SUKCESY 2005/2006

Imię i nazwiskoKlasaOpis
Aleksandra Dobel
Michał Śmietanka
kl. III e SP
I b SP

Aleksandra Dobel z klasy III e SP zajęła II miejsce a Michał Śmietanka z klasy I b SP otrzymał wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Portret mojej mamy"

Gratulujemy!!!

Maciej Mościńskikl. VI SP

Maciej Mościński z klasy VI SP zajął I miejsce w finale w XIV Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "PIKOMAT"

Gratulujemy!!!

Patryk Janikkl. Ia Gim.

Patryk Janik z klasy Ia Gimnazjum zajął dwukrotnie I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Śląska Młodzików w tenisie ziemnym: w grze pojedynczej i podwójnej

Gratulujemy!!!

Filip Kocurkl. Ia Gim.

Filip Kocur z klasy Ia Gimnazjum otrzymał wyróżnienie Prezydenta Miasta za osiągnięcia w dziedzinie sportu w 2005r.

Prezydent Gliwic Pan Zygmunt Frankiewicz napisał, że liczne sukcesy sportowe Filipa zasługują na uznanie, a swoją postawą i wysokimi wynikami Filip wspaniale reprezentuje gliwicki sport i nasze miasto.
My z dumą dodajemy, że Filip reprezentuje również naszą szkołę i za to mu dziękujemy. Życzymy też kolejnych sukcesów!
Do nagrody Prezydenta Miasta w dziedzinie sportu wytypowaliśmy również Patryka Janika - naszego wybitnego tenisistę. Wyrażamy nadzieję, że jego osiągnięcia również zostaną docenione.

Gratulujemy!!!

Uczniowie SPkl. I-III SP


Ewa Paciorek z klasy Ia, Marek Czempiel z klasy IIIe oraz Natalia Dykacz i Sandra Bizoń z klasy IIIa otrzymali wyróżnienie
w I Międzyszkolnym Konkursie Świetlicowym "Moja wymarzona świetlica".

Gratulujemy!!!

Michał Śmietanka
Kamil Wadi
Magdalena Dudek
kl. Ib SP
kl. III a
kl. I b


Michał Śmietanka z kl. I b zajął I miejsce
Kamil Wadi z kl. III a zajął II miejsce
Magdalena Dudek z kl. I b zajęła III miejsce
w MIEJSKIM konkursie plastycznym "ŻYJĘ ZDROWO I BEZPIECZNIE"
NASI uczniowie zajęli WSZYSTKIE czołowe pozycje !!!

Gratulujemy!!!

Tomasz Konsek
Krzysztof Nowak
kl. III Gim.


Tomasz Konsek i Krzysztof Nowak z kl. III Gimnazjum otrzymali wyróżnienie w konkursie na biuletyn informacyjny "ZNANI POLITYCY NA ŚLąSKU"

Gratulujemy!!!

UczniowieGim. i SP


WYNIKI Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "KANGUR 2006":

  • Maciej Mościński kl. VI - wynik bardzo dobry: 5 m-ce w regionie, nagroda MP3
  • Marek Czempiel kl. III - wyróżnienie: 65 m-ce w regionie, nagroda książkowa
  • Krzysztof Nowicki kl. IV - wyróżnienie: 41 m-ce w regionie, nagroda książkowa
  • Maciej Zieliński kl. II Gim. - wyróżnienie: 47 m-ce w regionie

Gratulujemy!!!

Maciej Mościńskikl. VI SP


Maciej Mościński z kl. VI SP przeszedł do finału Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PIKOMAT

Gratulujemy!!!

Amir Stankiewiczkl. I LO


Amir Stankiewicz z kl. I LO zajął III miejsce w III edycji Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego zorganizowanego przez Bibliotekę Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach.

Gratulujemy!!!

Uczniowie SPkl. III a, e


WYNIKI Konkursu Matematycznego CYFERKA:
I miejsce Marek Czempiel
II miejsce Piotr Puszczewicz
III miejsce Krzysztof Pietrzak i Miłosz Dykacz

Gratulujemy!!!

Uczniowie SPkl. 0-III


WYNIKI Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt.: "Wiosenne kwiaty".
NASI UCZNIOWIE ZAJĘLI WSZYSTKIE CZOŁOWE POZYCJE
I miejsce Natalia Michalska i Agnieszka Par
II miejsce Olga Marut i Natalia Dykacz
III miejsce Weronika Prażuch

Gratulujemy!!!

Klasa II SP---


Klasa II SP pod opieką Pani Grażyny Boguckiej otrzymała wyróżnienie za oprawę artystyczną spektaklu na IV Międzyszkolnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych.

