ROK SZKOLNY 2004/2005



SUKCESY 2004/2005

Imię i nazwiskoKlasaOpis
Maciej MościńskiV SP

Maciej Mościński z klasy V
zajął I miejsce w finale międzynarodowego konkursu matematycznego "PIKOMAT".

Przypominamy, że w ubiegłym roku Maciek również zajął I miejsce!

BARDZO SERDECZNIE GRATULUJEMY

Uczniowie SP V - VI SP

WYNIKI ogólnopolskiej olimpiady języka polskiego zorganizowanej przez "OLIMPUS":

klasa V - 1975 uczestników

  • Maciej Mościński - 9 miejsce
  • Artur Zwierzycki - 11 miejsce
  • Martyna Sarkowicz - 17 miejsce
  • Grażyna Ekiert - 19 miejsce
klasa VI - 2313 uczestników
  • Maja Gorzkowicz - 15 miejsce
  • Dorota Krupa - 15 miejsce

Gratulujemy

Uczniowie SP IV - VI SP

WYNIKI ogólnopolskiego konkursu języka polskiego "ALBUS 2005" zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej:

Dorota Krupa z klasy VI - 9 miejsce - laureatka konkursu



Pozostałe wyniki:

kl. IV - 2294 uczestników:

  • Rafał Dobrzyński - 13 miejsce
  • Agata Gajek - 15 miejsce
  • Maja Gwóźdź - 15 miejsce
  • Bernadeta Rewucka - 15 miejsce

kl. V - 2244 uczestników:
  • Maciej Mościński - 13 miejsce
  • Rafał Tomasik - 13 miejsce

kl. VI - 2207 uczestników:
  • Weronika Pastwa - 13 miejsce
  • Ewa Olszańska - 15 miejsce

Gratulujemy

Maciej MościńskiV SP

Maciej Mościński z klasy V
przeszedł do finału Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "PIKOMAT"

Gratulujemy

Paweł Wieczorek V SP

Paweł Wieczorek z kl. V zajął V miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z poprawną polszczyzną na co dzień".
W konkursie wzięło udział 1798 uczestników!

Gratulujemy

Kamil Rajtar II Gim.

Kamil Rajtar z kl. II Gim. zajął V miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z poprawną polszczyzną na co dzień".
W konkursie wzięło udział 1375 uczestników!

Gratulujemy

Michał Bielecki III a SP

Michał Bielecki z kl. III a zajął 43 miejsce w regionie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "KANGUR".
Jest to najlepszy wynik w grupie trzecioklasistów naszej szkoły!

Gratulujemy

Zofia Filipowicz
Krzysztof Nowicki
III a SP
III b SP

Zofia Filipowicz z kl. III a i Krzysztof Nowicki z kl. III b
zajęli IV miejsce w "I Międzyszkolnym Konkursie Baśni"

Gratulujemy

Uczniowie SP
i Gimnazjum
V - VI SP
I - III Gim.

W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "ENGLISH ACE 2005" nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:


SZKOŁA PODSTAWOWA:

klasa IV:

  • Maja Gwóźdź - 28 m-ce w województwie, 336 m-ce w kraju

klasa V:
  • Maciej Mościński - 4 m-ce w województwie, 39 m-ce w kraju
  • Wojciech Zięba - 12 m-ce w woj., 205 m-ce w kraju

klasa VI a:
  • Dorota Krupa - 3 m-ce w woj., 30 m-ce w kraju
  • Weronika Pastwa - 8 m-ce w woj., 85 m-ce w kraju

klasa VI b:
  • Maja Gorzkowicz - 16 m-ce w woj., 172 m-ce w kraju
  • Joanna Biesiada - 48 m-ce w woj., 595 m-ce w kraju
  • Paulina Słowik - 55 m-ce w woj., 696 m-ce w kraju
  • Dominika Ziober - 55 m-ce w woj., 696 m-ce w kraju


