GRATULACJE !!!



SUKCESY 2006/2007

Imię i nazwiskoKlasaOpis
Uczniowie kl. III LO III LO

Tytuł Ucznia z klasš uzyskali uczniowie naszego liceum:
  • Kasia Dziwińska
  • Paulina Sajkowska
  • Agata Cichoń
  • Michał Rogosz
  • Grzegorz Var Bogya de Csepy

Gratulujemy!!!

Ola NasiekI a SP

Ola Nasiek z klasy I a SP
zajęła I miejsce
w I Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
i II miejsce
w I Międzyszkolnym Konkursie Literackim
"Uśmiech Dziecka"

Gratulujemy!!!

Krzysztof Nowicki V b

Krzysztof Nowicki z klasy V b
zajął 12 miejsce w województwie
i 221 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
English ACE 2006

W konkursie wzięło udział 3316 uczestników !

Gratulujemy!!!

Maciej Mościński
Hania Pielka
I Gim.
III Gim.

Maciej Mościński z klasy I Gimnazjum
zajął II miejsce

Hania Pielka z klasy III Gimnazjum
zajęła III miejsce

w IV Miejskim Konkursie Informatycznym
dla uczniów gimnazjów z Gliwic i powiatu gliwickiego
zorganizowanym przez GCE w Gliwicach

Gratulujemy!!!

Weronika Dykacz
Natalia Nitarska
kl. "0"
kl. I a

Weronika Dykacz z klasy "0"
zajęła II miejsce

Natalia Nitarska z klasy I a SP
zajęła III miejsce

w Konkursie Międzyszkolnym
"Mój prezent na Dzień Matki"

Gratulujemy!!!

uczniowie SP kl I-III

WYNIKI
Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
KANGUREK 2007

  • Szymon Gorczyca - 6 m-ce w regionie
  • Dominik Wolny - 15 m-ce w regionie
  • Kacper Wielgus - 20 m-ce w regionie
  • Ewa Paciorek - 25 m-ce w regionie
  • Rafał Ruczka - 26 m-ce w regionie
  • Krzysiu Kessler - 28 m-ce w regionie
  • Szymon Ożóg - 29 m-ce w regionie
  • Pola Waliszak - 30 m-ce w regionie
  • Michał Śmietanka - 31 m-ce w regionie
  • Szymon Sołowiów - 33 m-ce w regionie
  • Piotr Sternak - 35 m-ce w regionie
  • Natalia Opolka - 35 m-ce w regionie
  • Nikodem Żarów - 37 m-ce w regionie
  • Magda Dudek - 41 m-ce w regionie
  • Kewin Łagowski - 42 m-ce w regionie
  • Adam Rogowski - 46 m-ce w regionie
  • Piotr Miska - 51 m-ce w regionie
  • Wiktoria Safińska - 53 m-ce w regionie
  • Jakub Procek - 63 m-ce w regionie

W KONKURSIE WZIĘŁO UDZIAŁ 3 736 UCZNIÓW !!!

Gratulujemy!!!


WYNIKI
Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
KANGUR 2007

Klasy I - III SP

  • Olga Marut - 32 m-ce w regionie - nagroda II stopnia
  • Bartek Jezierski - 149 m-ce w regionie
  • Kasia Nowicka - 162 m-ce w regionie
  • Michał Gala - 173 m-ce w regionie

Klasy IV-VI SP

  • Krzysztof Nowicki - 105 m-ce w regionie - nagroda II stopnia
  • Agnieszka Przytuła - 224 m-ce w regionie
  • Dominika Januszewska - 293 m-ce w regionie

Gimnazjum

  • Maciej Mościński - 12 m-ce w regionie - nagroda I stopnia
  • Rafał Tomasik - 253 m-ce w regionie
  • Tomasz Rudziński - 293 m-ce w regionie
  • Bartosz Malinowski - 294 m-ce w regionie
  • Artur Zwierzycki - 314 m-ce w regionie

W KONKURSIE WZIĘŁO UDZIAŁ 24 780 UCZNIÓW !!!

Gratulujemy!!!

Kasia Nowicka
Mateusz Grynicki
kl. III SP
kl. III SP

Kasia Nowicka z kl. III SP
zajęła III miejsce

Mateusz Grynicki z kl. III SP
otrzymał wyróżnienie

w Miejskim Konkursie Recytatorskim
"Wierszowanie dla Astrid Lindgren"

Gratulujemy!!!

