SUKCESY 2007/2008

Imię i nazwiskoKlasaOpis
--- ---

STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA
otrzymali:

Hania Pielka z klasy I LO

i Maciej Mościński z klasy II Gimnazjum

GRATULACJE !!!

--- ---

STYPENDIA NAUKOWE na rok szkolny 2008/2009
otrzymali:

Szkoła Podstawowa:
Magdalena Chudzik - 15%
Zofia Filipowicz - 15%
Anna Księżarek - 15%
Iga Kurnicka - 15%
Katarzyna Nowicka - 25%
Zofia Pardela - 15%

Gimnazjum:
Wojciech Michna - 15%

Liceum Ogólnokształcące:
Jacek Klos - 15%
Natalia Paszek - 15%

W KONKURSIE PRYMUS:

Szkoła Podstawowa:
Krzysztof Nowicki - 60%
Mateusz Par - 60%

Gimnazjum:
Maciej Mościński - 100% - kontynuacja
Ewa Olszańska - 100%
Tomasz Rudziński - 75% - kontynuacja

Liceum Ogólnokształcące:
Hanna Pielka - 75%
Maciej Zieliński - 100%

GRATULACJE !!!

Maciej Zieliński I LO

Maciej Zieliński z klasy I LO

wygrał VIII edycję

Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej !!!
Nagrodą jest wyjazd do Brukseli.

GRATULACJE !!!

Krzysztof Nowicki VIb SP

Krzysztof Nowicki z klasy VI b
zajął V miejsce
w finale Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "PIKOMAT"

GRATULACJE !!!

Julia Czajka

Ania Zawadzka

Maja Puente-Bartłomiejczyk
I a SP

II e SP

II e SP

Julia Czajka z klasy I a
zajęła I miejsce

Ania Zawadzka z klasy II e
zajęła II miejsce

Maja Puente-Bartłomiejczyk z klasy II e
zajęła III miejsce

w II edycji międzyszkolnego konkursu plastyczno-literackiego
"Uśmiech dziecka" - jak szczęśliwym dzieckiem być...?"

GRATULACJE !!!

Katarzyna Nowicka IV SP

Katarzyna Nowicka z klasy IV
zajęła III miejsce w konkursie piosenki
na VII Raciborskim Festiwalu Ekologicznym Piosenki i Wiersza
o zasięgu ogólnopolskim

GRATULACJE !!!

Iga Kurnicka kl. VI a SP

Iga Kurnicka z klasy VI a
otrzymała wyróżnienie I stopnia
w międzyszkolnym konkursie plastyczno-literackim
"Bohaterowie naszych lektur"

GRATULACJE !!!

Weronika Prażuch kl. V SP

Weronika Prażuch z klasy V
otrzymała wyróżnienie w XI Ogólnopolskim konkursie na Baśń

GRATULACJE !!!

Maciej Mościński

Marcin Barański
II Gim.

III b Gim.

Maciej Mościński z klasy II Gimnazjum
zajął I miejsce

Marcin Barański z klasy III b Gimnazjum
otrzymał wyróżnienie

w V Konkursie Informatycznym
dla uczniów gimnazjów z Gliwic i powiatu gliwickiego

GRATULACJE !!!

Katarzyna Nowicka IV SP

Katarzyna Nowicka z klasy IV
zajęła I miejsce
w kategorii soliści
w XIII Wojewódzkim Festiwalu Pieśni i Piosenki Obcojęzycznej

GRATULACJE !!!

Nina Gara

Weronika Pastwa

Wojciech Michna
II Gim.

III a Gim.

III b Gim.

Nina Gara z kl. II Gim.
zajęła II miejsce

Weronika Pastwa z kl. IIIa Gim.
zajęła III miejsce

Wojciech Michna z klasy III a Gim
otrzymał wyróżnienie

w międzyszkolnym konkursie komputerowym
"Ciekawe miejsca Gliwic"

GRATULACJE !!!

Maciej Mościński

Marcin Barański
II Gim.

III b Gim.

