SUKCESY 2008/2009

Imię i nazwiskoKlasaOpis
Uczniowie SP V i VI

Jan Olszański

zajął III miejsce

Michał Gala i Weronika Prażuch

otrzymali wyróżnienie

w konkursie Informatyczno-Regionalnym "Gliwice w oczach dziecka"
pt. "Tym możemy się pochwalić"


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie SP I i II

Magdalena Małachowska i Oliwia Mruk

zajęły III miejsce

Joanna Nowicka

otrzymała wyróżnienie

w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt.:
"Zwierzę nie jest rzeczą - mieszkańcy schroniska"


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie gim. III

Maciej Mościński

zajął II miejsce

Rafał Tomasik

zajął III miejsce

w VI Miejskim Konkursie Informatycznym
zorganizowanym przez Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych


Serdecznie gratulujemy!!!
Kasia Nowicka V

Kasia Nowicka

z klasy V zajęła

II miejsce

w I Miejskim Festiwalu Piosenki Szkolnej
"Szkolny Dzwonek"


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie SP V i VI

Michał Gala, Mateusz Grynicki (kl. V)
Mateusz Piszkiewicz (kl. VI)


otrzymali wyróżnienie

w konkursie języka angielskiego "American Life" zorganizowanym przez EMPIK School

Serdecznie gratulujemy!!!
Kasia Nowicka V

Kasia Nowicka

z klasy V zajęła

II miejsce

w I Miejskim Festiwalu Piosenki Szkolnej
"Szkolny Dzwonek"


Serdecznie gratulujemy!!!
Kasia Nowicka V

Kasia Nowicka

z klasy V zajęła

I miejsce

na Festiwalu Pieśni i Piosenki Obcojęzycznej Knurów 2009

Akompaniator: Krzysztof Nowicki


Serdecznie gratulujemy!!!
Kasia Nowicka V

Kasia Nowicka

z klasy V

otrzymała wyróżnienie

w Konkursie Piosenki Ekologicznej w kategorii Szkoły Podstawowe VIII Raciborskiego Festiwalu Ekologicznego Piosenki i Wiersza dla dzieci i Młodzieży Szkolnej Racibórz 2009 - zasięg ogólnopolski

Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie SP i Gim. ---

WYNIKI
Ogólnopolskiego Konkursu
ALBUS 2009

JĘZYK ANGIELSKI
kl. V

- Julia Sokół - 6 miejsce;
- Michał Gala - 7 miejsce;
- Bartłomiej Jezierski - 8 miejsce;
- Olga Marut - 9 miejsce;

kl. VI:

- Piotr Puszczewicz - 5 miejsce;

kl. II Gim.

- Agata Gajek - 8 miejsce;

kl. III Gim.

- Maciej Mościński - 1 miejsce;

- Bartosz Malinowski - 1 miejsce;
- Artur Zwierzycki - 3 miejsce;


JĘZYK POLSKI
kl. V

- Mateusz Grynicki - 3 miejsce;
- Michał Gala - 8 miejsce;

kl. I Gim.

- Anna Księżarek - 8 miejsce.



Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie SP ---

WYNIKI
Szkolnego Konkursu Ortograficznego w klasach I-III SP:

W kategorii klas I:

- Kacper Suchanek - I miejsce;
- Michał Narewski - II miejsce;
- Emilia Buzek - III miejsce;

W kategorii klas II:

- Wojciech Mościński - I miejsce;
- Zofia Biegun - II miejsce;
- Nina Kulczyka - III miejsce;

W kategorii klas III:

- Judyta Wojtala - I miejsce;
- Korwin Bieniek - II miejsce;
- Natalia Nitarska - III miejsce.



Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie Gim. i LO ---

WYNIKI
Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego
KANGUR 2009 - Gim. i LO

- Maciej Mościński z kl. III Gim.- zajął 2 miejsce w powiecie, 14 miejsce w okręgu;
- Maciej Zieliński z kl. II LO - zajął 10 miejsce w powiecie, 57 miejsce w okręgu.