Gratulujemy!!!

------


16 maja br. wręczono STYPENDIA w konkursie "PRYMUS" organizowanym przez naszą Szkołę dla uczniów kończących szkołę podstawową lub gimnazjum.
Laureatem tegorocznej edycji został uczeń VI klasy naszej Szkoły Podstawowej - Maciej Mościński. Nagrodą w konkursie jest 3-letnie stypendium w I Społecznym Gimnazjum.
Finalistami konkursu zostali: Tomasz Rudziński z klasy VI SP 42 w Zabrzu oraz Lucjan Sajkowski ze Społecznego Gimnazjum. Obaj finaliści otrzymali 75% zniżkę w opłatach czesnego na 3-letni okres pobytu w Społecznym Gimnazjum i Liceum.

Gratulujemy!!!

Uczniowie Gim.II Gim.


Maciej Zieliński i Bartosz Sołtys zajęli I miejsce a Hania Pielka i Natalia Paszek zajęły II miejsce w międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Historycznej na temat "Rewolucyjne dzieło Konstytucji 3-go Maja"

Gratulujemy!!!

Uczniowie SP i Gim.---


WYNIKI miejskiego konkursu językowego MISTRZ EUROLINQUA
pod hasłem "Bądź Polakiem w każdym języku":

kategoria A (klasy I-III SP)

  • Mateusz Grynicki z kl. II zajął I miejsce
  • Julia Sokół z kl. II zajęła III miejsce

kategoria C (kl. gimnazjalne)

  • Ola Woźnica z kl. II zajęła I miejsce
  • Kamil Rajtar z kl. III zajął III miejsce

Gratulujemy!!!

Uczniowie SP I - III

III miejsce w IV Międzyszkolnych Sztafetkach Pływackich klas I-III - 11 maja 2006r.

REPREZENTACJA SZKOŁY:

Sztafetka dziewcząt:

  • Magdalena Dudek
  • Pola Waliszak
  • Kasia Nowicka
  • Kasia Czempiel
  • Ela Rewucka
  • Marysia Flak
  • rez. Ewa Paciorek, Julia Sokół, Agata Szołtysek

Sztafetka chłopców:

  • Piotr Sternak
  • Szymon Sołowiów
  • Szymon Szymański
  • Bartek Jezierski
  • Rafał Janczyszyn
  • rez. Jaś Olszański, Marek Czempiel

Sztafetka mieszana:

  • Pola Waliszak
  • Kasia Czempiel
  • Maria Flak
  • Piotr Sternak
  • Bartek Jezierski
  • Rafał Janczyszyn

Gratulujemy!!!

Martyna SarkowiczVI SP


Martyna Sarkowicz z kl. VI SP zajęła 16 miejsce w województwie i 271 miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie "OMNIBUS 2006"

Gratulujemy!!!

Paulina Sajkowska
Katarzyna Dziwińska
I LO


Paulina Sajkowska i Katarzyna Dziwińska z kl. I LO
otrzymały wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie "W świecie kultury".

Gratulujemy!!!

Maciek ZielińskiII Gim.


Maciek Zieliński z kl. II Gim. zdobył III miejsce
w VI Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym o zasięgu wojewódzkim
INFOGIMUS.

Gratulujemy!!!

Sandra Bizoń
Czarek Ferenc
III a
III e


Sandra Bizoń z kl. III a i Czarek Ferenc z kl. III e
otrzymali wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym
"Najpiękniejsza pisanka".

Gratulujemy!!!

Uczniowie SP i Gimnazjum---


Wyróżnienia w X Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką

  • Iga Kurnicka - IVa SP
  • Artur Zięba - VI SP
  • Paweł Wieczorek - VI SP
  • Ewa Olszańska - Ia Gim.

Gratulujemy!!!

Uczniowie SP i Gimnazjum---


Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Krąg"

  • Maja Gwóźdź - V SP
  • Grażyna Ekiert - VI SP
  • Rafał Dobrzyński - V SP
  • Paweł Wieczorek - VI SP
  • Lucek Sajkowski - III Gim.
  • Ela Ekiert - III Gim.
  • Sandra Kurcab - Ia Gim.
  • Ewa Olszańska - Ia Gim.

Gratulujemy!!!

Uczniowie SP i Gimnazjum---


WYNIKI Ogólnopolskiego konkursu ENGLISH ACE 2006

Maciej Zieliński z klasy II Gim. zajął 1 miejsce w woj. i 3 m-ce w kraju nagrodą jest OBÓZ "Konie, matematyka i języki"!