GIMNAJZUM:

klasa I:
  • Maciej Zieliński - 1 m-ce w woj., 13 m-ce w kraju
  • Bartek Sołtys - 10 m-ce w woj., 107 m-ce w kraju
  • Darek Sołowiński - 17 m-ce w woj., 166 m-ce w kraju
  • Hanna Pielka - 17 m-ce w woj., 166 m-ce w kraju

klasa II:
  • Magdalena Huebsch - 16 m-ce w województwie, 248 m-ce w kraju
  • Wanda Waldowska - 21 m-ce w województwie, 298 m-ce w kraju
  • Tomasz Konsek - 25 m-ce w województwie, 349 m-ce w kraju
  • Elżbieta Ekiert - 28 m-ce w województwie, 405 m-ce w kraju

klasa III:
  • Anna Miczka - 1 m-ce w województwie, 15 m-ce w kraju

Gratulujemy

Maciej Zieliński kl. I Gim

Maciej Zieliński z kl. I Gim. zajął VI miejsce w finale Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "INFOGIMUS 2005" organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące w Będzinie

Gratulujemy

Uczniowie SP
i Gimnazjum
V-VISP
II Gim.

W ogólnopolskim konkursie matematycznym "KANGUR 2005" nasi uczniowie zajęli następujące miejsca w regionie:

  • Maciej Mościński (kl. V)- 1 miejsce
  • Artur Zwierzycki (kl. V)- 18 miejsce
  • Ewa Olszańska (kl. VIa)- 39 miejsce
  • Tomasz Konsek (kl. II gim.)- 49 miejsce
  • Dorota Krupa (kl. VIb)- 64 miejsce


Gratulujemy!!!
Maciej MościńskiV SP

Maciej Mościński z klasy V zajął I miejsce w regionie

i został laureatem konkursu matematycznego "KANGUR 2005".
Nagrodą jest letni obóz w Czechach.

Gratulujemy!!!

Maciej Mościński
Maciej Zieliński
Dariusz Sołowiński
V SP
I Gim
I Gim

Maciej Mościński zajął 3 miejsce w regionie,
Maciej Zieliński - 17 miejsce a Dariusz Sołowiński - 19 miejsce
w konkursie języka angielskiego "FOX 2005"

Gratulujemy!!!

Reprezentacja Szkoły klasy
0-III SP

Reprezentacja naszej Szkoły zajęła III miejsce
w Międzyszkolnych zawodach pływackich "Sztafetka pływacka" kl. I-III

Wyniki i skład drużyny:

sztafetka chłopców - II miejsce

  • Szymon Szymański
  • Bartłomiej Jezierski
  • Marek Czempiel
  • Michał Janczyszyn
  • Krzysztof Nowicki
  • Łukasz Wolak
sztafetka dziewcząt - III miejsce
  • Agnieszka Stróżykowska
  • Katarzyna Czempiel
  • Weronika Prażuch
  • Agata Szołtysek
  • Anna Księżarek
  • Katarzyna Grabiec
sztafetka mieszana - III miejsce
  • Agnieszka Stróżykowska
  • Bartłomiej Jezierski
  • Weronika Prażuch
  • Michał Janczyszyn
  • Katarzyna Grabiec
  • Łukasz Wolak



Gratulujemy!!!

Michał Janczyszyn
Łukasz Wolak
III a SP
III b SP

Michał Janczyszyn z kl. IIIa SP zajął III miejsce a Łukasz Wolak z kl. III b zajął IV miejsce
w V międzyszkolnych zawodach pływackich kl. I-III
o "Puchar Dyrektora SP 28"



Gratulujemy!!!

Reprezentacja Szkoły klasy
0-III SP

Reprezentacja Szkoły zajęła V miejsce
w V międzyszkolnych zawodach pływackich kl. I-III
o "Puchar Dyrektora SP 28"

Skład drużyny:

klasa 0

  • Agnieszka Stróżykowska
klasa I
  • Katarzyna Czempiel
  • Szymon Szymański
  • Bartłomiej Jezierski
klasa II
  • Marek Czempiel
  • Wiktor Pastwa
  • Marysia Flak
  • Weronika Prażuch
klasa III
  • Agata Szołtysek
  • Katarzyna Grabiec
  • Agata Przondziono
  • Michał Janczyszyn
  • Łukasz Wolak
  • Bartosz Siupka
  • Oskar Keller
  • Krzysztof Nowicki



Gratulujemy!!!