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie SP ---

WYNIKI
Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego
KANGUR 2009 - SP

- Mateusz Gabryś z kl. II b - zajął 2 miejsce w powiecie, 4 miejsce w okręgu;
- Szymon Gorczyca z kl. III e - zajął 2 miejsce w powiecie, 8 miejsce w okręgu;
- Wojciech Mościński z kl. II b - zajął 3 miejsce w powiecie, 6 miejsce w okręgu;
- Judyta Wojtala z kl. III e - zajęła 9 miejsce w powiecie, 37 miejsce w okręgu;
- Paulina Klik z kl. III a - zajęła 12 miejsce w powiecie, 46 miejsce w okręgu;
- Julia Czajka z kl. II a - zajęła 13 miejsce w powiecie, 16 miejsce w okręgu;
- Marcin Pierzchała z kl. II b - zajął 13 miejsce w powiecie, 16 miejsce w okręgu;
- Rafał Ruczka z kl. IV b - zajął 14 miejsce w powiecie, 27 miejsce w okręgu;
- Natalia Nitarska z kl. III a - zajęła 15 miejsce w powiecie, 58 miejsce w okręgu;
- Tymoteusz Skok z kl. VI - zajął 27 miejsce w powiecie, 82 miejsce w okręgu.



Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie SP ---

WYNIKI
Szkolnego Konkursu Czytelniczego w Szkole Podstawowej:

- Piotr Puszczewicz z klasy VI - I miejsce;
- Bartłomiej Jezierski z kl. V - II miejsce;
- Dominik Wolny z kl. IV a - III miejsce;

- Jan Olszański z kl. V - III miejsce;

- Szymon Ożóg z kl. IV a - III miejsce;



Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie Gim ---

WYNIKI
Szkolnego Konkursu Czytelniczego w Gimnazjum:

- Maciej Mościński z klasy III - I miejsce;
- Zofia Filipowicz z kl. Ia - II miejsce;
- Paulina Garbas z kl. III - III miejsce;

Wyróżnieni:

- Michał Janczyszyn z klasy Ia
- Kajetan Nawrot z kl. II
- Jacek Malinowski z kl. Ia
- Tomasz Rudziński z kl. III


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie Gim i LO ---

WYNIKI
Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych
"Land und Leute"



- Artur Zwierzycki z klasy III Gim. - I miejsce;
- Maciej Zieliński z kl. II LO - II miejsce;
- Hanna Pielka z kl. II - III miejsce;

Wyróżnieni:

- Maciej Mościński z klasy III Gim
- Natalia Paszek z kl. II LO
- Jakub Janik z kl. II LO
- Rafał Tomasik z kl. III Gim


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie SP ---

WYNIKI ogólnopolskiego konkursu matematycznego "MAT 2009"

Szkoła Podstawowa

- Szymon Gorczyca z kl. III e - 2 m-ce w województwie, 17 m-ce w kraju;
- Korwin Bieniek z kl. III e - 3 m-ce w województwie, 37 m-ce w kraju;
- Natalia Nitarska z kl. III a - 4 m-ce w województwie, 55 m-ce w kraju;
- Michał Gala z kl. V - 7 m-ce w województwie, 108 m-ce w kraju;
- Bartłomiej Jezierski z kl. V - 8 m-ce w województwie, 128 m-ce w kraju;
- Aleksandra Nasiek z kl. III a - 8 m-ce w województwie, 198 m-ce w kraju;
- Rafał Ruczka z kl. IV b - 9 m-ce w województwie, 181 m-ce w kraju.


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie GIM. ---

WYNIKI ogólnopolskiego konkursu matematycznego "MAT 2009"

Gimnazjum

- Maciej Mościński z kl. III - 2 m-ce w województwie, 122 m-ce w kraju;
- Krzysztof Nowicki z kl. I b - 9 m-ce w województwie, 327 m-ce w kraju.


Serdecznie gratulujemy!!!
kl. VI A SP ---

Klasa IV A SP

pod kier. p. Edytyd Koszarnej zajęła

II miejsce

w kategorii klas IV-VI
w Miejskim Przeglądzie Małych Form Teatralnych
"Bawimy się w prawdziwy teatr"


Serdecznie gratulujemy!!!
kl. I B SP ---

Klasa I B SP

pod kier. p. Beaty Bomastik zajęła

I miejsce

w kategorii klas 0-III
w Miejskim Przeglądzie Małych Form Teatralnych
"Bawimy się w prawdziwy teatr"


Serdecznie gratulujemy!!!
Maciej Zieliński
Natalia Paszek
kl. II LO

Maciej Zieliński

z klasy II LO zdobył

I miejsce

Natalia Paszek

z klasy II LO zdobyła

II miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie
"Z polszczyzną na co dzień i od święta".



Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie gimnazjum III Gim.