Klasa I e SP ---

Klasa I e SP
otrzymała wyróżnienie
w V Międzyszkolnym Przeglądzie
Małych Form Teatralnych

organizowanych przez SP 18

Gratulujemy!!!

Rafał Ruczka
Magdalena Dudek
kl. II b
kl. II b

Rafał Ruczka z klasy II b
zajął II miejsce

Magdalena Dudek z klasy II b
otrzymała wyróżnienie

w VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego
pt. "Znam twórczość Doroty Gellner"
pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice
i patronatem medialnym "Miejskiego Serwisu Informacyjnego"

Gratulujemy!!!

Maja Gwóźdź
Kasia Garcarz i Dominika Januszewksa
kl. VI
kl. V a

Maja Gwóźdź z klasy VI
zajęła III miejsce
Kasia Garcarz i Dominika Januszewska z klasy V a
otrzymały wyróżnienie
w III Międzyszkolnym Konkursie Informatyczno-Regionalnym
"Gliwice w oczach dziecka" pod hasłem "Historia Gliwic"

Gratulujemy!!!

Patryk Janik kl. II a Gim.

Patryk Janik z klasy II a Gimnazjum
dwukrotnie zajął I miejsce
w Turnieju Wojewódzkim Kadetów
w Tenisie Ziemnym, 19-20 maja
gra pojedyncza i podwójna

Gratulujemy!!!

Klasa IIa SP ---

Klasa IIa SP zajęła II m-ce
a klasa V zajęła III m-ce

w V Ogólnomiejskim Przeglądzie Dziecięcych Form Teatralnych
"Bawimy się w prawdziwy teatr"

Gratulujemy!!!

Kacper Wielgus
Ania Zawadzka
Julia Sokół
kl. II b
kl. I e
kl. III

Kacper Wielgus z klasy II b
zajął I miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

Ania Zawadzka z kl. I e
zajęła II miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

a Julia Sokół z klasy III
zajęła II miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Literackim

"Zwierzę nie jest rzeczą - czyli nasz kochany zwierzyniec"

Gratulujemy!!!

Patryk Janik kl. II a Gim.

Patryk Janik z klasy II a Gim.
zajął I miejsce
w V Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Gliwic
w tenisie ziemnym o puchar Prezydenta Miasta Gliwice
w kategorii chłopców do lat 16
zorganizowanych przez Gliwickie Stowarzyszenie Tenisowe 13.05.2007r.

Gratulujemy!!!

Patryk Janik kl. II a Gim.

Patryk Janik z klasy II a Gim.
zajął I miejsce w grze pojedynczej
w Halowym Turnieju Wojewódzkim Kadetów Tenisa Ziemnego
zorganizowanym przez ChTT w Chorzowie 31.03-01.04.2007r.

Gratulujemy!!!

Patryk Janik kl. II a Gim.

Patryk Janik z klasy II a Gim.
zajął III miejsce
w OTK Kadetów do lat 16 seria II - gra podwójna
zorg. przez Miejski Klub Tenisowy w Stalowej Woli 10-12.02 2007r.

Gratulujemy!!!

Maciej Mościński kl. I Gim.

Maciej Mościński z klasy I Gimnazjum

został laureatem
ogólnopolskiego konkursu matematycznego
MAT 2007

( I miejsce w województwie i VI w kraju!!!)

Gratulujemy!!!

Rafał Ruczka
Kacper Wielgus
Adam Rogowski

kl. II b

Rafał Ruczka z klasy II b
zajął I miejsce

Kacper Wielgus z klasy II b
zajął II miejsce

Adam Rogowski z klasy II b
otrzymał wyróżnienie

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
"Piękna architektura i zieleń w Gliwicach"

Gratulujemy!!!

Uczniowie klasy II LO ---

Uczniowie klasy II LO

zajęli I miejsce

w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej
z okazji Dnia Europy

Gratulujemy!!!

Amir Stankiewicz kl. II LO

Amir Stankiewicz z klasy II LO

zajął III miejsce

na VIII Gliwickim Turnieju Karate Kyokushin
w konkurencji kumite mężczyzn

Gratulujemy!!!

