SUKCESY 2009/2010

Stronę zaktualizowano: 6 lipca 2010
Imię i nazwiskoKlasa/
dodano do Aktualności
Opis
Nina Kulczycka kl. III a SP
20/06/2010

Nina Kulczycka

z klasy III a SP

otrzymała dyplom oraz statuetkę
za osiągnięcia w dziedzinie artystycznej
na Gliwickiej Gali Młodych Talentów
ZWIASTUNY 2010



Serdecznie gratulujemy!!!
--- kl. III a i III b SP
20/06/2010

Julia Czajka
Dagmara Dębska
Mateusz Gabryś
Karol Laksa
Wiktor Matuszewski
Marta Nowak
Daria Sobusik

z klasy III a oraz III b SP

otrzymali dyplom oraz statuetkę
za osiągnięcia w dziedzinie artystycznej
na Gliwickiej Gali Młodych Talentów
ZWIASTUNY 2010



Serdecznie gratulujemy!!!
Anna Księżarek kl. II Gim.
20/06/2010

Anna Księżarek z kl. II Gim.

otrzymała wyróżnienie


w RegionalnymKonkursie
"Oblicza miasta - Gliwice"



Serdecznie gratulujemy!!!
Kacper Wielgus
Emilia Buzek
kl. VI SP

18/06/2010

Kacper Wielgus

z klasy V b SP

oraz

Emilia Buzek

z klasy I SP

zostali zakwalifikowani do wystawy
V Międzynarodowego Biennale Sztuki Książki



Serdecznie gratulujemy!!!
--- 18/06/2010

Wyniki
Ogólnopolskiego Konkursu
Albus przyrodniczy 2010


Szkoła Podstawowa - Klasa IV

LAUREACI
Szymon Gorczyca, kl. 4 e - 7 miejsce
Olga telinga, kl. 4 e - 7 miejsce
Anna Kiepura, kl. 4 a - 9 miejsce
Natalia Michalska, kl. 4 e - 9 miejsce
Natalia Nitarska, kl. 4 a - 10 miejsce

WYRÓŻNIENIE
Maja Matuszewska, kl. 4 a - 12 miejsce
Aleksandra Nasiek, kl. 4 a - 13 miejsce
Maja Puente-Bartłomiejczyk, kl. 4 e - 13 miejsce


Szkoła Podstawowa - Klasy V-VI

WYRÓŻNIENIE
Bartłomiej Jezierski, kl. 6 - 11 miejsce
Dariusz Larski, kl. 5 a - 11 miejsce
Michała Gala, kl. 6 - 13 miejsce u
Aleksandera Larski, kl. 5 a - 143 miejsce
Milena Piekoszewska, kl. 6 - 14 miejsce


Gimnazjum

WYRÓŻNIENIE
Piotr Puszczewicz, kl. I - 13 miejsce
Konrad Żurowski, kl. I - 15 miejsce

Serdecznie gratulujemy!!!
Mateusz Grynicki
Michał Gala
kl. VI SP

18/06/2010

Laureaci w Oogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Bitwie pod Grunwaldem


Mateusz Grynicki

z klasy VI SP

zajął VII miejsce i otrzymał tytuł laureata


Michał Gala

z klasy VI SP

zajął VIII miejsce i otrzymał tytuł laureata

w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Bitwie pod Grunwaldem




Serdecznie gratulujemy!!!
--- 18/06/2010

Wyróżnienia w Oogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Bitwie pod Grunwaldem


Dariusz Larski
z kl. Va
zajął 11 miejsce i otrzymał wyróżnienie
Aleksander Larski
z kl. Va
zajął 14 miejsce i otrzymał wyróżnienie

w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Bitwie pod Grunwaldem



Serdecznie gratulujemy!!!
Rafał Ruczka kl. V b SP
01/006/2010

Rafał Ruczka

z klasy V b SP zajął

III miejsce

w IV Ogólnopolskim Konkursie
na Prezentację Multimedialną
POZNAJ MOJE MIASTO
kategoria: język angielski