Maciej Mościński z kl. VI - 2 m-ce w woj., 20 w kraju

Krzysztof Nowicki z kl. IV b - 3 m-ce w woj.,50 w kraju

Agnieszka Przytuła z kl. IV a - 4 m-ce w woj., 112 w kraju


Pozostałe wyniki:

Szkoła Podstawowa:

  • Dominika Januszewska z kl. IV a - 17 m-ce w woj. i 275 w kraju
  • Marta Waliszak z kl. IV a - 23 m-ce w woj. i 318 w kraju
  • Maja Gwóźdź z kl. V - 29 m-ce w woj. i 296 w kraju
  • Bartosz Malinowski z kl. VI - 32 m-ce w woj. i 344 w kraju
  • Artur Zwierzycki z kl. VI - 32 m-ce w woj. i 344 w kraju
  • Martyna Sarkowicz z kl. VI - 44 m-ce w woj. i 425 w kraju

Gimnazjum:

  • Tomasz Konsek z kl. III - 11 m-ce w woj. i 165 w kraju
  • Bartosz Sołtys z kl. II - 12 m-ce w woj. i 116 w kraju
  • Filip Unger z kl. II - 14 m-ce w woj. i 151 w kraju
  • Olga Białas z kl. II - 15 m-ce w woj. i 195 w kraju
  • Łukasz Bałuszyński z kl. I a - 18 m-ce w woj. i 194 w kraju

Gratulujemy!!!

Maciej MościńskiVI SP

Maciej Mościński z klasy VI zajął I m-ce w województwie i V w kraju w Ogólnopolskim konkursie matematycznym MAT 2006

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Uczniowie SP III - VI

Anna Księżarek z kl. IV zajęła III m-ce w MISTRZOSTWACH GLIWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w PŁYWANIU - DZIEWCZĘTA - 20 kwietnia 2006r.

Gratulujemy!!!

Kewin Łagowski
Kacper Wielgus
Rafał Ruczka
I b SP

Kewin Łagowski z klasy I b zdobył III miejsce
a Kacper Wielgus z kl. I b i Rafał Ruczka z kl. I b otrzymali wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Świat gliwickich legend w oczach dziecka i malarza" zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 20 w Gliwicach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Uczniowie SP III - VI

Wyniki MISTRZOSTW GLIWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w PŁYWANIU - CHŁOPCY - 21 kwietnia 2006r.

  • Marek Czempiel - II m-ce
  • Łukasz Wolak - II m-ce
  • Jarek Żyliński - II m-ce
  • Tomek Szyrocki - III m-ce
  • Krzysztof Nowicki - IV m-ce
  • Daniel Smoleń - IV m-ce
  • Paweł Wieczorek - IV m-ce
  • Michał Janczyszyn - V m-ce

    Gratulujemy!!!

Dorian Stokłosa III Gim.

Dorian Stokłosa z klasy III Gim. zajął:
I miejsce w kategorii chłopców do lat 16
II miejsce w grze podwójnej w kategorii miksta do lat 18 i
III miejsce w grze podwójnej w kategorii chłopców do lat 18 w IV Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Gliwic w tenisie ziemnym o puchar Prezydenta Miasta Gliwice - 09 IV 2006r.

Gratulujemy!!!

Michał Czech"0"

Michał Czechz klasy "0" zajął:
III miejsce w IV Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Gliwic w tenisie ziemnym o puchar Prezydenta Miasta Gliwice w kategorii chłopców do lat 10 - 09 IV 2006r.

Gratulujemy!!!

Mateusz GrynickiII SP

Mateusz Grynickiz klasy II SP zajął:
III miejsce w IV Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Gliwic w tenisie ziemnym o puchar Prezydenta Miasta Gliwice w kategorii chłopców do lat 10- 09 IV 2006r.

Gratulujemy!!!

GimnazjaliściII Gim.

Uczniowie kl. II gim.: Maciej Zieliński, Dariusz Sołowiński i Bartek Sołtys zajęli I miejsce w II edycji Międzygimnazjalnego Konkursu Angielsko-Informatycznego zorganizowanego przez Gliwicki Ośrodek Metodyczny, pod patronatem Wydziału Automatyki Elektroniki i Informatyki Politechniki śląskiej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Uczniowie kl. VI SPVI SP

Uczniowie kl. II gim.: Maciej Mościński, Rafał Tomasik i Wojciech Zięba zajęli III miejsce w I edycji Międzyszkolnego Konkursu Angielsko-Informatycznego zorganizowanego przez Gliwicki Ośrodek Metodyczny, pod patronatem Wydziału Automatyki Elektroniki i Informatyki Politechniki śląskiej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Maciej MościńskiVI SP

Maciej Mościński otrzymał wyróżnienie I stopnia w ogólnopolskim konkursie matematycznym "OXFORD". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

reprezentacje szkołySP i Gim.