--- ---

WYNIKI
Szkolnego Przeglądu Teatralnego

Szkoła Podstawowa - klasy 0-III

I miejsce ex equo - klasa II a - "Sadzawka" i klasa II b - "Kot w butach"
II miejsce - klasa III - "Królowa Śniegu"
III miejsce - klasa I e - "Stonoga"

INDYWIDUALNOŚCI AKTORSKIE:

Weronika Dykacz - kl. 0
Judyta Wojtala - kl. I e
Adam Rogowski - kl. II b
Katarzyna Gala - kl. III
Szymon Szymański - kl. III

Gratulujemy!!!

Maciej Zieliński III Gim.

Maciej Zieliński (kl. 3 gim.) został
zwycięzcą
VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego o zasięgu wojewódzkim "INFOGIMUS".

Gratulujemy!!!

Maciej Mościński
Hanna Pielka
I i III Gim.

Maciej Mościński i Hanna Pielka
zakwalifikowali się do finału IV Miejskiego Konkursu Informatycznego
dla uczniów gimnazjów z Gliwic oraz powiatu gliwickiego

Drugi etap odbędzie się w ZSTI w dniu 15 maja 2007 roku o godzinie 11.00.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!!!

Kasia Nowicka III SP

Kasia Nowicka z klasy III SP
piosenką "Yesterdey" wyśpiewała
II miejsce
na V Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Angielskiej i Niemieckiej

Gratulujemy!!!

Weronika Prażuch IV e

Weronika Prażuch z klasy IV e zajęła II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Humanistycznym "Z kulturą na ty - Opowieści moich dziadków".

Gratulujemy!!!

uczniowieklas I-III SP

W Międzyszkolnych Zawodach Pływackich klas I-III SP
nasza szkoła zajęła III miejsce drużynowo:

  • Piotr Sternak - II
  • Katarzyna Czempiel - IV
  • Magdalena Dudek - V
  • Krzysztof Cytacki - V
  • Nikodem Żarów - IX
  • Jan Olszański - IX
  • Małgosia Gepfert - X
  • Bartłomiej Jezierski - X
  • Natalia Opolka - XI
  • Paulina Klik - miejsce XII
  • Krzysztof Kessler - XII
  • Natalia Michalska - XVI
  • Julia Sokół - XVI
  • Michał Śmietanka - XVII
III miejsce w sztafecie dziewcząt:
  • kl. I
    • Paulina Klik
    • Małgorzata Gepfert
    • rez. Natalia Michalska
  • kl. II
    • Magdalena Dudek
    • Natalia Opolka
  • kl. III
    • Julia Sokół
    • Katarzyna Czempiel
IV miejsce w sztafecie ogólnej (mieszanej - dziewcząt i chłopców)

GRATULACJE i PODZIĘKOWANIA!!!

Maciej Zieliński III Gim.

Maciej Zieliński z klasy III Gimnazjum został

Wicemistrzem Gramatyki Angielskiej 2007

zdobywając 220,5 pkt / 230 i przegrywając ze zwycięzcą konkursu tylko 1 pkt.!

Konkurs dla uczniów gliwickich gimnazjów zorganizowany był przez Macmillan Polska oraz Gimnazjum nr 1 w Gliwicach.

Gratulujemy!!!

Uczennice kl. 0-III SP0-III SP

W międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. "Moja ulubiona postać bajkowa"

  • Kasia Nowicka z klasy III SP - zajęła I miejsce
  • Agnieszka Par z klasy I e - zajęła II miejsce
WYRÓŻNIENIE otrzymały:
  • Weronika Dykacz z "zerówki"
  • Kasia Gala z klasy III
  • Wiktoria Safińska z klasy II b
  • Karolina Wielgus z "zerówki"

Gratulujemy!!!

Magdalena Chudzik
Piotr Puszczewicz
IV e

Magdalena Chudzik z klasy IV e została laureatką X Ogólnopolskiego Konkursu na Baśń a Piotr Puszczewicz otrzymał wyróżnienie

Gratulujemy!!!