Serdecznie gratulujemy!!!
Nina Kulczycka kl. III a SP
01/06/2010

Nina Kulczycka

z klasy III a SP

została laureatką

Konkursu Plastycznego Ptaki naszych lasów



Serdecznie gratulujemy!!!
--- 28/05/2010

Wyniki
XIV Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę Literacką


Paulina Waliszak kl. V a
Dominik Wolny kl. V a
Mateusz Grynicki kl. VI
Natalia Dykacz kl. I gim.
Łukasz Par kl. I gim.
Michała Orzechowski kl. I LO
Artur Zwierzycki kl. I LO


zostali laureatami
XIV Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę Literacką
i uzyskali wyróżnienie


Serdecznie gratulujemy!!!
--- 28/05/2010

Wyniki
I Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
KLIO 2010
śladami starożytnych cywilizacji


Aleksander Larski
kl. Va
I miejsce w szkole
w kategorii Test Wiedzy
Krzysztof Cytacki
kl. Va
I miejsce w szkole
w kategorii Praca Plastyczna
Maksymilian Szumiński
kl. Va
I miejsce w szkole
w kategorii Praca fotograficzna



Serdecznie gratulujemy!!!
--- 25/05/2010

Wyniki
Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego
MAT 2010


Szymon Gorczyca z kl. 4e
zajął I miejsce w województwie
i V miejsce w kraju


Szkoła Podstawowa
Bartłomiej Jezierski, kl. 6 - 5 miejsce w województwie, 97 w kraju
Judyta Wojtala, kl. 4 e - 10 miejsce w województwie, 204 w kraju
Natalia Nitarska, kl. 4 a - 20 miejsce w województwie, 424 w kraju
Michała Gala, kl. 6 - 22 miejsce w województwie, 387 w kraju
Anna Kiepura, kl. 4 a - 24 miejsce w województwie, 460 w kraju


Gimnazjum
Konrad Żurowski, kl. I - 37 miejsce w województwie, 547 w kraju

Serdecznie gratulujemy!!!
--- 25/05/2010

Wyniki
Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
KANGUR i KANGUREK


Szkoła Podstawowa, klasy I-III
Michał Narewski, kl. 2b - 4 miejsce w powiecie, 6 miejsce w regionie
Kacper Suchanek, kl. 2b - 6 miejsce w powiecie, 11 miejsce w regionie
Szymon Maśko, kl. 2b - 7 miejsce w powiecie, 13 miejsce w regionie
Julia Jezierska, kl. 2a - 13 miejsce w powiecie, 19 miejsce w regionie
Wojciech Mościński, kl. 3b - 16 miejsce w powiecie, 66 miejsce w regionie
Zofia Biegun, kl. 3b - 23 miejsce w powiecie, 83 miejsce w regionie


Szkoła Podstawowa, klasy IV-VI
Szymon Gorczyca, kl. IVe - 3 miejsce w powiecie, 6 miejsce w regionie
Bartłomiej Jezierski, kl. 6 - 5 miejsce w powiecie, 14 miejsce w regionie
Maja Matuszewska, kl. 4 a - 27 miejsce w powiecie, 62 miejsce w regionie

Serdecznie gratulujemy!!!
Mateusz Grynicki
Michał Gala
kl. VI SP

22/05/2010

Mateusz Grynicki

z klasy VI SP

zajął II miejsce


Michał Gala

z klasy VI SP

zajął III miejsce


w V Miejskim Konkursie Historycznym
Historia pomaga zrozumieć świat


Serdecznie gratulujemy!!!
Kasia Nowicka kl. VI SP
18/05/2010

Kasia Nowicka

z kl. 6

zajęła II miejsce


w VIII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki KUMAK,
zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach



Serdecznie gratulujemy!!!
--- kl. IV a SP
11/05/2010

Zespół teatralny klasy IV a

zajął

II miejsce

w kategorii kl. IV-VI w
VIII Miejskim Przeglądzie Teatralnym
Bawimy sie w prawdziwy teatr



Serdecznie gratulujemy!!!
--- kl. III a i III b SP
11/05/2010

Zespół teatralny połączonych klas III a i III b SP

zajął

I miejsce

w kategorii kl. 0-III w
VIII Miejskim Przeglądzie Teatralnym
Bawimy sie w prawdziwy teatr