Wyniki Szkolnego Konkursu Chemicznego

I miejsce - Maciej Mościński

II miejsce - Paulina Garbas

III miejsce - Michał Orzechowski



Serdecznie gratulujemy!!!
Mateusz Grynicki kl. V SP

Mateusz Grynicki

z klasy V

został zwycięzcą konkursu

"Gladiatorzy II wojny światowej"
zorganizowanego przez Agencję Artstyczną MTJ
i serwis II Wojna Światowa wwII.pl


Serdecznie gratulujemy!!!
Olga Telinga
Szymon Gorczyca
kl. II SP

Olga Telinga
i Szymon Gorczyca

z klasy II SP

zajęli II miejsce

w Wielkim Turnieju Wiedzy o Gliwicach


Serdecznie gratulujemy!!!
Weronika Dykacz kl. II SP

Weronika Dykacz

z klasy II SP

zajęła II miejsce

w XIII Miejskim Konkursie Recytatorskim
dla uczniów klas I-III
"Święta w poezji dziecięcej"


Serdecznie gratulujemy!!!
Hanna Pielka kl. II LO

Hanna Pielka

z klasy II LO

otrzymała wyróżnienie

w konkursie Gliwicki Mistrz Mowy Polskiej


Serdecznie gratulujemy!!!
Tymoteusz Skok kl. VI

Tymoteusz Skok

z klasy VI

zakwalifikował się do finału

Małej Olimpiady Matematycznej


Serdecznie gratulujemy!!!
Nina Gara kl. III Gim.

Nina Gara

z klasy III Gim.

zajęła I miejsce

w powiatowym konkursie informatycznym
na ulotkę reklamową n.t. " Święto Liczby Pi"


Serdecznie gratulujemy!!!
--- ---

Wyróżnienia
w XII Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury

w kategorii klas SP:

- Łukasz Par

- Piotr Puszczewicz, kl. 6

- Magdalena Chudzik, kl. 6

- Tymoteusz Skok, kl. 6

- Pola Waliszak, kl. 4a

- Dominik Wolny, kl. 4a

w kategorii LO:

- Jakub Janik

- Hanna Pielka


Serdecznie gratulujemy!!!
Natalia Paszek kl. II LO

Natalia Paszek

z klasy II LO

otrzymała wyróżnienie

w miejskich eliminacjach 54 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie SP kl. II

Weronika Dykacz
Nina Kulczycka
Wojciech Mościński

z klasy II SP

zajęli IV miejsce

w Miejskim Konkursie Gramatyczno-Ortograficznym klas II


Serdecznie gratulujemy!!!
Krzysztof Nowicki IB Gim.

Krzysztof Nowicki

z klasy IB Gim.

zakwalifikował się do III etapu

Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "PIKOMAT"


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie LO ---

Do II etapu konkursu lingwistycznego

z języka angielskiego przeszli:

- Mateusz Bomastik

- Natalia Paszek

- Hanna Pielka

- Dariusz Sołowiński

- Maciej Zieliński

z języka niemieckiego przeszli:

- Jakub Janik

- Marek Woikowski


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie kl. V i VI SP ---

WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie na Baśń
otrzymali:


- Miłosz Dykacz

- Natalia Dykacz

- Mateusz Grynicki

- Mateusz Piszkiewicz

- Weronika Prażuch


Serdecznie gratulujemy!!!
Kasia Nowicka V

Kasia Nowicka

z klasy V zajęła

II miejsce

w wojewódzkim Turnieju Piosenki Dzieci i Młodzieży 2009
zorganizowanym przez MOK w Radlinie


Serdecznie gratulujemy!!!
Kasia Nowicka V

Kasia Nowicka

z klasy V zajęła

I miejsce oraz nagrodę organizatorów i wyróżnienie językowe

w XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej
we Wrocławiu, w kategorii solistów klas IV-VI


Serdecznie gratulujemy!!!
Maciej Mościński kl. III Gim.

Maciej Mościński

z klasy III Gim. został
laureatem konkursu przedmiotowego z fizyki

Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie kl. II i III SP ---

Wyniki konkursu
STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA


- Szymon Gorczyca z kl. III e zajął I miejsce w konkursie matematycznym,

- Mateusz Gabryś z kl. II b otrzymał wyróżnienie w konkursie matematycznym,

- Zofia Biegun z kl. II b i Julia Czajka z kl. II a otrzymały wyróżnienie w konkursie czytelniczym.


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie kl. III SP IIIa, e

Wyniki konkursu
MINIOMNIBUS


- Szymon Gorczyca z kl. III e zajął II miejsce,
- Judyta Wojtala z kl. III e zajęła IV miejsce,
- Natalia Nitarska z kl. III a zajęła V miejsce.


W konkursie wzięło udział 84 uczestników gliwickich szkół podstawowych.

Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie SP i GIM. ---

Mistrzostwa Gliwic szkół podstawowych i gimnazjalnych
Wisła-Stożek 02 marca 2009r.

Wyniki naszych uczniów:

- Katarzyna Czempiel - III miejsce
- Tomasz Wędrychowicz - III miejsce
- Mira Wędrychowicz - II miejsce
- Szymon Ożóg - IV miejsce
- Mira Wędrychowicz - V miejsce
- Natalia Michalska - V miejsce
- Jan Olszański - VIII miejsce


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie SP, GIM. i LO ---

Mistrzostwa Śląska szkół niepublicznych
PILSKO - Baba, 26.02.2009r.

Wyniki naszych uczniów:

- Katarzyna Czempiel - I miejsce,
- Bartosz Kukla - I miejsce
- Tomasz Wędrychowicz - II miejsce
- Mira Wędrychowicz - II miejsce

Pozostałe miejsca:

Paulina Miczka-IV, Anna-Maria Wąsowicz-V, Mateusz Gabryś-VI, Zofia Pardela-VI, Rafał Janczyszyn-VII, Paulina Klik-VIII, Kajetan Gliński-VIII, Wojciech Michna-IX, Jan Olszański-XI, Julia Czajka-XIII, Julia Sokół-XIV, Dominika Januszewska-XIV, Marcin Pachole-XVI, Szymon Ożóg-XX, Jakub Brzozowski-XXI, Wiktor Pastwa-XXVI, Dominik Przondziono-XXVII, Nikodem Żarów-XXX, Bartłomiej Jezierski-XXXV

Serdecznie gratulujemy!!!
Piotr Puszczewicz kl. VI

Piotr Puszczewicz

z klasy VI
został laureatem ogólnopolskiej olimpiady z języka polskiego OLIMPUS

Serdecznie gratulujemy!!!
Nina Kulczycka kl. II a

Nina Kulczycka

z kl. II a zajęła

I miejsce

w Miejskim Konkursie Recytatorskim
Małe Wierszowanie "Zielono mi..."


Serdecznie gratulujemy!!!
Maciej Zieliński II LO

Maciej Zieliński

zakwalifikował się do
finału Śląskiego Konkursu Matematycznego

Serdecznie gratulujemy!!!
Mateusz Grynicki kl. V

Mateusz Grynicki

z klasy V zajął
VII miejsce w Miejskim Konkursie Historycznym "Polska Jagiellonów"

Serdecznie gratulujemy!!!
Judyta Wojtala
Natalia Nitarska
Szymon Gorczyca
kl. III SP

Judyta Wojtala, Natalia Nitarska i Szymon Gorczyca

z klasy III zakwalifikowali się do
finału konkursu interdyscyplinarnego "Miniomnibus 2009"

Serdecznie gratulujemy!!!
Ola Dobel
Natalia Dykacz
Weronika Prażuch
Kamil Wadi
kl. VI

Ola Dobel, Natalia Dykacz, Weronika Prażuch i Kamil Wadi

z klasy VI otrzymali
wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim

Serdecznie gratulujemy!!!
Maciej Mościński kl. III Gim.

Maciej Mościński

z klasy III Gim. został
finalistą konkursów przedmiotowych z matematyki, fizyki i języka angielskiego

Serdecznie gratulujemy!!!
Maciej Zieliński II LO

Maciej Zieliński

zakwalifikował się do
II etapu olimpiady z matematyki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie SP kl. II-III
23 stycznia 2009r. kolejny już raz odbył się w naszej szkole
KONKURS MATEMATYCZNY "CYFERKA" DLA KLAS I - III
Do udziału w nim zgłosiło się 12 drużyn z gliwickich szkół podstawowych. Każdą drużynę reprezentowało troje dzieci, które musiały poradzić sobie z pięcioma zadaniami konkursowymi. Najlepszymi matematykami okazali się:

I miejsce:

- Mikołaj Grala, SP 12
- Stanisław Dudiak, I Społ. SP
- Mateusz Gabryś, I Społ. SP
- Szymon Gorczyca, I Społ. SP


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie SP kl. III-VI

WYNIKI ogólnopolskiego konkursu
ALFIK MATEMATYCZNY 2008

Szkoła Podstawowa

- Szymon Gorczyca z kl. III e - 1 miejsce w województwie i 21 w kraju;
          najlepszy wynik w Szkole!

- Dominik Wolny z kl. IV a - 34 m-ce w województwie i 209 w kraju;
- Michał Gala z kl. V - 37 m-ce w województwie i 438 w kraju;
- Bartłomiej Jezierski z kl. V - 61 m-ce w województwie i 693 w kraju.

Serdecznie gratulujemy!!!
Maciej Mościński kl. III

WYNIKI ogólnopolskiego konkursu
ALFIK MATEMATYCZNY 2008

Gimnazjum

- Maciej Mościński z kl. III - 7 miejsce w województwie i 59 w kraju;


Serdecznie gratulujemy!!!
Maciej Zieliński kl. II LO

WYNIKI ogólnopolskiego konkursu
ALFIK MATEMATYCZNY 2008

Liceum Ogólnokształcące

- Maciej Zieliński z kl. II - 17 m-ce w województwie i 140 w kraju;

Serdecznie gratulujemy!!!
Kasia Nowicka V

Kasia Nowicka

z klasy V

zajęła I miejsce w kategorii soliści

w III Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Moja ulubiona kolęda"

zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 32 w Gliwicach oraz MDK Gliwice.


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczennice kl. Ic I c

Riri Okada i Mako Inoue

z klasy Ic

otrzymały wyróżnienie w kategorii zespoły

w III Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Moja ulubiona kolęda"

zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 32 w Gliwicach oraz MDK Gliwice.


Serdecznie gratulujemy!!!
Kasia Nowicka V

Kasia Nowicka

z klasy V zajęła

I miejsce w kategorii soliści

w VII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek

zorganizowanym przez parafię Podwyższenia Krzyża Świętego w Gliwicach

oraz

wyróżnienie

w XI Konkursie Kolęd i Pastorałek - Woźniki 2009


Serdecznie gratulujemy!!!
Natalia Paszek
Hania Pielka
kl. II LO

Natalia Paszek i Hania Pielka z klasy II LO

otrzymały wyróżnienie

w miejskim konkursie "Odkrywamy talent" w kategorii recytacja

Serdecznie gratulujemy!!!
Maciej Zieliński kl. II LO

Maciej Zieliński z kl. II

zajął I m-ce w województwie i I m-ce w kraju

w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego "EHF 2008"


Serdecznie gratulujemy!!!
Anna Księżarek kl. I B Gim.

Anna Księżarek z kl. I b

zajęła 12 m-ce w województwie, 53 m-ce w kraju

w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego "EHF 2008"


Serdecznie gratulujemy!!!
Michał Gala
Piotr Puszczewicz
kl. V
kl. VI

Michał Gala z kl. V zajął 6 m-ce w województwie, 60 m-ce w kraju;

Piotr Puszczewicz z kl. VI zajął 15 m-ce w województwie, 145 m-ce w kraju

w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego "EHF 2008"


Serdecznie gratulujemy!!!
Tymoteusz Skok kl. VI
Z przyjemnością informujemy, że

Tymoteusz Skok z kl.VI

zakwalifikował się do

II etapu Konkursu Interdyscyplinarnego

II etap w czwartek, dnia 8 stycznia 2009r.

Serdecznie gratulujemy!!!
Maciej Zieliński II LO

Maciej Zieliński

zakwalifikował się do
II etapu olimpiady z j. angielskiego
dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie GIM. i LO ---

Wyniki ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego
"DEUTSCHFREUND 2008"

Gimnazjum

Maciej Mościński, kl. III - 4 m-ce w województwie, 134 m-ce w kraju;
Artur Zwierzycki, kl. III - 69 m-ce w województwie, 725 m-ce w kraju;
Krzysztof Nowicki, kl. I - 89 m-ce w województwie, 668 m-ce w kraju.


Liceum Ogólnokształcące

Marek Woikowski, kl. I - 16 m-ce w województwie, 107 m-ce w kraju;
Hanna Pielka, kl. II - 16 m-ce w województwie, 124 m-ce w kraju;
Maciej Zieliński, kl. II - 28 m-ce w województwie, 226 m-ce w kraju;
Jakub Janik, kl. II - 69 m-ce w województwie, 675 miejsce w kraju;
Natalia Paszek, kl. II - 69 m-ce w województwie, 675 miejsce w kraju.