------

WYNIKI
Szkolnego Przyglądu Teatralnego

Szkoła Podstawowa

klasy IV - VI

  • I miejsce - klasa V a "Gabinet zabiegowy"
  • II miejsce ex-equo - klasa IV e "W krainie fantazji" oraz klasa V b "Ucieczka bajek"
  • III miejsce - klasa IV a "Świniopas"

Wyróżnienie indywidualne: dla autora scenariusza spektaklu klasy Va pt. "Gabinet zabiegowy" pana Tomasza Pyzika

Indywidualności aktorskie:

  • Sandra Bizoń - IV a
  • Zofia Pardela - V b
  • Iga Kurnicka - V a
  • Bartek Siupka - V a

Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące

  • I miejsce - klasa III-"Pożegnanie"
  • II miejsce - klasa II b-"Balladyna"
  • III miejsce - klasa II a-Teatrzyk "Zielona Gęś"

Wyróżnienie indywidualne: dla autora scenariusza "Wielki koncert w małym mieście" Artura Zwierzyckiego z klasy I G

Wyróżnienie indywidualne dla reżysera spektaklu: "Powrót awangardy" Katarzyny Dziwińskiej z klasy II LO

Indywidualności aktorskie:

  • Mateusz Wileński - II b G
  • Mateusz Budnik - II b G
  • Mateusz Kowalczyk - II b G
  • Maciek Zieliński - III G
  • Hania Pielka - III G
  • Amir Stankiewicz - II LO

Gratulujemy!!!

Judyta WojtalaI e SP

Judyta Wojtala z klasy I e SP zajęła II miejsce w XI Miejskim Konkursie Recytatorskim dla uczniów klas I-III "Szkoła w poezji dziecięcej"

Gratulujemy!!!

Krzysztof NowickiVb

Krzysztof Nowicki z klasy Vb zakwalifikował się do III etapu Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "PIKOMAT"

Gratulujemy!!!

Maciej ZielińskiIII Gim.

Maciej Zieliński z klasy III Gimnazjum został laureatem konkursu przedmiotowego (olimpiady) z matematyki i fizyki

Gratulujemy!!!

uczniowie kl. VV a i V b SP

Ania Księżarek z klasy V b
Krzysztof Nowicki z klasy V b
Marta Waliszak z klasy V a SP

zakwalifikowali się do finału międzyszkolnego konkursu Mistrz Tangramu

Gratulujemy!!!

uczniowie---

06 marca 2007r. odbyły się na Stożku Mistrzostwa I Szkoły Społecznej w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie

Wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy i gratulujemy osiągnięć !!!

WYNIKI:

SNOWBOARD - OPEN

  1. Bartosz Malinowski - 23,60
  2. Marcin Barański - 27,17

NARCIARSTWO ZJAZDOWE

kl. I-III SP dziewczęta

  1. Katarzyna Czempiel - 19,45
  2. Natalia Michalska - 24,82
  3. Pola Waliszak - 27,14
kl. I-III SP chłopcy
  1. Piotr Sternak - 21,32
  2. Jan Olszański - 21,74
  3. Bartek Jezierski - 22,65
  4. Dominik Przondziono - 23,12
  5. Szymon Ożóg - 23,40
  6. Rafał Ruczka - 24,74
kl. IV-VI SP dziewczęta
  1. Agata Szołtysek - 18,56
  2. Marta Waliszak - 20,50
  3. Zofia Pardela - 20,83
  4. Natalia Dykacz - 25,13
  5. Sandra Bizoń - 28,02
  6. Magdalena Pacak - 28,35
kl. IV-VI SP chłopcy
  1. Michał Zaryczański - 24,04
  2. Miłosz Dykacz - 24,56
kl. I-III Gim. dziewczęta i chłopcy
  1. Filip Kocur - 16,00
  2. Bartosz Kukla - 17,23
  3. Ewa Olszańska - 18,54
  4. Wojciech Michna - 21,15

Gratulujemy!!!

uczniowie kl. I-IIII-III SP

Krzysiu Kessler z klasy II a SP zajął I miejsce
Małgosia Gepfert z klasy I e SP zajęła II miejsce
Natalia Michalska z klasy I e SP zajęła III miejsce
Kasia Czempiel z klasy III SP otrzymała wyróżnienie

w II międzyszkolnym konkursie dla klas I-III SP
o tematyce bożonarodzeniowej z wykorzystaniem technologii informatycznej
pt.: "Choinka moich marzeń"

Gratulujemy!!!

uczniowie IV-VI SP
I-III GIM

WYRÓŻNIENIA
w XI Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury
otrzymali:

uczniowie Szkoły Podstawowej:

  • Cezary Ferenc, kl IVe
  • Krzysztof Pietrzak, kl IVe
  • Krzysztof Nowicki, kl Vb

oraz uczniowie Gimnazjum:

  • Artur Zwierzycki, kl. I gim
  • Sandra Kurcab, kl. IIa gim
  • Ewa Olszańska, kl. IIa gim
  • Olek Wierzgoń, kl. III gim

Gratulujemy!!!