Serdecznie gratulujemy!!!
Anna Kiepura kl. IV a SP
29/04/2010

Anna Kiepura

z klasy IV a SP otrzymała

wyróżnienie

w IV Miejskim Konkursie Plastycznym
Tam gdzie mieszka muzyka



Serdecznie gratulujemy!!!
--- 28/04/2010

Wyniki
Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego
CYFERKA


Klasa I SP
Wojciech Krzyżanowski - I miejsce
Klasa II SP
Michał Narewski - II miejsce
Klasa III SP
Mateusz Gabryś - I miejsce



Serdecznie gratulujemy!!!
--- 27/04/2010

Wyniki
ogólnopolskiego konkursu
MIX z j. angielskiego


Szkoła Podstawowa
Bartłomiej Jezierski, kl. 6 - 10 miejsce
Szymon Gorczyca, kl. 4 e - 11 miejsce
Maja Matuszewska, kl. 4 a - 12 miejsce
Natalia Nitarska, kl. 4 a - 13 miejsce
Mateusz Grynicki, kl. 6 - 15 miejsce
Michała Gala, kl. 6 - 15 miejsce
Julia Sokół, kl. 6 - 15 miejsce


Gimnazjum
Anna Księżarek, kl. II - 8 miejsce
Piotr Puszczewicz, kl. I - 9 miejsce
Krzysztof Nowicki, kl. II - 10 miejsce
Mateusz Piszkiewicz, kl. I - 14 miejsce

Serdecznie gratulujemy!!!
Weronika Dykacz kl. III a SP
26/04/2010

Weronika Dykacz

zajęła II miejsce


w Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Religijnej



Serdecznie gratulujemy!!!
Maciej Zieliński kl. III LO
23/04/2010

Maciej Zieliński

z klasy III LO

finalistą XXXIV Olimpiady Języka Angielskiego



Serdecznie gratulujemy!!!
Weronika Dykacz kl. III a SP
20/04/2010

Weronika Dykacz

zajęła I miejsce


w XIV Miejskim Konkursie Recytatorskim
"Ojczyzna w poezji dziecięcej"



Serdecznie gratulujemy!!!
Michał Gala kl. VI SP
13/04/2010

Michał Gala

z klasy VI SP zajął

VII miejsce


w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii - OLIMPUS / sesja zimowa


Serdecznie gratulujemy!!!
Artur Zwierzycki
Rafał Tomasik
kl. I LO
31/03/2010

Artur Zwierzycki i Rafał Tomasik

z klasy I LO zakwalifikowali się do

II etapu

Miejskiego Konkursu "EUROSCOLA"



Serdecznie gratulujemy!!!
Julia Brzozowska, Oliwia Mruk, Kacper Suchanek kl. II b i c SP
31/03/2010

Kacper Suchanek z klasy II b


otrzymał wyróżnienia

w konkursie matematycznym
w ramach STYPENDIADY WCZESNOSZKOLNEJ

Oliwia Mruk z klasy II c, Julia Brzozowska z klasy II b


otrzymały wyróżnienia

w konkursie plastycznym
w ramach STYPENDIADY WCZESNOSZKOLNEJ



Serdecznie gratulujemy!!!
Emilia Buzek, Oliwia Mruk, Kacper Suchanek kl. II SP
30/03/2010

Emilia Buzek, Oliwia Mruk, Kacper Suchanek

z klasy II SP

zajęli I miejsce

w miejskim konkursie
gramatyczno-ortograficznym klas II



Serdecznie gratulujemy!!!
--- III SP
29/03/2010

Uczniowie klas III SP naszej szkoły


zajęli I miejsce
w ogólnopolskim turnieju
Destination Imagination


Tym samym będą reprezentować Polskę
na zawodach międzynarodowych w USA.

Zwycięska drużyna
przygotowana została przez p. Malwinę Ogonowską.

W skład drużyny weszli:
Julia Czajka
Dagmara Dębska
Mateusz Gabryś
Karol Laksa
Wiktor Matuszewski
Marta Nowak Daria Sobusik



Serdecznie gratulujemy!!!
Nina Kulczycka kl. III a SP
25/03/2010

Nina Kulczycka

z klasy III a SP zajęła

II miejsce

w Małym Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim 2010



Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP i Gim. ----

24/03/2010

Szymon Gorczyca

z kl. IV e SP

Dominik Wolny

z kl. V a SP

Rafał Ruczka

z kl. V b SP

Krzysztof Nowicki

z kl. II Gim.

zakwalifikowali się do III etapu
Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
"PIKOMAT"