Maciej Mościński z klasy II Gim.
Marcin Barański z klasy III b Gim.
zostali finalistami
V Konkursu Informatycznego

dla uczniów gimnazjów z Gliwic i powiatu gliwickiego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!!!

Krzysztof Nowicki VIb SP

Krzysztof Nowicki z klasy VI
został finalistą
konkursu matematycznego PIKOMAT

GRATULACJE !!!

--- ---

WYNIKI
międzynarodowego konkursu matematycznego
KANGUR i KANGUREK 2008

Szkoła Podstawowa kl. I-III:
Szymon Gorczyca
z kl. II e - 3 miejsce w powiecie i 3 w regionie
Natalia Nitarska z kl. II a - 6 miejsce w powiecie i 7 w regionie
Mateusz Gabryś z kl. I b - 13 miejsce w powiecie i 15 w regionie
Szymon Ożóg z kl. III a - 21 miejsce w powiecie i 53 w regionie
Dominik Wolny z kl. III a - 22 miejsce w powiecie i 55 w regionie

Klasy IV-VI SP:
Olga Marut
z kl. IV - zajęła 3 miejsce w powiecie i 6 w regionie

Gimnazjum:
Maciej Mościński
z kl. II Gim. - 2 miejsce w powiecie i 11 w regionie

GRATULACJE !!!

Maciej Mościński

Rafał Tomasik

Wojciech Michna
II GIM



IIIb GIM

Maciej Mościński, Rafał Tomasik i Wojciech Michna

zajęli I miejsce

w IV międzyszkolnym konkursie angielsko-informatycznym.

GRATULACJE !!!

Ania Księżarek,

Filip Zieliński,

Krzysztof Nowicki
VIb SP

Uczniowie kl. VIb: Ania Księżarek, Filip Zieliński, Krzysztof Nowicki

zajęli VI miejsce

w III międzyszkolnym konkursie angielsko-informatycznym.

GRATULACJE !!!

Maciej Zieliński I LO

Maciej Zieliński z klasy I LO
zakwalifikował się do etapu finałowego
Konkursu Wiedzy o UE "Wygraj Brukselę!"

GRATULACJE !!!

Karolina Wielgus,
Julia Czajka
I a SP

Karolina Wielgus i Julia Czajka z klasy I a SP
zostały laureatkami III edycji konkursu plastycznego
pt.: "Zwierzę nie jest rzeczą - czyli nasz kochany zwierzyniec"

GRATULACJE !!!

Kasia Nowicka IV

Kasia Nowicka z klasy IV
zajęła I miejsce
w konkursie piosenki religijnej w kategorii solistów klas IV-VI

GRATULACJE !!!

Kasia Nowicka IV

Kasia Nowicka z klasy IV
otrzymała nagrodę jury w Gliwickim Koncercie Promocyjnym

GRATULACJE !!!

Natalia Nitarska,
Anna Zawadzka
II a SP
II e SP

Natalia Nitarska z klasy IIa SP
zajęła I miejsce
Anna Zawadzka
z klasy IIe SP otrzymała wyróżnienie
w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Zwiastuny wiosny"

GRATULACJE !!!

Kasia Nowicka IV

Kasia Nowicka z klasy IV
zajęła I miejsce
w
w IV Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Religijnej w kategorii solistów klas IV-VI

GRATULACJE !!!

Weronika Dykacz I a SP

Weronika Dykacz z klasy I a SP
zajęła III miejsce
w II Edycji Przesłuchań Konkursowych
II Festiwalu MUKa czyli...
Mojego Ulubionego Kawałka

GRATULACJE !!!

Kasia Nowicka IV SP

Kasia Nowicka z klasy IV
zajęła I miejsce
w II Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek pt.: "Moja ulubiona kolęda"

zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach

GRATULACJE !!!

Uczniowie SP i GIM.

WYRÓŻNIENIA

w XII Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury
otrzymali:
Wiktor Pastwa kl. V
Piotr Puszczewicz V SP
Elżbieta Rewucka V SP
Kacper Sołowiów V SP
Artur Zwierzycki II Gim.
Tomasz Rudziński II Gim.
Ewa Olszańska III a Gim.
Sandra Kurcab III a Gim.
Patryk Janik III a Gim.

GRATULACJE !!!

Klasa III a SP ---

Klasa III a SP
zajęła II miejsce
w swoich kategoriach wiekowych
w Miejskim Konkursie "Bawimy się w prawdziwy teatr"

GRATULACJE !!!

Katarzyna Dziwińska, Błażej Szostak III LO

Katarzyna Dziwińska i Błażej Szostak

z klasy III LO
otrzymali wyróżnienie
w VI Ogólnopolskim Konkursie "W świecie kultury"

GRATULACJE !!!

Kasia Nowicka IV SP

Kasia Nowicka z klasy IV
zajęła I miejsce
na X Prezentacjach Artystycznych Dzieci i Młodzieży 2008
w kategorii solista
zorganizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach

GRATULACJE !!!

Wojciech Pyttel,
Nina Kulczycka
II a SP
I a SP

Wojciech Pyttel z klasy II a
zajął II miejsce
w Miejskim Konkursie Recytatorskim

Nina Kulczycka z klasy I a
otrzymała wyróżnienie

GRATULACJE !!!

Łukasz Par V SP

Łukasz Par z klasy V
został laureatem
XII ogólnopolskiego konkursu
NA PRACĘ Z LITERATURY

GRATULACJE !!!

Michał Zappa III LO

Michał Zappa z klasy III LO
został laureatem
VI ogólnopolskiego konkursu
"W świecie kultury"

GRATULACJE !!!

Szymon Marcinów III LO

Szymon Marcinów z klasy III LO
zdobył I miejsce
w miejskim konkursie
"Z polszczyzną na co dzień i od święta"

GRATULACJE !!!

--- ---

WYNIKI
szkolnego konkursu plastycznego
"Najpiękniejsza pisanka wielkanocna"

I miejsce - Ola Nasiek z kl. II a
II miejsce - Ania Zawadzka z kl. II e
III miejsce - Daria Sobusik i Zosia Biegun z kl. I b

GRATULACJE !!!

Maciej Zieliński I LO

Maciej Zieliński z klasy I LO

zajmuje II miejsce
po IV turze miejskiego konkursu
"POTYCZKI MATEMATYCZNE".

GRATULACJE !!!
Życzymy Maćkowi powodzenia w finale konkursu!!!

Maciej Steć III a GIM

Maciej Steć z klasy III a Gim.
zajął IV miejsce
w miejskim konkursie
o tytuł
Mistrza Gramatyki Angielskiej

GRATULACJE !!!

Krzysiu Nowicki VI b SP

Krzysiu Nowicki
zakwalifikował się do III etapu
konkursu matematycznego "Pikomat 2008"
zajmując 3 miejsce
wśród 88 uczniów klas 6 startujących w konkursie

GRATULACJE !!!

--- ---

Dnia 10 marca 2008 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Gliwicach na ul. Rybnickiej 29
odbył się konkurs recytatorski dla szkół podstawowych:
Małe Wierszowanie "PODRÓŻUJąC WŚRÓD BAŚNI".
W konkursie wzięło udział 37 uczniów ze szkół podstawowych z Gliwic oraz Pyskowic.

Weronika Dykacz z klasy I a naszej SP
otrzymała wyróżnienie

GRATULACJE !!!

--- ---

Reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej
zajęła II miejsce w sztafecie
i II miejsce w klasyfikacji drużynowej
w Powiatowych Drużynowych Zawodach Pływackich SP

Wyniki indywidualne:
     Katarzyna Czempiel kl. IV - II miejsce
     Agata Szołtysek kl. VI - II miejsce
     Pola Waliszak kl. III - III miejsce
     Zofia Pardela kl. VI - III miejsce
     Magdalena Dudek kl. III - IV miejsce
     Anna Księżarek kl. VI - IV miejsce
     Natalia Opolka kl. III - VI miejsce

Sztafeta kl. III-IV - II miejsce:
     Pola Waliszak kl. III
     Natalia Opolka kl. III
     Katarzyna Nowicka kl. IV
     Katarzyna Czempiel kl. IV

GRATULACJE !!!