06 kwietnia odbyły się w Gliwicach MISTRZOSTWA GLIWIC W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM sztafety pływackie 8 x 50m. - CHŁOPCÓW.

NASI Gimnazjaliści zajęli I miejsce:

Skład drużyny

  • Demetriusz Wenglarczyk - kl. III Gim
  • Dorian Stokłosa - kl. III Gim
  • Andrzej Gawliczek - kl. III Gim
  • Dariusz Sołowiński - kl. II Gim
  • Marcin Kowcz - kl. II Gim
  • Michał Płaza - kl. IA Gim
  • Tomasz Konsek - kl. III Gim
  • Mateusz Wadi - kl. III Gim
  • rez. - Łukasz Bałuszyński - kl. I A Gim
  • rez. - Patryk Janik - kl. I A Gim

Reprezentanci SP zajęli III miejsce:

Skład drużyny

  • Marek Czempiel - kl. III A
  • Michał Janczyszyn - kl. IV A
  • Łukasz Wolak - kl. IV B
  • Krzysztof Nowicki - kl. IV B
  • Rafał Dobrzyński - kl. V
  • Kamil Raczyński - kl. V
  • Paweł Wieczorek - kl. VI
  • Tomasz Szyrocki - kl. VI
  • rez. - Bartek Jezierski - kl. II
  • rez. - Bartosz Siupka - kl. IV A

Gratulujemy!!!

Lucek SajkowskiIII Gim.

Lucek Sajkowski z klasy III Gim. zajął III miejsce w Miejskim Konkursie "Quo Vadis Europo".

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Maciej ZielińskiII Gim.

Maciej Zieliński z klasy II Gim. uzyskał w eliminacjach najlepszy wynik i przeszedł do finału Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego o zasięgu wojewódzkim "INFOGIMUS"

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Marta Waliszak
Grażyna Ekiert
Bartek Malinowski
IV A SP SP
VI SP

Marta Waliszak z klasy IV SP oraz Grażyna Ekiert i Bartek Malinowski z klasy VI SP uzyskali wyróżnienia w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Piotr Puszczewicz
Kasia Nowicka
III e SP
II SP

Piotr Puszczewicz z klasy III e SP zajął I miejsce a Kasia Nowicka z klasy II SP zajęła II miejsce w X Miejskim Konkursie Recytatorskim dla uczniów klas I-III SP

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Piotr Puszczewicz
Kasia Nowicka
III e SP
II SP

Piotr Puszczewicz z klasy III e SP zajął I miejsce a Kasia Nowicka z klasy II SP zajęła II miejsce w X Miejskim Konkursie Recytatorskim dla uczniów klas I-III SP

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Szymon Marcinów I LO

Szymon Marcinów z klasy I LO zajął III miejsce w II edycji turnieju Gliwicki Mistrz Mowy Polskiej

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Błażej Ożóg
Tomek Szyrocki
kl. VI

Błażej Ożóg zajął I miejsce a Tomek Szyrocki zajął II miejsce w narciarskich zawodach SOSZÓW 2006

Gratulujemy!!!

Ola DobelIIIe

Ola Dobel z klasy IIIe

zajęła I miejsce w II edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego "Moja ulubiona postać bajkowa"

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Uczniowie SP i Gim.IV-VI SP oraz Ia Gim.

WYNIKI konkursu matematycznego PIKOMAT:

Do III etapu konkursu przeszli uczniowie:

  • Marta Waliszak z kl. IVa
  • Krzysztof Nowicki z kl. IVb
  • Maciej Mościński z kl. VI
  • Ewa Olszańska z kl. Ia Gim.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Uczniowie LO-

Grupa PKPW w składzie:

  • Szymon Marcinów
  • Michał Włostowski
  • Grzegorz Rewucki
  • Błażej Szostak
przez 8 tygodni inwestowała wirtualne pieniądze w programie "Z klasy do kasy" organizowanym m. in. przez: Gazetę Wyborczą, NBP i "Szkołę z klasą". Ostatecznie zajęła 39 miejsce na Śląsku (spośród ok. 600 drużyn) a w Gliwicach byli najlepsi! Zarobili 5,84%

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Uczniowie SP i Gim.-

Sukcesy w III Mistrzostwach Śląska Szkół Niepublicznych w Narciarstwie Alpejskim "ŚNIEŻYNKA"!