Ewa Olszańska
Dorota Krupa
Bartek Malinowski
Paulina Miczka
Paweł Wieczorek
Patryk Janik
Dominika Synowiec
VI a
VI b
V
VI a
V
VI a
I Gim

Ewa Olszańska z klasy VIa zajęła I miejsce w Szkole, a Dorota Krupa (VIb), Bartek Malinowski (V), Paulina Miczka (VIa), Paweł Wieczorek (V), Patryk Janik (VIa) i Dominika Synowiec (I Gimnazjum) otrzymali
WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Krąg"

Gratulujemy

Klasa V SP

Klasa V
pod kierunkiem p. Marka Świecha otrzymała
WYRÓŻNIENIE w "Prezentacjach Artystycznych Dzieci i Młodzieży 2005"


Gratulujemy

Ania Miczka
Hania Pielka
Agnieszka Nowakowska
III a Gim
I Gim
II Gim

Ania Miczka (III a Gim.) zajęła I miejsce w Szkole a Hania Pielka (I Gim.) i Agnieszka Nowakowska (II Gim.) otrzymały
WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Krąg"

Gratulujemy

Ania Księżarek III b SP

Ania Księżarek
zajęła III miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Literackim
"Gród nad Kłodnicą słowem dziecka malowany"


Gratulujemy

Krzysztof Nowicki III b SP

Krzysztof Nowicki
otrzymał wyróżnienie w
Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
"Pocztówka z Gliwic"


Gratulujemy

Kasia Nowicka
Magda Pacak
kl. I A
kl. III b

Kasia Nowicka z kl. I SP zajęła I miejsce a Magda Pacak z kl. III b SP zajęła II miejsce w
IX Miejskim Konkursie Recytatorskim

Gratulujemy!!!

Filip KocurVI b SP

Filip Kocur zajął I miejsce w zawodach narciarskich o PUCHAR STOŻKA

Gratulujemy!!!

Błażej Ożóg V SP

Błażej Ożóg zajął II miejsce w zawodach narciarskich o PUCHAR STOŻKA

Gratulujemy!!!

Tomek SzyrockiV SP

Tomek Szyrocki zajął IV miejsce w zawodach narciarskich o PUCHAR STOŻKA

Gratulujemy!!!

Magda Chudzik
Ela Rewucka
Piotr Puszczewicz

II SP

Uczniowie klas II SP Magda Chudzik, Ela Rewucka i Piotr Puszczewicz zajęli III miejsce
w Miejskim Konkursie Ortograficznym

Gratulujemy!!!

Demek WenglarczykII Gim

Demek Wenglarczyk zajął III miejsce w I Mistrzostwach Województwa Śląskiego - Bytom 2005r.

Gratulujemy!!!

Agnieszka Stróżykowskakl. 0

Agnieszka Stróżykowska zajęła I miejsce w Mistrzostwach Gliwic Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta

Gratulujemy!!!

Demek WenglarczykII Gim

Demek Wenglarczyk zajął VI miejsce w Mistrzostwach Gliwic Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta

Gratulujemy!!!

Tomek SzyrockiV SP

Tomek Szyrocki zajął V miejsce w Mistrzostwach Gliwic Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta

Gratulujemy!!!

Demek WenglarczykII Gim

Demek Wenglarczyk zajął V miejsce w Mistrzostwach Gliwic w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta - Stożek 2005

Gratulujemy!!!

Filip KocurVI b SP

Filip Kocur zajął I miejsce w zawodach narciarskich Beskidzkie Nadzieje w konkurencjach alpejskich - sezon 2005

Gratulujemy!!!

Filip KocurVI b SP

Filip Kocur zajął V miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w slalomie gigancie organizowanych przez MKN ZRYW

Gratulujemy!!!

Filip KocurVI b SP

Filip Kocur zajął III miejsce w slalomie gigancie (kat. młodzik) w narciarskich zawodach o Puchar Szkoły Narciarskiej i Sudeckiego Klubu Sportowego AESCULAP Jelenia Góra

Gratulujemy!!!

Filip KocurVI b SP

Filip Kocur zajął I miejsce w Mistrzostwach Gliwic w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta - Stożek 2005

Gratulujemy!!!

Filip KocurVI b SP

Filip Kocur zajął I miejsce w gr. chłopców 1992-94 w zawodach narciarskich o "Kryształowy Puchar Lwa 2005" organizowanych przez MKN.

