowe



Serdecznie gratulujemy!!!
Michał Lubecki kl. III gim.


dodano
19/11/2010

Michał Lubecki

z klasy III gim.

przeszedł do II etapu



Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Matematyki dla uczniów szkół gimnazjalnych



Serdecznie gratulujemy!!!
Mikołaj Wielgus
Kacper Suchanek
kl. III b SP


dodano
17/11/2010

Mikołaj Wielgus z kl. III b SP

zajął I miejsce

Kacper Suchanek z kl. III b SP

zajął II miejsce

w Miejskim Konkursie Plastycznym
"Namaluj Muzykę Chopina"



Serdecznie gratulujemy!!!
Weronika Dykacz
Julia Sobczyk
kl. IV a SP
kl. III c SP

dodano
17/11/2010

Weronika Dykacz z kl. IV a SP

zajęła I miejsce

Julia Sobczyk z kl. III c SP

otrzymała wyróżnienie

w Miejskim Konkursie Piosenki
"Śpiewać każdy może"



Serdecznie gratulujemy!!!
Anna Księżarek kl. III gim.


dodano
09/11/2010

Anna Księżarek

z klasy III gim.

przeszła do II etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych



Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca kl. V e


dodano
08/11/2010

Szymon Gorczyca z klasy V e

przeszedł do II etapu


Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego:
"Matematyka z elementami przyrody"
dla uczniów szkół podstawowych



Serdecznie gratulujemy!!!
Anna Kiepura
Aleksander Larski
kl. V a
kl. VI a


dodano
04/11/2010

Anna Kiepura z klasy V a
oraz
Aleksander Larski z klasy VI a

przeszli do II etapu

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego:
"Język polski z elementami historii"
dla uczniów szkół podstawowych



Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie kl. I SP ---


dodano
04/11/2010

Kamila Lizak z kl. I b SP
zajęła I miejsce

Martyna Gruchała z kl. I a SP
zajęła II miejsce

Dominika Piktas z kl. I c
otrzymała wyróżnienie

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
"Eko miasteczko i jego mieszkańcy"



Serdecznie gratulujemy!!!
Mateusz Grynicki kl. I gim.


dodano
22/10/2010

Mateusz Grynicki z kl. I Gim.

został przyjęty do grona uczestników programu
"Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci"

Program pomaga wspierać rozwój uzdolnień i zainteresowań, umożliwiając uczniom udział w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach.



Serdecznie gratulujemy!!!
Olga Telinga kl. V e


dodano
22/10/2010

Olga Telinga z kl. V e

zajęła III miejsce

w miejskim konkursie plastycznym

"Naukowiec na plakacie"

Zorganizowanym przez Politechnikę Śląską w ramach Śląskiej Nocy Naukowców



Serdecznie gratulujemy!!!
Weronika Dykacz kl. IV a SP


dodano
21/10/2010

Weronika Dykacz z kl. IV a

zajęła II miejsce

a zespół wokalny LOS KUMPELOS

w składzie: Julia Czajka, Dagmara Dębska, Weronika Dykacz, Joanna Nowicka

otrzymał wyróżnienie

w II Miejskim Festiwalu Piosenki Szkolnej "Szkoly Dzwonek"



Serdecznie gratulujemy!!!
Paulina Garbas kl. II LO


dodano
19/10/2010

Paulina Garbas z kl. II LO

została Stypendystką Prezesa Rady Ministrów



Serdecznie gratulujemy!!!
Dominika Piktas,
Oliwia Mruk,
Riri Okada
kl. I c SP
kl. III c SP
kl. III c SP


dodano
08/10/2010

Dominika Piktas z kl. I c

zajęła II miejsce
w kategorii uczniów klas I SP


Oliwia Mruk z kl. III c

zajęła I miejsce
w kategorii uczniów klas III SP


Riri Okada z kl. III c

otrzymała wyróżnienie

w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
"Słońce, góry, las i morze... wspomnienia z wakacji"



Serdecznie gratulujemy!!!
Konrad Żurowski kl. II gim.


dodano
04/10/2010

Konrad Żurowski z kl. II gim.

zdobył tytuły Mistrza Polski
w kategorii juniorów
oraz
II Wicemistrza Polski
w kategorii juniorów młodszych

w Mistrzostwach Polski Modeli Szybowców Sterowanych Mechanicznie



Serdecznie gratulujemy!!!