Wyniki indywidualne: Szkoła Podstawowa:

  • Czempiel Marek kl. III - I miejsce
  • Szołtysek Agata kl. IV - I miejsce
  • Grażyna Ekiert kl. VI - I miejsce
  • Czempiel Kasia kl. II - II miejsce
  • Błażej Ożóg kl. VI - II miejsce
  • Tomek Szyrocki kl. VI - III miejsce
Gimnazjum:
  • Filip Kocur kl. I - I miejsce
  • Agnieszka Nowakowska kl. III - I miejsce
  • Demek Wenglarczyk kl. III - II miejsce

Gratulujemy!!!

Uczniowie SP, Gim. i LO0-VI SP
I-III Gim., I LO

Otrzymaliśmy WYNIKI ogólnopolskich konkursów, w których nasi uczniowie brali udział:

WYRÓŻNIENIA otrzymali:

w X Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury:

  • Sandra Kurcab z kl. Ia - 10 m-ce
  • Iga Kurnicka - IV a SP
  • Agnieszka Nowakowska z kl. III - 12 m-ce
  • Artur Zięba - VI SP
  • Paweł Wieczorek - VI SP
  • Ewa Olszańska - I a Gim.

w IX Ogólnopolskim Konkursie na Baśń:

  • Emilia Ziober - kl. IV a SP

w IV Ogólnopolskim Konkursie "W świecie kultury"

  • Katarzyna Dziwińska - I LO
  • Paulina Sajkowska - I LO

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Uczniowie SPII - VI SP

Sukcesy w zawodach narciarskich o Puchar Prezydenta Miasta - Stożek: 11.03.2006r.:

  • Kasia Czempiel z klasy II SP zajęła I miejsce
  • Tomek Szyrocki z klasy VI SP zajął II miejsce
  • Grażyna Ekiert z klasy VI SP zajęła II miesjce

Gratulujemy!!!

Uczniowie SP i Gim.0-VI SP
I-III Gim.

Otrzymaliśmy WYNIKI Ogólnopolskiej olimpiady z języka niemieckiego i angielskiego "OLiMPUS":

Łukasz Bałuszyński z kl. Ia Gim. zajął 4 miejsce z języka niemieckiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

WYNIKI z języka angielskiego przedstawiają się następująco:

Gimnazjum:

  • Sandra Kurcab z kl. Ia - 10 m-ce
  • Tomek Konsek z kl. III - 10 m-ce
  • Agnieszka Nowakowska z kl. III - 12 m-ce
  • Kamil Rajtar z kl. III - 12 m-ce
  • Wanda Waldowska z kl. III - 14 m-ce
  • Dorian Stokłosa z kl. III - 14 m-ce
  • Wenglarczyk Demek z kl. III - 16 m-ce
  • Krzysztof Nowak z kl. III - 20 m-ce
  • Marek Szymura z kl. III - 20 m-ce

Szkoła Podstawowa:
  • Krzysztof Nowicki z kl. IVb - 10 m-ce
  • Ania Księżarek z kl. IVb - 15 m-ce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Filip KocurI a Gim.

Filip Kocur z kl. I gimnazjum

zajął IV miejsce w Mistrzostwach Tatrzańskiego Związku Narciarskiego w Narciarstwie Alpejskim

Gratulujemy!!!

Kasia CzempielII SP

Kasia Czempiel z klasy II SP

zajęła I miejsce w Mistrzostwach Polski Parlamentarzystów, Samorządowców i Pracowników Samorządowych w Narciarstwie Alpejskim 03-04 marca w Szczyrku oraz VI miejsce w zawodach narciarskich 05 marca 2006r. o "Puchar Stożka" i "Mistrzostwa Wisły"

Gratulujemy!!!

Agata SzołtysektIV a SP

Agata Szołtysek z klasy IV SP

zajęła V miejsce w zawodach narciarskich o "Puchar Stożka" i "Mistrzostwa Wisły" 05 marca 2006r.

Gratulujemy!!!

Uczniowie SP i GIM.I-VI SP
I -III GIM.

06 marca 2006r. odbyły się w Wiśle

MISTRZOSTWA GLIWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM o Puchar Prezydenta Miasta.

WYNIKI:

  • Kasia Czempiel z kl. II SP - I miejsce
  • Błażej Ożóg z kl. VI - II miejsce
  • Agata Szołtysek z kl. IV SP - III miejsce
  • Agnieszka Nowakowska z kl. III Gim. - IV miejsce
  • Szymon Ożóg z kl. I SP - VI miejsce

Gratulujemy!!!