Gratulujemy!!!

Tomek SzyrockiVI b SP

Tomek Szyrocki zajął VI miejsce w gr. chłopców 1992-94 w zawodach narciarskich o "Kryształowy Puchar Lwa 2005" organizowanych przez MKN.

Gratulujemy!!!

Błażej OżógVI b SP

Błażej Ożóg zajął IX miejsce w gr. chłopców 1992-94 w zawodach narciarskich o "Kryształowy Puchar Lwa 2005" organizowanych przez MKN.

Gratulujemy!!!

Maciej Mościński
Patryk Janik
Ewa Olszańska
Dorota Krupa
V SP
VI a SP
VI a SP
VI b SP

przeszli do III etapu międzynarodowego konkursu matematycznego PIKOMAT

Gratulujemy!!!

Filip KocurVI b SP

Filip Kocur zajął I miejsce w zawodach narciarskich o Puchar Firmy BOND w slalomie gigancie w ramach "Beskidzkich nadziei".

Gratulujemy!!!

Reprezentacja Szkoły Podstawowej - dziewczęta

kl. III - VI

W DRUŻYNOWYCH ZAWODACH PŁYWACKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - 22 III 2005r.
reprezentacja dziewcząt
zajęła II miejsce

WYNIKI INDYWIDUALNE:

kl. I-III

  • Agata Przondziono (kl. III b) - II miejsce
  • Agata Szołtysek (kl. III a) - III miejsce
  • Kasia Grabiec (kl. III a) - VII miejsce
kl. IV-VI
  • Joanna Biesiada (kl. VI b) - I miejsce
  • Zuzanna Szołtysek (kl. VI a) - I miejsce
  • Pola Markowicz (kl. VI b) - III miejsce
  • Paulina Miczka (kl. VI a) - III miejsce
  • Weronika Pastwa (kl. VI b) - III miejsce
  • Maja Gwóźdź (kl. IV) - IV miejsce
  • Grażyna Ekiert (kl. V) - V miejsce
  • Agata Gajek (kl. IV) - VI miejsce
  • Kasia Baryła (kl. III b)!!!! - VI miejsce
  • Magda Flak (kl. V) - VII miejsce

Wszystkim bardzo dziękujemy i GRATULUJEMY!!!

Ewa Olszańskakl. VI A

Ewa Olszańska zakwalifikowała się do finału Małej Olimpiady Matematycznej

Gratulujemy!!!

Reprezentacja Szkoły Podstawowej - chłopcy

kl. III -VI

W DRUŻYNOWYCH ZAWODACH PŁYWACKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - 21 III 2005r. reprezentacja CHŁOPCÓW zajęła III miejsce

WYNIKI INDYWIDUALNE:

kl. I-III

  • Oskar Keller (kl. III b) - II miejsce
  • Michał Janczyszyn (kl. III a) - IV miejsce
  • Krzysztof Nowicki (kl. III b) - VI miejsce

kl. IV-VI
  • Maciek Mościński (kl. V) - I miejsce
  • Wojtek Zięba (kl. V) - III miejsce
  • Jarek Żyliński (kl. V) - III miejsce
  • Bartek Malinowski (V) - IV miejsce
  • Olek Waszczewski (kl. IV) - IV miejsce
  • Paweł Wieczorek (kl. V) - IV miejsce
  • Jacek Brzozowski (kl. VI b) - V miejsce
  • Igor Januszkiewicz (kl. VI b) - VII miejsce

Wszystkim bardzo dziękujemy i GRATULUJEMY!!!

Reprezentacja Gimnazjum w składzie:
Magdalena Jata
Paulina Sajkowska
Agata Cichoń
Dominika Synowiec
Ola Chmielewska
Ela Ekiert
Magdalena Huebsch
Magdalena Szumańska


IIIA
IIIE
IIIE
I
IIIA
II
II
I

Reprezentacja Gimnazjum zajęła
II miejsce w mistrzostwach rejonu w sztafecie pływackiej dziewcząt w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 15 marca 2005r.
Wszystkim bardzo dziękujemy i GRATULUJEMY!!!