Katarzyna DziwińskaII LO

Katarzyna Dziwińska z klasy II LO
została laureatką
V Ogólnopolskiego Konkursu "W świecie kultury"

WYRÓŻNIENIA otrzymali:

  • Agata Cichoń
  • Błażej Szostak
  • Grzegorz Rewucki
  • Michał Włostowski

Gratulujemy!!!

Maja Gwóźdźkl. VI

Maja Gwóźdź z klasy VI
została finalistką
Małej Olimpiady Matematycznej

Gratulujemy!!!

Katarzyna Nowickakl. III SP

Katarzyna Nowicka z klasy III SP
została finalistką
międzyszkolnego konkursu MINIOMNIBUS

Gratulujemy!!!

Magda Chudzik
Marek Czempiel
Iga Kurnicka
kl. IVe
kl. IVe
kl. V a

Magda Chudzik z kl. IVe
Marek Czempiel z kl. IVe
Iga Kurnicka z kl. Va
otrzymali wyróżnienia
w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim

Gratulujemy!!!

Maciej Zieliński
Hanna Pielka
kl. III Gim.

Finaliści konkursów przedmiotowych:

matematyka:
Maciej Zieliński z kl. III Gimnazjum

język polski:
Hanna Pielka z kl. III Gimnazjum

historia:
Maciej Zieliński z kl. III Gimnazjum

fizyka:
Maciej Zieliński z kl. III Gimnazjum

Gratulujemy!!!

Uczniowiekl. IV-VI

Do II etapu konkursu "Mistrz Tangramu" przeszli uczniowie:

kl. IV

  1. Wiktor Pastwa
  2. Miłosz Dykacz
  3. Cezary Ferenc
kl. V
  1. Krzysztof Nowicki
  2. Anna Księżarek
  3. Marta Waliszak
kl. VI
  1. Agata Gajek
  2. Michał Zaryczański
  3. Patryk Pietrzak

Gratulujemy!!!

Maja Gwóźdź kl. VI

Maja Gwóźdź przeszła do II etapu Małej Olimpiady Matematycznej

Gratulujemy!!!

Uczniowie SP, GIM

WYNIKI

ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego

ENGLISH HIGH FLIER 2006

Maciej Zieliński z kl. III Gim.
zajął 1 m - ce w województwie i 1 w kraju!!!




POZOSTAŁE WYNIKI:

Szkoła Podstawowa:

klasa V
Agnieszka Przytuła - 5 m-ce w województwie i 83 w kraju
Zosia Pardela - 17 m-ce w województwie i 255 w kraju
Dominika Januszewska - 18 m-ce w województwie i 259 w kraju

klasa VI
Maja Gwóźdź
- 5 miejsce w województwie i 74 w kraju

Gimnazjum:

klasa II
Monika Górska
- 34 miejsce w województwie i 249 w kraju
Łukasz Bałuszyński - 37 miejsce w województwie i 272 w kraju

klasa III
Marcin Kowcz
- 12 miejsce w województwie i 50 w kraju
Bartosz Sołtys - 15 miejsce w województwie i 61 w kraju
Aleksandra Woźnica - 16 miejsce w województwie i 76 w kraju
Dariusz Sołowiński - 28 miejsce w województwie i 182 w kraju

Gratulujemy!!!

Szymon GorczycaIe SP

Szymon Gorczyca z klasy Ie SP zajął III miejsce w

FESTIWALU SZACHOWYM "Rybnik 2006"

Gratulujemy!!!

Maciej Mościńskikl. I Gim.

Maciej Mościński z klasy I Gimnazjum zajął 3 miejsce w województwie i 42 w kraju w ogólnopolskim konkursie matematycznym ALFIK 2006.