Tomek SzyrockiVI SP

Tomek Szyrocki z klasy VI

zajął III miejsce w zawodach narciarskich w zawodach narciarskich o Puchar Stożka w dn. 05 marca 2006r.

Gratulujemy!!!

Uczniowie SP0-VI SP

28 lutego br. odbył się w naszej Szkole Szkolny Konkurs Recytatorski.
WYNIKI Konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce ex equo:

  • Zosia Filipowicz z kl. IV SP
  • Iga Kurnicka z kl. IV SP
Wyróżnienia:
  • Agata Przondziono z kl. IV SP
  • Marta Waliszak z kl. IV SP

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Zawody narciarskie0-VI SP, Gim i LO

24 lutego br. na stoku w Wiśle odbyły się
Mistrzostwa I Szkoły Społecznej w narciarstwie zjazdowym i snowboardzie. Zabawa była wspaniała, a rywalizacja ogromna.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zawodów a zwyciężcom serdecznie gratulujemy!

WYNIKI:

I. Grupa Snowboard "OPEN":

  • I m-ce - Damian Pasieka
  • II - Marek Szymura
  • III - Łukasz Wolak
  • IV - Kamil Rajtar
  • V - Bartosz Malinowski
  • VI - Paulina Sajkowska
II. Grupa dziewcząt kl. 0, I i II SP
  • I m-ce - Katarzyna Czempiel
  • II - Julia Sokół
  • III - Natalia Michalska
  • IV - Pola Waliszak
III. Grupa chłopców kl. 0, I i II SP
  • I m-ce - Szymon Ożóg
  • II - Jan Olszański
  • III - Bartek Jezierski
  • IV - Rafał Ruczka
IV. Grupa dziewcząt kl. III i IV SP
  • I m-ce - Agata Szołtysek
  • II - Marta Waliszak
  • III - Anna Księżarek
  • IV - Sandra Bizoń
V. Grupa chłopców kl. III i IV SP
  • I m-ce - Marek Czempiel
  • II - Wiktor Pastwa
  • III - Michał Janczyszyn
VI. Grupa dziewcząt kl. VI SP i I Gim.
  • I m-ce - Grażyna Ekiert
  • II - Weronika Pastwa
  • III - Ewa Olszańska
  • IV - Anna-Maria Wąsowicz
VII. Grupa chłopców kl. VI SP i I Gim.
  • I m-ce - Tomek Szyrocki
  • II - Błażej Ożóg
  • III - Daniel Smoleń
  • IV - Paweł Wieczorek
  • V - Rafał Janczyszyn
  • VI - Łukasz Bałuszyński
VIII. Grupa dziewcząt kl. II i III Gim. oraz I LO
  • I m-ce - Agnieszka Nowakowska
  • II - Magdalena Szumańska
  • III - Ela Ekiert
IX. Grupa chłopców kl. II i III Gim.
  • I m-ce - Demek Wenglarczyk
  • II - Bartek Kukla
  • III - Tomasz Konsek
  • IV - Artur Pasieka
  • V - Andrzej Gawliczek
  • VI - Dorian Stokłosa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Maciek MościńskiVI SP

Maciek Mościński uczeń klasy VI SP został finalistą Konkursu Interdyscyplinarnego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Tomek SzyrockiVI SP

Tomek Szyrocki z klasy VI zajął III miejsce w narciarstwie alpejskim

w slalomie gigancie - Beskidzkie Nadzieje 2005/2006.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Marta Waliszak,
Grażyna Ekiert,
Bartosz Malinowski
IVa SP,
VI SP,
VI SP

Marta Waliszak z klasy IVa SP, Grażyna Ekiert i Bartosz Malinowski z klasy VI SP otrzymali wyróżnienie w OGÓLNOPOLSKIM Konkursie Plastyczno-Literackim.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Kacper WielgusII b SP

Kacper Wielgus z klasy I b SP otrzymał wyróżnienie w VI Regionalnym Konkursie Plastycznym o Tematyce Religijnej "Gloria In Excelsis Deo - Jezus Malusieńki".