Serdecznie gratulujemy!!!
Julia Czajka
Wojciech Mościński
kl. III a SP
kl. III b SP

23/03/2010

Julia Czajka

z kl. III a SP
oraz

Wojciech Mościński

z kl. III b SP
zajęli III miejsce

w miejskim konkursie wiedzy i umiejętności uczniów klas trzecich

"Miniomnibus 2010"



Serdecznie gratulujemy!!!
Alicja Łukaszek
Mateusz Grynicki
kl. VI SP

23/03/2010

Alicja Łukaszek oraz Mateusz Grynicki

z klasy VI SP

przeszli do II etapu
międzyszkolnego konkursu czytelniczego
"Wiedza, zagadki i emocje w książkach Dariusza Rekosza"



Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca kl. IVe SP
15/03/2010

Szymon Gorczyca

z klasy IVe SP

zajął I miejsce

w VII edycji wojewódzkiego konkursu matematycznego dla uczniów klas IV szkół podstawowych
"MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA"



Serdecznie gratulujemy!!!
Mateusz Gabryś kl. III SP
15/03/2010

Mateusz Gabryś

z klasy III SP

zajął VIII miejsce

w VII edycji wojewódzkiego konkursu matematycznego dla uczniów klas III szkół podstawowych
"MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA"



Serdecznie gratulujemy!!!
Maciej Zieliński kl. III LO
15/03/2010

Maciej Zieliński

z klasy III LO

został zakwalifikowany do III etapu olimpiady
"O Diamentowy Indeks AGH"



Serdecznie gratulujemy!!!
Iga Kurnicka
Max Szumiński
kl. II Gim.

Va SP


11/03/2010

Iga Kurnicka

z klasy II Gim.

zajęła II miejsce



Max Szumiński

Va SP

otrzymał wyróżnienie

w międzyszkolnym konkursie fotograficznym
"Mój przyjaciel - pies"



Serdecznie gratulujemy!!!
---
---

09/03/2010

XIV Mistrzostwa Gliwic szkół podstawowych i gimnazjów w Narciarstwie Alpejskim


WYNIKI

Klasy I-II SP - chłopcy

     Wileński Damian - V miejsce
     Dudiak Stanisław - IV miejsce

Klasy I-II SP - dziewczęta

     Emilia Buzek - I miejsce
     Julia Jezierska - II miejsce
     Karolina Siergiej - IV miejsce

Klasy V-VI

     Żarów Nikodem - VI miejsce
     Czempiel Katarzyna - V miejsce

Gimnazjum

     Wędrychowicz Mira - IV miejsce


Serdecznie gratulujemy!!!
Piotr Puszczewicz
Kamil Komoniewski
kl. I Gim.

Va SP


09/03/2010

Piotr Puszczewicz i Kamil Komoniewski

z klasy I Gim.

przeszli do II etapu

konkursu historycznego
"Fakty i mity - Starożytna Grecja"



Serdecznie gratulujemy!!!
---
---

09/03/2010

MISTRZ TANGRAMU

W eliminacjach szkolnych uzyskali najlepszy wynik i do II etapu konkursu zakwalifikowali się uczniowie:

z klas IV:

     Olga Telinga
     Paulina Klik
     Natalia Nitarska

z klas V:

     Kacper Wielgus
     Rafał Ruczka
     Dominik Wolny

z klasy VI:

     Milena Piekoszewska
     Bartłomiej Jezierski
     Katarzyna Czempiel

(II etap konkursu odbędzie się 25 MARCA w SP 36 o godz. 13.00)


Serdecznie gratulujemy!!!
Mateusz Gabryś
Szymon Gorczyca
kl. III SP.

IV e SP


069/03/2010

Mateusz Gabryś i Szymon Gorczyca

z klasy III i IV SP

przeszli do drugiego etapu konkursu

"Mistrz Tabliczki Mnożenia"



Serdecznie gratulujemy!!!
Bartłomiej Jezierski kl. VI SP
06/03/2010

Bartłomiej Jezierski

z klasy VI SP

zakwalifikował się do drugiego etapu

"Małej Olimpiady Matematycznej".


II etap odbędzie się 14 kwietnia o godz. 13.00 w SP 18

Serdecznie gratulujemy!!!
Nina Gara, Paulina Garbas, Michał Orzechowski kl. I LO
06/03/2010

Nina Gara, Paulina Garbas, Michał Orzechowski

z klasy I LO

otrzymali wyróżnienie

w I rundzie Szkolnej Ligi Historycznej!
zorganizowanej przez magazyn historyczny "Mówią Wieki"



Serdecznie gratulujemy!!!
Nina Kulczycka kl. III a SP
11/02/2010

Nina Kulczycka

z klasy III a SP zajęła

II miejsce

w Miejskim Konkursie Recytatorskim
Małe Wierszowanie - "Strach się bać".

Nina będzie reprezentować nasze miasto na szczeblu wojewódzkim!!!



Serdecznie gratulujemy!!!
Julia Czajka
Wojciech Mościński
kl. III a SP
kl. III b SP
10/02/2010

Julia Czajka

z klasy III a SP
oraz

Wojciech Mościński

z klasy III b SP

przeszli do finału miejskiego konkursu wiedzy i umiejętności uczniów klas trzecich "Miniomnibus 2010"



Serdecznie gratulujemy!!!
Maciej Zieliński kl. III LO
27/01/2010

Maciej Zieliński

z klasy III LO

został zakwalifikowany do II etapu olimpiady matematycznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych



Serdecznie gratulujemy!!!
Kasia Nowicka kl. VI SP
27/01/2010

Kasia Nowicka

z kl. 6

zajęła II miejsce


w VIII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez parafię Podwyższenia Krzyża Świętego w Gliwicach w kategorii soliści: IV SP - gimnazjum.



Serdecznie gratulujemy!!!
Kasia Nowicka kl. VI SP
20/01/2010

Kasia Nowicka

z kl. 6

zajęła I miejsce


w kategorii soliści w V Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Moja ulubiona kolęda" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 32 oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach



Serdecznie gratulujemy!!!
Maciej Zieliński kl. III LO
20/01/2010

Maciej Zieliński

z klasy III LO

został zakwalifikowany do II etapu olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"



Serdecznie gratulujemy!!!
Artur Zwierzycki
Rafał Tomasik
kl. I LO
18/01/2010

Artur Zwierzycki i Rafał Tomasik

z klasy I LO zajęli

I miejsce

w I Międzyszkolnym Konkursie Filmowym dla uczniów klas licealnych



Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie SP kl. V i VI SP
14/01/2010

Julia Sokół

z kl. VI zajęła

2 miejsce w województwie i 48 w kraju!


Aleksander Larski

z kl. V a zajął

7 miejsce w województwie i 109 w kraju!


Michał Gala

z kl. VI zajął

7 miejsce w województwie i 138 w kraju!


Katarzyna Nowicka

z kl. VI zajęła

7 miejsce w województwie i 138 w kraju!

w ogólnopolskim konkursie ENGLISH HIGH FLIER 2009 - kategoria-SP



Serdecznie gratulujemy!!!
uczniowie gimnazjum kl. I i II Gim.
14/01/2010

Piotr Puszczewicz

z kl. I zajął

5 miejsce w województwie i 59 w kraju!


Kacper Sołowiów

z kl. I zajął

7 miejsce w województwie i 96 w kraju!


Anna Księżarek

z kl. II zajęła

10 miejsce w województwie i 128 w kraju!

w ogólnopolskim konkursie ENGLISH HIGH FLIER 2009 - kategoria-Gimnazjum



Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie LO kl. III LO
14/01/2010

Maciej Zieliński

z kl. III zajął

1 miejsce w województwie i 5 w kraju!


Hanna Pielka

z kl. III zajęła

4 miejsce w województwie i 25 w kraju!



w ogólnopolskim konkursie ENGLISH HIGH FLIER 2009 - kategoria-LO


Serdecznie gratulujemy!!!
Szymon Gorczyca
Mateusz Gabryś
kl. IV e SP
kl. III b SP
08/01/2010

Szymon Gorczyca

z klasy IV e SP zajął

2 miejsce w województwie i 33 w kraju!