Gratulujemy!!!

Maciej Zielińskikl. III Gim.

Do II etapu"Olimpiady zdrowia" przeszedł Maciej Zieliński.

Gratulujemy!!!

Uczniowie SP, GIM, LO

WYNIKI
Mikołajkowych Zawodów Pływackich - 01 XII 2006r.

Klasy "0" i I
25m stylem grzbietowym z deską

     I - Paulina Klik
     II - Ola Nasiek
     III - Maja Puente-Bartłomiejczyk
25 m stylem grzbietowym bez deski
     I - Natalia Wolak
     II - Asia Dobrzyńska
     III - Judyta Wojtala
25 m stylem dowolnym z deską
     I - Mateusz Pochopin
     II - Weronika Dykacz
     III - Dagmara Gembska

Klasy II
25 m stylem grzbietowym
     I - Piotr Sternak
     II - Natalia Opolka
     III - Ewa Paciorek
25 m stylem dowolnym
     I - Piotr Sternak
     II - Szymon Ożóg
     III - Dominik Wolny
25 m stylem grzbietowym i dowolnym z deską
     I - Kewin Łagowski
     II - Adam Rogowski
     III - Rafał Ruczka

Klasy III i IV
50 m stylem grzbietowym - chłopcy
     I - Marek Czempiel
     II - Kacper Sołowiów
     III - Jaś Olszański
50 m stylem dowolnym - chłopcy
     I - Kacper Sołowiów
     II - Wiktor Pastwa
     III - Marek Czempiel
50 m stylem klasycznym - chłopcy
     I - Mateusz Grynicki
     II - Bartek Jezierski
     III - Wiktor Pastwa
50 m stylem grzbietowym - dziewczęta
     I - Kasia Czempiel
     II - Natalia Dykacz
     III - Magda Chudzik
50 m stylem dowolnym - dziewczęta
     I - Kasia Czempiel
     II - Kasia Nowicka
     III - Ala Łukaszek
50 m stylem klasycznym - dziewczęta
     I - Kasia Nowicka
     II - Ala Łukaszek

Klasy V - VI
50 m stylem grzbietowym - chłopcy
     I - Kamil Raczyński
     II - Krzyś Nowicki
50 m stylem dowolnym - chłopcy
     I - Michał Zaryczański
     II - Kamil Raczyński
     III - Rafał Dobrzyński
50 m stylem klasycznym - chłopcy
     I - Krzyś Nowicki
     II - Rafał Dobrzyński
     III - Michał Zaryczański
50 m stylem grzbietowym - dziewczęta
     I - Maja Gwóźdź
     II - Marta Waliszak
     III - Magda Stefańska
50 m stylem dowolnym
     I - Ania Księżarek
     II - Agata Gajek
     III - Agata Przondziono
50 m stylem klasycznym - dziewczęta
     I - Agata Gajek
     II - Marta Waliszak
     III - Agnieszka Przytuła

Klasy III, IV, V i VI
50 m stylem motylkowym - OPEN
     I - Kamil Raczyński
     II - Michał Janczyszyn
     III - Agata Szołtysek

Sztafety klasowe 4x50 m stylem dowolnym
     I - Klasa VI
     II - Klasa V b
     III - Klasa V a

Klasy Gimnazjalne i LO
100m stylem grzbietowym - chłopcy
     I - Filip Kocur
     II - Bartek Malinowski
     III - Michał Płaza
100 m stylem dowolnym - chłopcy
     I - Filip Kocur
     II - Michał Płaza
     III - Szymon Marcinów
100 m stylem klasycznym - chłopcy
     I - Rafał Janczyszyn
     II - Szymon Marcinów
     III - Bartek Malinowski
50 m stylem motylkowym - chłopcy
     I - Filip Kocur
     II - Bartek Malinowski
     III - Michał Płaza
100 m stylem klasycznym - dziewczęta
     I - Ewa Olszańska
     II - Weronika Pastwa
     III - Natalia Paszek
Sztafety klasowe 3x50 m stylem dowolnym
     I - klasa II a Gim.
     II - Klasa II LO
     III - Klasa III Gim.