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Uczniowie SP i GimnazjumIV-VI SP i I-II gim WYNIKI ogólnopolskiego konkursu ALFIK MATEMATYCZNY 2005:
SZKOŁA PODSTAWOWA
  • klasa IV
        Michał Janczyszyn - najlepszy wynik w szkole w swojej grupie wiekowej
  • klasa V
        Maja Gwóźdź - najlepszy wynik w szkole w swojej grupie wiekowej
  • klasa VI
        Maciej Mościński - 83,33%; 4 miejsce w województwie i 48 w kraju
GIMNAZJUM
  • klasa I
        Mateusz Kowalczyk - najlepszy wynik w szkole w swojej grupie wiekowej
  • klasa II
        Maciej Zieliński - 83,50%; 4 miejsce w województwie i 117 w kraju
  • klasa III
        Kamil Rajtar - najlepszy wynik w szkole w swojej grupie wiekowej

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Krzysiu PietrzakIII e SP

Krzysiu Pietrzak z klasy III e SP zajął III miejsce w II wojewódzkim konkursie plastyczno - literackim pt.: "Ulubiony bohater książkowy". Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową nr 7 w Gliwicach, pod patronatem honorowym śląskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Gliwice.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

ENGLISH HIGH FLIER 2005Uczniowie SP, GIM i LO WYNIKI ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego ENGLISH HIGH FLIER 2005:

Szkoła Podstawowa:
klasa V
Maja Gwóźdź - 85,00%; 7 miejsce w województwie i 97 w kraju
klasa VI
Maciej Mościński - 89,17%; 7 miejsce w województwie i 121 w kraju
Daniel Smoleń - 81,67%; 19 miejsce w województwie i 318 w kraju
Artur Zwierzycki - 80,83%; 23 miejsce w województwie i 347 w kraju

Gimnazjum:
klasa I
Wojciech Michna - 27 miejsce w województwie i 265 w kraju
klasa II
Maciej Zieliński - 89,00%; 3 miejsce w województwie i 22 w kraju
Bartosz Sołtys - 86,67%; 4 miejsce w województwie i 34 w kraju
Dariusz Sołowiński - 85,83%; 6 miejsce w województwie i 44 w kraju
klasa III
Kamil Rajtar - 29 miejsce w województwie i 348 w kraju

Liceum Ogólnokształcące:
Michał Włostowski - 36 miejsce w województwie i 146 w kraju

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu!!!

Konkurs recytatorski klas 0 - IIIUczniowie klas 0 - III

08 grudnia br. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski dla uczniów klas 0 - III SP.
"Jesienne wierszowanie" - temat konkursu - tylko z pozoru nie przystawał do zimowego krajobrazu za oknem. Wszak do 24 grudnia trwa kalendarzowa jesień... Naszym recytatorom temat jesienny okazał się bardzo bliski. Aż 40 uczestników spośród uczniów klas 0 - III startowało prezentując widzom swój dobór repertuaru, dykcję i umiejętności interpretacyjne.
W jury oceniającym wszystkie walory deklamacji i ogólny wyraz artystyczny prezentowanych utworów zasiedli: Edyta Affanasowicz - dyrektor szkoły oraz nauczyciele - pani Katarzyna Cieślak i pani Aleksandra Tręda. Organizatorem konkursu była pani Agnieszka Dmytruk. Jurorzy mieli trudne zadanie, ponieważ uczestnicy konkursu poważnie potraktowali zadanie i przygotowali dobre i bardzo dobre recytacje.
Urocze wystąpienie mieli najmłodsi uczniowie - Mateusz i Michał z klasy "0", za swoją ambicję w zmaganiu się z trudnymi wyrazami "juz" "cas" otrzymali wyróżnienia. Wspaniały popis umiejętności dali uczniowie, którzy uzyskali III, II i przede wszystkim I miejsca w swoich grupach wiekowych.
Ogólna klasyfikacja przedstawia się następująco:
I miejsca:
Adam Rogowski z kl. I b - "Babie lato"
Kasia Nowicka z kl. II - "Wróbel"
Sandra Bizoń z kl. III a - "Wesoły parasol"
Piotr Puszczewicz z kl. III e - "Sąsiad Ogródek"
II miejsca:
Rafał Ruczka z kl. I b - "Listopad"
Mateusz Grynicki z kl. II - "Wesoły parasol"
Miłosz Dykacz z kl. III a - "Jesienny zmierzch"
Magda Chudzik z kl. III e - "Ziemniaczana zabawa"
III miejsca:
Maks Szumiński z kl. I a - "W październiku"
Magda Dudek z kl. I b - "Suche liście"
Kasia Czempiel z kl. II - "Jesienny wiatr"
Kasia Gala z kl. II - "Listopadowy deszcz"
Ala Łukaszek z kl. II - "List od listopada"
Krzyś Pietrzak z kl. III e - "Słota"
Kacper Sołowiów z kl. III e - "Wiersz jesienny"
Wyróżnienia::
Mateusz Pochopin z kl. 0 - "świerszczyk"
Michał Czech z kl. 0 - "Leśny spacer"

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wysiłek włożony w przygotowanie tekstu a zwycięzcom gratulujemy artystycznego sukcesu.