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w składzie:
Katarzyna Grabiec
Katarzyna Straszak
Magdalena Flak
Agata Gajek
Grażyna Ekiert
Pola Markowicz
Weronika Pastwa
Zuzanna Szołtysek



IIIA
V
IV
IV
V
VIB
VIB
VIA

Reprezentacja Szkoły Podstawowej zajęła
III miejsce w mistrzostwach rejonu w sztafecie pływackiej dziewcząt w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 15 marca 2005r.
Wszystkim bardzo dziękujemy i GRATULUJEMY!!!

Reprezentacja Gimnazjum w składzie:
Kamil Rajtar
Krzysztof Garcarz
Tomasz Konsek
Dorian Stokłosa
Mateusz Wadi
Demetriusz Wenglarczyk
Leszek Nowak
Andrzej Gawliczek


II
IIIA
II
II
II
II
IIIA
II

Reprezentacja Gimnazjum zajęła
I miejsce w mistrzostwach rejonu w sztafecie pływackiej chłopów w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 10 marca 2005r.
Wszystkim bardzo dziękujemy i GRATULUJEMY!!!

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w składzie:
Michał Janczyszyn
Łukasz Wolak
Kamil Raczyński
Jarek Żyliński
Maciej Mościński
Paweł Wieczorek
Maciej Andrzejewski
Michał Płaza



IIIA
IIIB
IV
V
V
V
VIB
VIA

Reprezentacja Szkoły Podstawowej zajęła
III miejsce w mistrzostwach rejonu w sztafecie pływackiej chłopów w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 10 marca 2005r.
Wszystkim bardzo dziękujemy i GRATULUJEMY!!!

Uczniowie Szkoły Podstawowej-

Uczniowie Szkoły Podstawowej zajęli I miejsce w X Mistrzostwach Gliwic Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w narciarstwie alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice, które odbyły się 7 marca br. na Stożku.

W klasyfikacji indywidualnej, w swoich kategoriach wiekowych, nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

dziewczęta klas I-II:
Agnieszka Stróżykowska - V miejsce
Weronika Prażuch - XI miejsce

chłopcy I-II:
Marek Czempiel - II miejsce
Wiktor Keller - VI miejsce
Wiktor Pastwa - XI miejsce
Dominik Przondziono - XII miejsce

dziewczęta III-IV:
Agata Szołtysek - VIII miejsce
Ania Księżarek - XII miejsce
Agata Przondziono - XVI miejsce

chłopcy III-IV:
Oskar Keller - III miejsce
Łukasz Wolak - XII miejsce

dziewczęta V-VI:
Zuzanna Szołtysek - II miejsce
Grażyna Ekiert - III miejsce
Paulina Słowik - VI miejsce
Weronika Pastwa - VIII miejsce

chłopcy V-VI:
Błażej Ożóg - I miejsce
Tomasz Szyrocki - II miejsce
Paweł Wieczorek - V miejsce
Daniel Smoleń - X miejsce

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Gimnazjaliści -

Uczniowie Gimnazjum zajęli IV miejsce w X Mistrzostwach Gliwic Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w narciarstwie alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice, które odbyły się 7 marca br na Stożku.

Indywidualnie:

dziewczęta:
Ela Ekiert - V miejsce

chłopcy:
Demek Wenglarczyk - VI miejsce,
Krzysztof Garcarz - X miejsce

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Uczniowie kl. VI SP i Gimnazjum:
Dorota Krupa
Maja Gorzkowicz
Demek Wenglarczyk
Ela Ekiert
Mateusz Wadi
Ola Chmielewska
Ania Miczka
Magda Jata

VI b SP
VI b SP
II Gim
II Gim
II Gim
III A Gim
III A Gim
III A Gim

Uczniowie kl. VI SP i Gimnazjum otrzymali wyróżnienie w
IX Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury!


Gratulacje!!!


Dorota Krupa
Maja Gorzkowicz
VI b SP
VI b SP

zostały finalistkami IV Międzyszkolnego Konkursu Humanistycznego OMEGA
(Uczennice zostały przygotowane przez p. Tomasza Pyzika)

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY V SP21 II 2005r. odbyły się MISTRZOSTWA I SZKOŁY SPOŁECZNEJ W GLIWICACH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY.