Mateusz Gabryś

z klasy III e SP zajął

6 miejsce w województwie i 88 w kraju!

w ogólnopolskim konkursie ALFIK MATEMATYCZNY 2009



Serdecznie gratulujemy!!!
Marcin Kowcz
Dariusz Sołowiński
kl. III LO
05/01/2010

Marcin Kowcz i Dariusz Sołowiński

z klasy III LO

I miejsce

zostali zakwalifikowani do udziału w Okręgowym Etapie Olimpiady "Wiedzy o Polsce i świecie Współczesnym"



Serdecznie gratulujemy!!!
Michał Gala
Mateusz Grynicki
kl. VI SP
28/12/2009

Michał Gala

z klasy VI SP zajął

III miejsce

Mateusz Grynicki

z klasy VI SP zajął

VII miejsce

w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii - OLIMPUS



Serdecznie gratulujemy!!!
Maciej Zieliński kl. III LO
16/12/2009

Maciej Zieliński

z klasy III LO

przeszedł do II etapu olimpiady języka angielskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych



Serdecznie gratulujemy!!!
Natalia Michalska kl. IVe SP
12/12/2009

Natalia Michalska

z kl. IVe zajęła

III miejsce
w regionalnym konkursie plastycznym
"KRAJOBRAZ Z KOPALNIANYM SZYBEM - GÓRNICY I ICH PRACA"



Serdecznie gratulujemy!!!
--- 12/12/2009

Wyniki

ogólnopolskiego konkursu Wiedzy o II Wojnie Światowej

Gimnazjum

Kajetan Nawrot, kl. III - 25 miejsce

Szkoła Podstawowa - kl. 6

Mateusz Grynicki - 5 miejsce
Michała Gala - 19 miejsce
Kamil Uran - 34 miejsce
Karol Woźniak - 38 miejsce


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczennice SP 02/12/2009

Kasia Nowicka

z kl. 6

otrzymała GRAND PRIX

Weronika Dykacz i Joanna Nowicka

otrzymały wyróżnienia


w II rejonowym konkursie piosenki dziecięcej "Śpiewać każdy może"



Serdecznie gratulujemy!!!
--- 18/11/2009

Wyniki międzyszkolnych zawodów pływackich
z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI



W klasyfikacji drużynowej
NASZA SZKOŁA zajęła III m-ce


WYNIKI INDYWIDUALNE - DZIĘWCZĘTA:

Kl. I-II SP Magdalena Horbacz 25m stylem dowolnym IV miejsce
Kl. IV Paulina Klik 50m stylem klasycznym III miejsce
Kl. V Paulina Waliszak
Natalia Opolka
50m stylem klasycznym
50m stylem grzbietowym
II miejsce
IV miejsce
Kl. VI Katarzyna Czempiel
Dominika Hatalska
Milena Piekoszewska
50m stylem dowolnym
50m stylem grzbietowym
50m stylem klasycznym
II miejsce
II miejsce
III miejsce

WYNIKI INDYWIDUALNE - CHŁOPCY:

Kl. I-II SP Błażej Czuban 25m stylem dowolnym I miejsce
Kl. V Patryk Pieróg 50m stylem motylkowym II miejsce
Kl. VI Jan Olszański 50m stylem dowolnym IV miejsce



Serdecznie gratulujemy!!!
Julia Czajka kl. III SP

Julia Czajka

z klasy III a

została zwyciężczynią


IV Międzyszkolnego Konkursu Lingwistyczno-Informatycznego
"MY HERO"
w kategorii kl. III

(na konkrs wpłynęło 89 prac z całej Polski)


Serdecznie gratulujemy!!!
Magdalena Horbacz
Julia Czajka
Emilia Buzek
Karolina Wielgus
kl. II - III SP

Magdalena Horbacz z klasy II

zajęła II miejsce

Julia Czajka z klasy III a

zajęła III miejsce

Emilia Buzek i Karolina Wielgus z klasy II

otrzymały wyróżnienie


w II Międzyszkolnym Konkursie plastycznym

"Słońce, góry, las i morze ... wspomnienia z wakacji"


Serdecznie gratulujemy!!!
Maciej Zieliński kl. III LO

Maciej Zieliński

z klasy III LO otrzymał


STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW



Serdecznie gratulujemy!!!
Mateusz Grynicki kl. VI SP

Mateusz Grynicki

z klasy VI

zajął II miejsce

w Festiwalu Języków Obcych

w konkursie języka angielskiego dla SP
zorganizowanym przez Akademię Ekonomiczną w Katowicach


Serdecznie gratulujemy!!!