Maciej MościńskiII Gim

Maciej Mościński - uczeń VI klasy Szkoły Podstawowej zakwalifikował się do rejonowego etapu konkursu interdyscyplinarnego.
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie!!!

Maciej Mościński
Ola Woźnica
Łukasz Bałuszyński
VI SP, I i II Gim

WYNIKI Wojewódzkiego Konkursu "Czytam szybko i efektywnie":

  • Maciej Mościński z kl. VI SP otrzymał wyróżnienie - V miejsce - w konkursie języka angielskiego
  • Ola Woźnica z kl. II Gim. otrzymała wyróżnienie - V miejsce - w konkursie języka angielskiego
  • Łukasz Bałuszyński z kl. I Gim. otrzymał wyróżnienie - V miejscew konkursie języka niemieckiego

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Grażyna EkiertVI SP

Grażyna Ekiert z klasy VI zajęła III miejsce stylem klasycznym
w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych - 15.11.2005r.

Gratulujemy!!!

Maciej ZielińskiII Gim

Za nami także I etap olimpiady z fizyki. Miło nam poinformować, że do II etapu olimpiady zakwalifikował się:

  • Maciej Zieliński - 32,5 pkt.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach !!!
GimnazjaliściII - III Gim

Za nami I etap olimpiady z matematyki. Miło nam poinformować, że do II etapu olimpiady zakwalifikowali się uczniowie:

  • Elżbieta Ekiert - 39 pkt.
  • Maciej Zieliński - 39 pkt.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach !!!
GimnazjaliściII - III Gim

08 listopada br. odbył się I etap olimpiady z historii. Miło nam poinformować, że do II etapu olimpiady zakwalifikowali się uczniowie:

  • Maciek Zieliński - 84 p.
  • Natalia Paszek - 82 p.
  • Andrzej Gawliczek - 81 p.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach !!!
GimnazjaliściI - III Gim

07 listopada br. odbył się I etap olimpiady z języka polskiego. Miło nam poinformować, że do II etapu olimpiady zakwalifikowali się uczniowie:

  • Dominika Dudek
  • Elżbieta Ekiert
  • Andrzej Gawliczek
  • Tomasz Konsek
  • Sandra Kurcab
  • Ewa Olszańska
  • Weronika Pastwa
  • Natalia Paszek
  • Hanna Pielka
  • Kamil Rajtar
  • Magdalena Szumańska
  • Wanda Waldowska

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach !!!
Szymon Marcinów I LO

Szymon Marcinów z kl. I LO wygrał wyjazd do Strasburga w konkursie "Wygraj Strasburg" zorg. przez Stowarzyszenie Akademii Edukacji Europejskiej.

Gratulacje!!!

Marek CzempielIII e SP

Marek Czempiel z klasy III e SP zajął II miejsce w I Turnieju Indywidualnej Ligi Tenisa Stołowego szkół podstawowych ziemi gliwickiej w grupie chłopców kl. I - IV.

Gratulujemy!!!

Mateusz Grynicki II SP

Mateusz Grynicki z klasy II zajął II miejsce w VI Mistrzostwach Gliwic w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta w kategorii: Chłopcy do lat 8 !!!


Gratulujemy!!!

Maciej Mościński VI SP

Maciej Mościński, uczeń klasy VI SP został zakwalifikowany do grona kandydatów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci w roku szkolnym 2005/06.

Oznacza to, że Fundacja będzie starała się pomóc Maćkowi w rozwoju jego zainteresowań i rozwoju ogólnym. Maciek będzie mógł nieodpłatnie uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez Fundusz (warsztaty, seminaria w czołowych placówkach badawczych i uczelniach).

Gratulacje!!!

Michał Czech kl. 0 SP

Michał Czech z kl. "0" !!! zajął III miejsce w VI Mistrzostwach Gliwic w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta w kategorii: Chłopcy do lat 8 !!!


Gratulujemy!!!

Patryk JanikIa GIM

Patryk Janik osiągnął kolejne sukcesy w tenisie ziemnym. W dniach 3 - 5 września odbył się Turnej Tenisowy Młodzików, na którym Patryk zajął III miejsce i I miejsce w grze podwójnej, a 10 i 11 września w wojewódzkim Turnieju Młodzików Patryk zajął III miejsce i II miejsce w grze podwójnej.
Informujemy również, że w wojewódzkim turnieju tenisowym PARK CUP 2005 zorganizowanym w czerwcu 2005r. Patryk zajął III/IV miejsce, a w grze podwójnej OTK Seria 2 zorganizowanym we Wrocławiu w sierpniu 2005r. zajął III miejsce!



Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!