--- ----

WYNIKI
Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT 2008

Szkoła Podstawowa


Szymon Gorczyca z kl. II e - 89,38% punktów możliwych do uzyskania; 4 m-ce w województwie, 13 m-ce w kraju
Krzysztof Nowicki z kl. VI b - 88,04 % 6 m-ce w województwie 66 m-ce w kraju.
Rafał Ruczka z kl. II b - 16 m-ce w województwie
Filip Zieliński z kl. VI b - 34 m-ce w województwie
Katarzyna Nowicka z kl. IV - 36 m-ce w województwie
Kacper Wielgus z kl. III b - 40 m-ce w województwie
Zofia Pardela z kl. VI b - 49 m-ce w województwie
Michał Śmietanka z kl. III b - 50 m-ce w województwie

Gimnazjum

Maciej Mościński z kl. II - 94 % punktów możliwych do uzyskania; 2 m-ce w województwie, 16 m-ce w kraju.

GRATULACJE !!!

Maciej Mościński,
Łukasz Bałuszyński
II GIM.,
III a GIM.

Maciej Mościński z klasy II Gimnazjum
Łukasz Bałuszyński z klasy III a Gimnazjum

zostali FINALISTAMI
konkursu przedmiotowego z języka angielskiego (olimpiady)

GRATULACJE !!!

Krzysztof Nowicki,
Mateusz Par
VIb SP

DO II ETAPU
Małej Olimpiady Matematycznej
przeszli:
Krzysztof Nowicki
Mateusz Par

GRATULACJE !!!

Weronika Prażuch V SP

Weronika Prażuch z klasy V
otrzymała wyróżnienie
w XI Ogólnopolskim Konkursie na Baśń

GRATULACJE !!!

--- ---

WYNIKI
IV edycji konkursu fotograficznego

"Szkoła w świątecznym obiektywie"

WYRÓŻNIENIA:

Szkoła Podstawowa
Justyna Kempny z SP nr 7 - "Zima wokół nas"
Artur Goldman z SP nr 3 - "Wigilia"

Gimnazjum
Mateusz Sikora z ZSO nr 4 - zestaw "Choinka"

Liceum Ogólnokształcące
Michał Rogosz z I Społecznego LO - "Magia świąt"
Magdalena Grzondziel z ZSO nr 4 - "Dłonie", "Dzieląc się opłatkiem"

GRATULACJE !!!

--- ---

Ola Dobel z kl. V
Cezary Ferenc z kl. V
Weronika Prażuch z kl. V
Iga Kurnicka z kl. VI a
otrzymali wyróżnienia
w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim

GRATULACJE !!!

Anna Księżarek,
Bartłomiej Jezierski
VIb SP
IV SP

Anna Księżarek z kl. VI b
zajęła 9 miejsce

Bartłomiej Jezierski z kl. IV
zajął 10 miejsce

w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym z języka polskiego
PINGWIN 2007

GRATULACJE !!!

--- ---

WYNIKI
ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego
ENGLISH HIGH FLIER 2007:

Liceum Ogólnokształcące

Maciej Zieliński z kl. I - 86,61% punktów możliwych do uzyskania.
I miejsce w województwie! I miejsce w kraju!

Hanna Pielka z kl. I - 76,79% punktów możliwych do uzyskania
Natalia Paszek z kl. I - 75 % punktów możliwych do uzyskania

Szkoła Podstawowa

Piotr Puszczewicz z kl. V - najlepszy wynik w Szkole!

Gimnazjum

Maciej Mościński z kl. II - najlepszy wynik w Szkole!

GRATULACJE !!!

Kasia Nowicka IV

Kasia Nowicka z klasy IV
zajęła I miejsce
w VI Przeglądzie Kolęd i Pastorałek - w kategorii soliści
zorganizowanym przez parafię Podwyższenia Krzyża świętego w Gliwicach

oraz III miejsce
w Wojewódzkim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Woźnikach - w kategorii soliści
(skierowana przez MOKiS w Pyskowicach)

GRATULACJE !!!

--- ---

WYNIKI
ogólnopolskiego konkursu ALFIK MATEMATYCZNY 2007

Szkoła Podstawowa

Bartłomiej Jezierski
z kl. IV - 77,50 % punktów możliwych do uzyskania; najlepszy wynik w Szkole!
Szymon Gorczyca z kl. II e - 75% punktów możliwych do uzyskania
Krzysztof Nowicki z kl. VI b - 75% punktów możliwych do uzyskania
Olga Marut z kl. IV - 71,67 % punktów możliwych do uzyskania
Filip Zieliński z kl. VI b - 71,67 % punktów możliwych do uzyskania

Gimnazjum

Maciej Mościński z kl. II - 92,50 % punktów możliwych do uzyskania

GRATULACJE !!!

Patryk Janik kl. III a Gim.

Patryk Janik z klasy III a Gimnazjum
zajął I miejsce
w grze pojedynczej i podwójnej
w Ogólnopolskim Turnieju Kadetów do lat 16
w Tenisie Ziemnym 04-08 I 2008r.

GRATULACJE !!!

Uczniowie LO ---
Do rejonowego etapu olimpiady przedsiębiorczości
przeszli:

Szymon Marcinów
Amir Stankiewicz
Maciej Zieliński

GRATULACJE !!!

Kasia Nowicka IV

Kasia Nowicka z klasy IV
zajęła I miejsce
w II Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek
pt.: "Moja ulubiona kolęda"

zorganizowanym przez MDK w Gliwicach

GRATULACJE !!!

Uczniowie kl. 0 - III SP

W szkolnym konkursie plastycznym
pt.: "Najlepsze prace plastyczne o tematyce zimowej i bożonarodzeniowej"
uzyskano następujące wyniki:
  • I miejsce: Ania Zawadzka i Maja Puente
  • II miejsce: Weronika Dykacz i Paulina Klik
  • III miejsce: Zosia Biegun i Maksymilian Szumiński

GRATULACJE !!!

Maciej Mościński II Gim.

Maciej Mościński z klasy II Gimnazjum
zajął I miejsce
w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego MULTITEST
zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

GRATULACJE !!!

Krzysztof Nowicki VIb SP

Krzysztof Nowicki z klasy VIb SP
zajął 12 miejsce i otrzymał wyróżnienie
w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego MULTITEST

zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

GRATULACJE !!!

Uczniowie IV i VI SP

W międzyszkolnym konkursie plastycznym
"Niedzielny spacer po Gliwicach"
zorganizowanym przez SP 41 w Gliwicach

w kategorii PLAKAT
I miejsce zajęła Kasia Nowicka z kl. IV
II miejsce zajął Dominik Przondziono z kl. IV

w kategorii ALBUM
II miejsce zajęła Agata Przondziono z kl. VI b
III miejsce zajął Krzysztof Nowicki z kl. VI b

GRATULACJE !!!

Uczniowie III LO

Jakub Kraczla
Grzegorz Rewucki
Paulina Sajkowska
Michał Włostowski

przeszli do okręgowego etapu Olimpiady Historycznej

GRATULACJE !!!
Powodzenia w kolejnym etapie !!!

--- I-III SP

4 grudnia br. odbył się nasz szkolny konkurs recytatorski,
w tym roku pt.: "A my się lubimy śmiać"

WYNIKI:

Klasa O

  • I miejsce: Michał Żabiński - "Bambo"
  • II miejsce: MikołajWielgus - "Okulary"
  • III miejsce: Ania Pieniążek - "Na wyspach Bergamutach"
Klasy I
  • I miejsce: Nina Kulczycka - "Znałam kiedyś pewną kawkę"
  • II miejsce: ex equo
    • Kuba Brzozowski - "Lewa noga"
    • Weronika Dykacz - "Muchy samochwały"
  • III miejsce: ex equo
    • Karol Laksa - "Pająk"
    • Mateusz Gabryś - "Żaba"
Klasy II
  • I miejsce: ex equo
    • Wojtek Pyttel - "Brudas"
    • Judyta Wojtala - "Jajko"
  • II miejsce: Paulina Klik - "Orzech"
  • III miejsce: Ania Zawadzka - "Mucha"
Klasy III
  • I miejsce: Rafał Ruczka - "Piotruś i powietrze"
  • II miejsce: ex equo
    • Natalia Opolka - "Złap krokodyla"
    • Maks Szumiński - "Sumy i żucie gumy"
    • Dominik Wolny - "Wiersz o piwie i lokomotywie"
  • III miejsce: Michał śmietanka - "Chrapuś"

GRATULACJE !!!

--- I-III SP

27 listopada 2007r. odbył się w naszej szkole

międzyszkolny Konkurs Matematyczny "CYFERKA",

w którym I miejsce ex equo zajęły:

I Społeczna Szkoła Podstawowa
Szkoła Podstawowa nr 18

GRATULACJE !!!

Łukasz Bałuszyński III a Gim.

Do II etapu
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z JĘZYKA NIEMIECKIEGO przeszedł:


Łukasz Bałuszyński z klasy III a Gim.

GRATULACJE !!!
Powodzenia w kolejnym etapie !!!

Uczniowie kl. I b i II e I-II SP

Joasia Dobrzyńska z kl. II e

zajęła I miejsce

a Marcin Pierzchała z kl. I b i Maja Puente-Bartłomiejczyk z kl. II e

otrzymali wyróżnienie

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jestem małym ekologiem"


GRATULACJE !!!

Uczennice kl. IIIa Gim. ---

Do II etapu
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z HISTORII przeszły:

  • Monika Górska
  • Ewa Olszańska
  • Weronika Pastwa

GRATULACJE !!!
Powodzenia w kolejnym etapie !!!

Kacper Wielgus III b SP

Kacper Wielgus z klasy III b

zajął I miejsce

w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Literackim pt. "MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA", zorganizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice i patronatem medialnym "Miejskiego Serwisu Informacyjnego"

GRATULACJE !!!

Uczniowie kl. I - III Gim. ---

Do II etapu
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z JĘZYKA POLSKIEGO przeszli:

Klasa I Gim:

  • Agata Gajek
  • Kamil Raczyński

Klasa II Gim:

  • Maciej Mościński
  • Tomasz Rudziński

Klasa III Gim:

  • Mateusz Budnik
  • Monika Górska
  • Malwina Hajduk
  • Przemysław Kijek
  • Filip Kocur
  • Sandra Kurcab
  • Paulina Miczka
  • Ewa Olszańska
  • Weronika Pastwa
  • Maciej Steć
  • Anna-Maria Wąsowicz
  • Mateusz Wileński
  • Dominika Ziober

GRATULACJE !!!
Powodzenia w kolejnym etapie !!!

Patryk Janik kl. III a Gim.

Patryk Janik z klasy III a Gimnazjum zajął:

I miejsce w Mistrzostwach Śląska Juniorów w grze podwójnej oraz II miejsce w grze indywidualnej w kategorii do lat 18 !!! 01-02 września 2007r.

I miejsce w Mistrzostwach Śląska Kadetów
w grze podwójnej - 16-17 czerwca 2007r.

I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów
w grze deblowej - 05-07 lipca 2007r.

III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tenisowym Kadetów o Puchar Prezesa Klubu
w grze pojedynczej

I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tenisowym Kadetów o Puchar Prezesa Klubu
w grze podwójnej

II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym
w grze podwójnej kadetów - 04 sierpnia 2007r.

I miejsce w VIII Mistrzostwach Gliwic pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice
w kategorii Mixt Open
- 15-30 września 2007r.

Gratulujemy!!!

Uczniowie kl. III LO III LO

Tytuł Ucznia z klasą uzyskali uczniowie naszego liceum:
  • Kasia Dziwińska
  • Paulina Sajkowska
  • Agata Cichoń
  • Michał Rogosz
  • Grzegorz Var Bogya de Csepy

Gratulujemy!!!