W Y N I K I:

SNOWBOARD (OPEN)
m-ce I - Bartek Malinowski
m-ce II - Magdalena Jata
m-ce III - Wojciech Zięba

NARCIARSTWO ZJAZDOWE:

Gr. I. Dziewczęta kl. 0 - I SP:
m-ce I - Katarzyna Czempiel
m-ce II - Agnieszka Stróżykowska
m-ce III - Julia Sokół

Gr. II. Chłopcy kl. 0 - I SP:
m-ce I - Wiktor Keller
m-ce II - Jan Olszański
m-ce III - Dominik Przondziono

Gr. III. Dziewczęta kl. II - III SP:
m-ce I - Marta Waliszak
m-ce II - Maria Flak
m-ce III - Agata Szołtysek

Gr. IV. Chłopcy kl. II - III SP:
m-ce I - Marek Czempiel
m-ce II - Oskar Keller
m-ce III - Łukasz Wolak
m-ce IV - Michał Janczyszyn

Gr. V. Dziewczęta kl. IV i VI SP:
m-ce I - Zuzanna Szołtysek
m-ce II - Paulina Słowik
m-ce III - Joanna Biesiada
m-ce IV - Magdalena Flak

Gr. VI. Chłopcy kl. V SP:
m-ce I - Błażej Ożóg
m-ce II - Tomasz Szyrocki
m-ce III - Daniel Smoleń
m-ce IV - Maciej Mościński

Gr. VII. Chłopcy kl. VI SP:
m-ce I - Filip Kocur
m-ce II - Maciej Czempiel
m-ce III - Maciej Juśkiewicz
m-ce IV - Maciej Flak
m-ce V - Łukasz Bałuszyński
m-ce VI - Michał Płaza

Gr. VIII. Dziewczęta kl. I - III Gim.:
m-ce I - Agnieszka Nowakowska
m-ce II - Magdalena Szumańska
m-ce III - Elżbieta Ekiert
m-ce IV - Dominika Synowiec
m-ce V - Aleksandra Chmielewska

Gr. IX. Chłopcy kl. I - III Gim.:
m-ce I - Demetriusz Wenglarczyk
m-ce II - Krzysztof Garcarz
m-ce III - Tomasz Konsek
m-ce IV - Jakub Kraczla
m-ce V - Mateusz Wadi

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W ZAWODACH I GRATULUJEMY SUKCESÓW!!!

Gimnazjaliści:
Mateusz Wadi
Michał Włostowski
Demetriusz Wenglarczyk
Leszek Nowak

II Gim
III E Gim
II Gim
III A Gim
GRATULACJE dla wszystkich zawodników startujących w Miejskich Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w dn. 22.02.2005r. Nasza szkoła zajęła III miejsce drużynowo. Sztafeta chłopców 4 x 50m - III miejsce:
Skład zespołu: Mateusz Wadi, Michał Włostowski, Demetriusz Wenglarczyk i Leszek Nowak.