Serdecznie gratulujemy!!!
Uczniowie SP IV-VI

Sukcesy naszych pływaków SP w

XXI Międzyszkolnych Zawodach Pływackich


Pola Waliszak, kl. IV a SP - 2 miejsce, 50 m., styl klasyczny;
Magdalena Dudek, kl. IV b SP - 3 miejsce, 50 m., styl dowolny;
Katarzyna Czempiel, kl. V SP - 2 miejsce, 50 m., styl dowolny;
Kacper Sołowiów, kl. VI SP - 3 miejsce, 50 m., styl motylkowy

Serdecznie gratulujemy!!!
Ola Nasiek
Natalia Michalska
III a
III e

Ola Nasiek z klasy III a

oraz

Natalia Michalska z klasy III e


zajęły III miejsce


w III Międzyszkolnym Konkursie "Podróż do krainy baśni"

Gratulacje!!!

Kasia Nowicka V

Blisko pół tysiąca uczniów gliwickich szkół podstawowych zgłosiło się do udziału w kampanii

Budujemy Wyobraźnię


Zaproszeni na casting 25 listopada 2008r. pojawiali się indywidualnie, parami i w grupach. Często towarzyszyli im wspierający na duchu rodzice. Dzieci chcące wziąć udział w warsztatach przygotowały wiersze, fragmenty kabaretów, ulubione piosenki, a nawet skomplikowane układy choreograficzne.

Wśród 15 dzieci, które przeszły przez te eliminacje jest

uczennica naszej Szkoły Kasia Nowicka

Serdecznie gratulujemy!!!


Maciej Mościński III Gim.

Sukcesy naszych uczniów w konkursach:

- uczeń klasy III Gimnazjum Maciej Mościński przeszedł do II etapu Konkursu przedmiotowego z fizyki i matematyki

Gratulujemy!!!!


uczniowie naszej szkoły

Tymoteusz Skok z klasy VI
przeszedł do II etapu
konkursu interdyscyplinarnego

Artur Zwierzycki z klasy III Gim.
przeszedł do II etapu
konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego


Maciej Mościński z klasy III Gim.
przeszedł do II etapu
konkursów przedmiotowych
z języka niemieckiego i języka angielskiego

GRATULACJE!!!


Kasia Nowicka V

Kasia Nowicka z klasy V

zajęła I miejsce

w Konkursie Piosenki Turystycznej

z okazji otwarcia Księgarni Podróżniczej "Nieznane" w Gliwicach

Gratulacje !!!


Maciej Zieliński i Jacek Klos II LO

Maciej Zieliński i Jacek Klos

z klasy II LO


zakwalifikowali się do ćwierćfinału i ostatecznie zajęli IV miejsce


w konkursie "Laboratorium wiedzy"

zorganizowanym przez śląską Wyższą Szkołę Zarządzania

im. gen. Jerzego Ziętka w Katowicach.

W konkursie wzięło udział ponad 600 uczniów z naszego województwa

Gratulacje !!!


Maciej Zieliński II LO

Maciej Zieliński
z klasy II LO otrzymał
stypendium Prezesa Rady Ministrów

Serdecznie gratulujemy!!!


--- ---

STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA
otrzymali:

Hania Pielka z klasy I LO

i Maciej Mościński z klasy II Gimnazjum

GRATULACJE !!!

--- ---

STYPENDIA NAUKOWE na rok szkolny 2008/2009
otrzymali:

Szkoła Podstawowa:
Magdalena Chudzik - 15%
Zofia Filipowicz - 15%
Anna Księżarek - 15%
Iga Kurnicka - 15%
Katarzyna Nowicka - 25%
Zofia Pardela - 15%

Gimnazjum:
Wojciech Michna - 15%

Liceum Ogólnokształcące:
Jacek Klos - 15%
Natalia Paszek - 15%

W KONKURSIE PRYMUS:

Szkoła Podstawowa:
Krzysztof Nowicki - 60%
Mateusz Par - 60%

Gimnazjum:
Maciej Mościński - 100% - kontynuacja
Ewa Olszańska - 100%
Tomasz Rudziński - 75% - kontynuacja

Liceum Ogólnokształcące:
Hanna Pielka - 75%
Maciej Zieliński - 100%

GRATULACJE !!!