WSZYSTKIM ZAWODNIKOMM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

uczniowie SP i GIM-

Wyniki szkolnego konkursu:
"Wierszyk lub piosenka w języku angielskim"

GRAND PRIX - KASIA NOWICKA z klasy III za bezkonkurencyjne wykonanie kolędy "SILENT NIGHT"

Klasy O i I:
I miejsce - zespołowo klasa I e

Klasy II i III:
I miejsce - Julia Sokół z klasy III
II miejsce ex-equo - Rafał Ruczka z klasy IIb i Mateusz Grynicki z klasy III
III miejsce - zespół klasy II a w składzie: Natalia Opolka, Ewa Paciorek i Pola Waliszak

Klasy IV - VI:
I miejsce - zespołowo klasa IV e za żywiołowe "We Are the Champion"
II miejsce ex - equo - Agata Szołtysek z klasy V a i zespół z klasy VI w składzie: Maja Gwóźdź, Kamil Raczyński i Rafał Dobrzyński
III miejsce - Sandra Bizoń z klasy IVa

Gimnazjum:
I miejsce - zespół klasy II a w składzie: Monika Górska, Sandra Kurcab, Łukasz Bałuszyński i Filip Kocur
II miejsce - duet Hania Pielka i Ola Woźnica z klasy III

Wyróżnienie dodatkowe dla dziewcząt z klasy V a za największe zaangażowanie w konkursie

WSZYSTKIM uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy talentu!

Maja Gwóźdź, Agata Gajek, Agnieszka Przytułakl. VI, kl. Va

Maja Gwóźdź i Agata Gajek z kl. VI oraz Agnieszka Przytuła z kl. Va zakwalifikowały się do miejskiego etapu ogólnopolskiego konkursu polonistycznego "Słowo daję".

Gratulujemy!!!

Maja Gwóźdźkl. VI

Do II etapu KONKURSU INTERDYSCYPLINARNEGO przeszła Maja Gwóźdź - uczennica klasy VI SP.

Gratulujemy!!!

Jacek Kloskl. III Gim.

Do II etapu olimpiady z chemii przeszedł Jacek Klos - uczeń III klasy Gimnazjum.

Gratulujemy!!!

Uczniowie SP

16.11.2006r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Pływackie Szkół Podstawowych w Gliwicach. Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące pozycje:

II miejsce
Piotr Sternak
- kl. II a - 25m stylem dowolnym
Łukasz Wolak - kl. V b - 50m stylem dowolnym

III miejsce
Anna Księżarek
- kl. V b - 50m stylem dowolnym

IV miejsce
Krzysztof Nowicki
- kl. Vb - 50m stylem dowolnym

VI miejsce
Jan Olszański
- kl. III - 25m stylem dowolnym
Kacper Sołowiów - kl. IV e - 50m stylem dowolnym

Gratulujemy!!!

Maciej Zielińskikl. III Gim.

Do II etapu olimpiady z fizyki przeszedł Maciej Zieliński.

Gratulujemy!!!

Uczniowiekl. 0-III SP

Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego "A my lubimy się bać...":

Klasa "0":
I miejsce - Weronika Dykacz - "Koszmarne sny"
II miejsce - Nina Kulczycka - "Małe czary-mary"
III miejsce - Dagmara Dębska - "Dwaj czarodzieje"

Klasy I:
I miejsce - Judyta Wojtala - "Potwór" - kl.Ie
II m-ce ex equo - Paulina Klik - "Wilk u dentysty" - kl. Ia i Natalia Michalska - "Coś strasznego" - kl. Ie
III m-ce ex equo - Joanna Dobrzyńska - "Diabelski młyn" - kl. Ie i Filip Knosala - "Dzika chmura" - kl.Ia

Klasy II:
I miejsce - Adam Rogowski - "Czarna jama" - kl.IIb
II miejsce ex equo: Jakub Procek - "Jak tu ciemno" - kl.IIa i Michał Śmietanka - "Ja i Ufo" - kl.IIb
III miejsce ex equo: Piotr Miska - "Potwór" - kl. IIb i Ewa Paciorek - "Stefek Burczymucha" - kl. IIa

Klasa III:
I miejsce - Katarzyna Nowicka - "Wilk u dentysty"
II miejsce ex equo: Bartłomiej Jezierski - "Czarny lew" i Szymon Szymański - "Ja i Ufo"
III miejsce ex equo: Katarzyna Gala - "Strach jest po to, aby straszyć" i Alicja Łukaszek - "Koziołeczek"

JURY:
mgr Dorota Zelek
mgr Edyta Koszarna
mgr Edyta Affanasowicz
Jury oceniało:
- dobór repertuaru
- dykcję
- interpretację

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE

Organizator konkursu: mgr Beata Bomastik

Gratulujemy!!!

Maciej Zielińskikl. III Gim.

Do II etau olimpiady z matematyki przeszedł Maciej Zieliński

Gratulujemy!!!

Uczniowie Gimnazjumkl. II-III Gim.

Do II etapu olimpiady z historii przeszli uczniowie:

  • Zieliński Maciej
  • Sołtys Bartek
  • Paszek Natalia
  • Olszańska Ewa

Gratulujemy!!!

Uczniowie Gimnazjumkl. II-III Gim.

Do II etapu olimpiady z języka polskiego przszli uczniowie:

  • Paszek Natalia
  • Białas Olga
  • Górska Monika
  • Kurcab Sandra
  • Pastwa Weronika
  • Steć Maciej
  • Pielka Hanna
  • Dudek Dominika
  • Łagowska Kimi

Gratulujemy!!!

Uczniowie SPkl. IV-VI SP

Do II etapu ogólnopolskiego konkursu z języka polskiego "Daję słowo" zakwalifikowali się:

  • Magda Chudzik
  • Zosia Filipowicz
  • Agata Gajek
  • Maja Gwóźdź
  • Ania Księżarek
  • Iga Kurnicka
  • Krzysztof Nowicki
  • Mateusz Par
  • Zosia Pardela
  • Agnieszka Przytuła
  • Piotr Puszczewicz
  • Filip Zieliński

Gratulujemy!!!

Amir Stankiewicz
Szymon Marcinów
kl. II LO

Amir Stankiewicz i Szymon Marcinów z klasy II LO wygrali konkurs organizowany przez europosła p. Jerzego Buzka. Nagrodą jest wyjazd do Brukseli.

Gratulujemy!!!

Szymon Marcinówkl. II LO

Szymon Marcinów - uczeń II klasy LO przeszedł się do okręgowego etapu olimpiady historycznej dla szkół ponadgimnazjalnych.

Gratulujemy!!!

Maciek Mościńskikl. I Gim.

Maciek Mościński uczeń kl. I Gim. został zakwalifikowany do grona kandydatów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci.
Oznacza to, że Fundusz będzie starał się pomóc Maćkowi w rozwoju zainteresowań i w rozwoju ogólnym. Maciek będzie mógł nieodpłatnie uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez Fundusz (warsztaty, seminaria w czołowych placówkach badawczych i uczelniach).

Gratulujemy!!!

Kamil Raczyńskikl. VI SP

Kamil Raczyński z klasy VI SP wraz ze swoją partnerką Dominiką Dąbrowską zajął III miejsce na IV Gliwickich Spotkaniach Tanecznych w klasie tanecznej "D" dla dzieci w wieku 12-13 lat

Gratulujemy!!!

Patryk Janikkl. II a Gimn.

Patryk Janik z klasy II a Gimn. zdobył Mistrzostwo Gliwic w tenisie ziemnym w kategoriach: gra pojedyncza i mix. 2006r.

Gratulujemy!!!

Olga Białaskl. III Gim.

Olga Białas z klasy III Gimnazjum zdobyła III miejsce w Mistrzostwach Polski w trialu kobiet 2006r., w swojej kategorii wiekowej.

Gratulujemy!!!

Szymon Marcinówkl. II LO

Szymon Marcinów z klasy II LO otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Gratulujemy!!!

Natalia Nitarskakl. Ia SP

Natalia Nitarska z klasy I a Szkoły Podstawowej zajęła I miejsce w konkursie na plakat zorganizowanym przez Wydział Środowiska Urzędu Miejskiego w Gliwicach z okazji "Europejskiego dnia bez samochodu".
Swoją pracę Natalia wykonała w ubiegłym roku szkolnym jako Przedszkolak Przedszkola Miejskiego nr 40 w Gliwicach.

Gratulujemy!!!

Natalia Paszek III Gim.

III miejsce w XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Hokeju na Trawie Kobiet; Łódź, 25-30 lipca 2006r.

Gratulujemy!!!