Wyniki indywidualne:
Styl grzbietowy - 50m: III miejsce - Darek Sołowiński
Styl dowolny - 50m: III miejsce - Ania Miczka
Styl klasyczny - 50m: I miejsce - Michał Włostowski
Styl motylkowy - 50m: III miejsce - Leszek Nowak
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY i ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!
Maciej MościńskiV SP zajął I MIEJSCE W POLSCE! w ogólnopolskim konkursie matematycznym MAT 2005. Nagrodą w konkursie jest tygodniowy pobyt na obozie "Konie, matematyka i języki"
Dominika Ziober
Filip Kocur
VIa SP
VIb SP
otrzymali wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Baśń
Dorota Krupa
Maja Gorzkowicz
VIb SPzakwalifikowały się do finału V Międzyszkolnego Konkursu OMEGA
Maciek MościńskiV SPuzyskał najlepszy wynik w szkole w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego Alfik Humanistyczny 2004
Maciek ZielińskiI GIMzostał LAUREATEM ogólnopolskiego konkursu z języka polskiegoAlfik Humanistyczny 2004 uzyskując 3 miejsce w województwie i 21 w kraju
Maciej Andrzejewski
Grażyna Ekiert
Daniel Smoleń
VIb SP
V SP
V SP
otrzymali wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim
Maciej MościńskiV SPzajął 2 miejsce w województwie i 19 w kraju w konkursie Alfik Matematyczny 2004
Krzysztof NowickiIIIb SPzajął 14 miejsce w województwie i 143 w kraju w konkursie Alfik Matematyczny 2004
Michał BieleckiIIIa SPzajął 27 miejsce w województwie i 295 w kraju w konkursie Alfik Matematyczny 2004
Maciej ZielińskiI GIMzajął 8 miejsce w województwie i 105 w kraju w konkursie Alfik Matematyczny 2004
Tomasz KonsekII GIMzajął 22 miejsce w województwie i 269 w kraju w konkursie Alfik Matematyczny 2004
Maja Gorzkowicz
Dorota Krupa
Ewa Olszańska
Filip Kocur
Maciej Mościński
Maciej Flak
Dominika Ziober
VIb SP
VIb SP
VIa SP
VIb SP
V SP
VIb SP
VIa SP
zakwalifikowali się do rejonowego etapu "Człowiek jest częścią świata"
Natalia Paszek
Ania Miczka
I GIM
IIIa GIM
zakwalifikowały się do rejonowego etapu konkursu przedmiotowego z języka polskiego
Szymon Marcinów
Maciej Zieliński
Michał Włostowski
Paulina Sajkowska
Leszek Nowak
Magda Jata
Bartek Sołtys
IIIa GIM
I GIM
IIIe GIM
IIIe GIM
IIIa GIM
IIIa GIM
I GIM
zakwalifikowali się do rejonowego etapu konkursu przedmiotowego z historii
Ela EkiertII GIM zakwalifikowała się do rejonowego etapu konkursu przedmiotowego z matematyki
Maciej MościńskiV SPzajął 3 m-ce w województwie i 13 m-ce w kraju w konkursie ENGLISH HIGH FLIER 2004
Dorota KrupaVIb SPzajęła 5 m-ce w województwie i 42 m-ce w kraju w konkursie ENGLISH HIGH FLIER 2004
Błażej OżógV SP zajął 14 m-ce w województwie i 189 m-ce w kraju w konkursie ENGLISH HIGH FLIER 2004
Wojciech ZiębaV SP zajął 15 m-ce w województwie i 221 m-ce w kraju w konkursie ENGLISH HIGH FLIER 2004
Daniel SmoleńV SP zajął 16 m-ce w województwie i 235 m-ce w kraju w konkursie ENGLISH HIGH FLIER 2004
Bartosz SołtysI GIM zajął 13 m-ce w województwie i 147 m-ce w kraju w konkursie ENGLISH HIGH FLIER 2004
Anna MiczkaIIIa GIM zajęła 16 m-ce w województwie i 189 m-ce w kraju w konkursie ENGLISH HIGH FLIER 2004
Drużyna Szkoły Podstawowej- zajęła III m-ce w Mistrzostwach Gliwic Szkół Podstawowych w pływaniu
Michał JanczyszynIIIa SPI m-ce stylem dowolnym w zawodach pływackich chłopców
Maciej FlakVIb SPI m-ce stylem klasycznym i III m-ce stylem dowolnym w zawodach pływackich chłopców
Maciej MościńskiV SPIII m-ce stylem klasycznym w zawodach pływackich chłopców
Pola MarkowiczVIb SPI m-ce stylem dowolnym w zawodach pływackich dziewcząt
Marysia FlakIIa SPII m-ce stylem dowolnym w zawodach pływackich dziewcząt
Weronika PastwaVIb SPII m-ce stylem grzbietowym w zawodach pływackich dziewcząt
Patrycja ŻołnaIII LOotrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Dorian StokłosaII GIMzajął II miejsce w V Mistrzostwach Gliwic w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta w kat. Mixt do lat 14
Dorian StokłosaII GIMzajął II miejsce w V Mistrzostwach Gliwic w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta w kat. Debel Chłopców do lat 14
Dorian StokłosaII GIMzajął I miejsce w V Mistrzostwach Gliwic w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta w kat.Chłopcy do lat 14
Tomek SzyrockiV SPzajął II miejsce w III edycji II Amatorskich zawodów w kolarstwie górskim o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice
Tomek SzyrockiV SPzajął I miejsce w II edycji II Amatorskich zawodów w kolarstwie Górskim o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice