Rok 2003/2004
Imię i Nazwisko klasa Opis osiągnięcia
Maciej Mościński IV SP zajął I miejsce w międzynarodowym konkursie matematycznym "Pikomat"
Ola Chmielewska IIa GIM została laureatką konkursu "Europa w szkole"
Dorota Krupa Vb SP została laureatką konkursu "Europa w szkole"
Anna Księżarek   IIb SP zajęła III miejsce w konkursie literackim pt.:"Pokochaj Ziemię" organizowanym przez Urząd Miejski w ramach "III Gliwickich Spotkań z Ekologią".
Zosia Pardela   IIb SP zajęła I miejsce w konkursie literackim pt.:"Pokochaj Ziemię" organizowanym przez Urząd Miejski w ramach "III Gliwickich Spotkań z Ekologią".
Dorota Stangel  IIe Gim zdobyła III nagrodę w VII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej - III edycja angielska.
Maciej Zieliński   VIw SP zajął III miejsce w Wielkim Finale teleturnieju TVN "Dzieciaki z klasą".
Maciek Mościński   IV SP w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PIKOMAT zajął III miejsce i znalazł się w ścisłym 10-osobowym finale
Drużyna piłkarska w składzie:
  • Bartek Malinowski,
  • Maciek Mościński,
  • Tomek Szyrocki,
  • Paweł Wieczorek,
  • Artur Zięba,
  • Artur Zwierzycki
 
IV SP zajęła III miejsce w Turnieju Piątek Piłkarskich zorganizowanym przez Robotniczy Klub Sportowy FORTUNA
Drużyna szachowa w składzie:
  • Joanna Barglik, kl. III
  • Maciej Czempiel, kl. Va
  • Maciej Mościński, kl. IV
  • Paweł Wieczorek, kl. IV
 
SP II miejsce w Szachowych Mistrzostwach Śląska Szkół Niepublicznych
  • Agata Gajek
  • Maja Gwóźdź
  • Kamil Raczyński
 
III SP II miejsce w VII Miejskich „Zielonych Podchodach” uczniów klas III SP
Maciek Mościński   IV SP uzyskał 5 miejsce w województwie i 42 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „MAT”
Patrycja Żołna  II LO otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Maciej Mościński  IV SP zajął 7 miejsce i zdobył nagrodę II stopnia w konkursie matematycznym "KANGUR"
Elżbieta Ekiert  Ia G. zajęła 52 miejsce i zdobyła nagrodę III stopnia w konkursie matematycznym "KANGUR"
Tomasz Konsek  Ie G. zajął 57 miejsce i zdobył nagrodę III stopnia w konkursie matematycznym "KANGUR"
Agnieszka Nowakowska  Ia G. zajęła 61 miejsce i zdobyła nagrodę III stopnia w konkursie matematycznym "KANGUR"
Tomasz Szyrocki  IV SP zajął 70 miejsce i wyróżnienie w konkursie matematycznym "KANGUR"
Michał Bielecki  II a LO zajął 79 miejsce w konkursie matematycznym "KANGUR"
Maciej Zieliński  VI w SP zajął 100 miejsce w konkursie matematycznym "KANGUR"
Maciej Mościński  IV SP zajął 7 miejsce w województwie a 189 w kraju (spośród 4392 uczestników) w ogólnopolskim konkursie "Alfik Humanistyczny"
Ewa Olszańska  V SP zajęła 22 miejsce w województwie a 236 w kraju (spośród 5014 uczestników) w ogólnopolskim konkursie "Alfik Humanistyczny"
Joanna Biesiada  V SP zajęła 29 miejsce w województwie a 344 w kraju (spośród 5014 uczestników) w ogólnopolskim konkursie "Alfik Humanistyczny"
Dorota Krupa  V SP zajęła 29 miejsce w województwie a 344 w kraju (spośród 5014 uczestników) w ogólnopolskim konkursie "Alfik Humanistyczny"
Rafał Janczyszyn   V SP zajął 35 miejsce w województwie a 379 w kraju (spośród 5014 uczestników) w ogólnopolskim konkursie "Alfik Humanistyczny"
Natalia Paszek   VI SP zajęła 36 miejsce w województwie a 690 w kraju (spośród 5919 uczestników) w ogólnopolskim konkursie "Alfik Humanistyczny"
Marta Nowak   VI SP zajęła 36 miejsce w województwie a 690 w kraju (spośród 5919 uczestników) w ogólnopolskim konkursie "Alfik Humanistyczny"
Katarzyna Klimczyk  VI SP zajęła 48 miejsce w województwie a 785 w kraju (spośród 5919 uczestników) w ogólnopolskim konkursie "Alfik Humanistyczny"
Aleksandra Hanusiewicz   VI SP zajęła 70 miejsce w województwie a 1198 w kraju (spośród 5919 uczestników) w ogólnopolskim konkursie "Alfik Humanistyczny"
Grażyna Ekiert   IV SP zajęła 68 miejsce w województwie a 1155 w kraju (spośród 4392 uczestników) w ogólnopolskim konkursie "Alfik Humanistyczny"
Paweł Wieczorek   IV SP zajął 82 miejsce w województwie a 1404 w kraju (spośród 4392 uczestników) w ogólnopolskim konkursie "Alfik Humanistyczny"
Elżbieta Ekiert  I Gim. zajęła 99 miejsce w województwie a 1112 w kraju (spośród 3107 uczestników) w ogólnopolskim konkursie "Alfik Humanistyczny"
Agata Cichoń   II Gim. zajęła 92 miejsce w województwie a 1010 w kraju (spośród 3161 uczestników) w ogólnopolskim konkursie "Alfik Humanistyczny"
Maciej Zieliński   VI SP zajął 6 miejsce spośród 1081 uczestników w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego "Albus"
Maciej Mościński  IV SP zajął 7 miejsce spośród 992 uczestników w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego "Albus"
Natalia Paszek  VI SP zajęła 7 miejsce spośród 1081 uczestników w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego "Albus"
Aleksandra Hanusiewicz  VI SP zajęła 7 miejsce spośród 1081 uczestników w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego "Albus"
Kimi Łagowska  VI SP zajęła 9 miejsce spośród 1081 uczestników w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego "Albus"
Maja Gorzkowicz  V SP zajęła 9 miejsce spośród 1075 uczestników w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego "Albus"
Aleksandra Woźnica   VI SP zajęła 9 miejsce spośród 1081 uczestników w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego "Albus"
Elżbieta Ekiert  IV SP zajęła 11 miejsce spośród 992 uczestników w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego "Albus"
Olga Białas  VI SP zajęła 12 miejsce spośród 1081 uczestników w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego "Albus"
Dorota Krupa  V SP zajęła 13 miejsce spośród 1075 uczestników w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego "Albus"
Dominika Dudek   VI SP zajęła 13 miejsce spośród 1081 uczestników w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego "Albus"
Martyna Sarkowicz  IV SP zajęła 13 miejsce spośród 992 uczestników w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego "Albus"
Paweł Ligienza   VI SP zajął 13 miejsce spośród 1081 uczestników w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego "Albus"
Artur Zięba   IV SP zajął 15 miejsce spośród 992 uczestników w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego "Albus"
Weronika Pastwa   V SP zajął 15 miejsce spośród 1075 uczestników w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego "Albus"
Tomasz Konsek   I gim. zajął 15 miejsce w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego "Albus"
Maciej Zieliński   VI SP zajął 8 miejsce spośród 715 uczestników w ogólnopolskim konkursie matematycznym "Albus"
Maciej Mościński   IV SP zajął 9 miejsce spośród 861 uczestników w ogólnopolskim konkursie matematycznym "Albus"
Szymon Marcinów   II gim. zajął 9 miejsce w ogólnopolskim konkursie matematycznym "Albus"
  • Maja Gorzkowicz
  • Dorota Krupa
  • Maciej Flak
 
V b SP zajeli I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie “W kręgu mitów i legend”
Paulina Słowik  V a SP zajęła 3 miejsce w konkursie zorganizowanym przez Centrum Językowe CLAN.
Marta Waliszak  III a SP otrzymała wyróżnienie w IV Przeglądzie Plastycznej Twórczości Dzieci i Młodzieży organizowanym przez MUZEUM w Gliwicach
Sandra Imiela  III gim. została stypendystką Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci
Weronika Pastwa  V b SP zajęła III miejsce w Mistrzostwach Gliwic w pływaniu indywidualnym
Pola Markowicz  V b SP zajęła III miejsce w Mistrzostwach Gliwic w pływaniu indywidualnym
Paulina Miczka  V a SP zajęła III miejsce w Mistrzostwach Gliwic w pływaniu indywidualnym
Maciej Flak  V b SP zajał II miejsce w Mistrzostwach Gliwic w pływaniu indywidualnym
Maciej Mościński  IV SP zajął III miejsce w Mistrzostwach Gliwic w pływaniu indywidualnym
Maria Flak  I a SP zajęła 5 miejsce 25 m. stylem dowolnym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym o Puchar Dyrektora SP 28
Agata Szołtysek  II a SP zajęła VI miejsce 25 m. stylem dowolnym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym o Puchar Dyrektora SP 28
Katarzyna Grabiec   II a SP zajęła II miejsce 25 m. stylem dowolnym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym o Puchar Dyrektora SP 28
Maja Gwóźdź   III a SP zajęła XIII miejsce 50 m. stylem dowolnym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym o Puchar Dyrektora SP 28
Michał Janczyszyn   II a SP zajął IV miejsce 25 m. stylem dowolnym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym o Puchar Dyrektora SP 28
Krzysztof Pietrzak  I e SP zajął IX miejsce 25 m. stylem dowolnym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym o Puchar Dyrektora SP 28
Wiktor Pastwa  I a SP zajął XVII miejsce 25 m. stylem dowolnym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym o Puchar Dyrektora SP 28
Oskar Keller  II b SP zajął VIII miejsce 25 m. stylem dowolnym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym o Puchar Dyrektora SP 28
Bogusław Dobryniewski   II b SP zajął XII miejsce 25 m. stylem dowolnym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym o Puchar Dyrektora SP 28
Bartosz Siupka  II a SP zajął XVI miejsce 25 m. stylem dowolnym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym o Puchar Dyrektora SP 28
Kamil Raczyński   III SP zajął VII miejsce 50 m. stylem dowolnym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym o Puchar Dyrektora SP 28
Patryk Pietrzak   III SP zajął XIII miejsce 50 m. stylem dowolnym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym o Puchar Dyrektora SP 28
Adam Płotkowski   III SP zajął XIX miejsce 50 m. stylem dowolnym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym o Puchar Dyrektora SP 28
Dorota Stangel  II e Gim. zajęła II miejsce 50 m st. klasycznym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym
Leszek Nowak   II a Gim. zajęła II miejsce 50 m st. motylkowym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym
Michał Włostowski   II e Gim. zajęła III miejsce 50 m st. klasycznym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym
sztafeta chłopców:
  • Krzysztof Garcarz
  • Leszek Nowak
  • Michał Włostowski
  • Demetriusz Wenglarczyk
 
I i II Gim. zajął II miejsce 4 x 50 m st. dowolnym w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Drużynowym
ENGLISH ACE 2004 (Szkoła Podstawowa)
Dorota Krupa  Vb SP Zajęła I miejsce w województwie, a 6 w kraju w konkursie angielskim "ENGLISH ACE 2004"
Ola Hanusiewicz  VIw SP Zajęła VI miejsce w województwie, a 68 w kraju w konkursie angielskim "ENGLISH ACE 2004"
Maciej Zieliński  VIw SP Zajął VI miejsce w województwie, a 68 w kraju w konkursie angielskim "ENGLISH ACE 2004"
ENGLISH ACE 2004 (Gimnazjum)
Szymon Marcinów  IIa Gim Zajął II miejsce w województwie, a 30 w kraju w konkursie angielskim "ENGLISH ACE 2004"
Anna Miczka  IIa Gim Zajęła VII miejsce w województwie, a 73 w kraju w konkursie angielskim "ENGLISH ACE 2004"
Leszek Nowak  IIa Gim Zajął VII miejsce w województwie, a 73 w kraju w konkursie angielskim "ENGLISH ACE 2004"
Inne
Patrycja Żołna
 
II LO otrzymała wyróżnienie w II ogólnopolskim konkursie "W świecie kultury" zorganizowanym przez Centrum Edukacyjno-Metodyczne w Katowicach
Maciek Zieliński  VIw zajął 2 miejsce w I Miejskim Konkursie Informatycznym klas VI. organizowanym przez nazą szkołę w ramach Konkursu "Omnibus"
Dominika Ziober i Ewa Olszańska
 
V a SP otrzymały wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie na Baśń zorganizowanym przez Centrum Edukacyjno-Metodyczne w Katowicach dla uczniów szkół podstawowych
Milena Strycharczyk
 
III gim otrzymała wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie "Edukacja regionalna" zorganizowanym przez Centrum Edukacyjno-Metodyczne w Katowicach dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
Klasa IV SP
 
IV SP Klasa IV SP pod kier. p. Marka Świecha zajęła II miejsce w VI Prezentacjach Artystycznych Dzieci i Młodzieży 2004
Mateusz Dzieżok
 
III gim zajął II miejsce w II Mistrzostwach Gliwic w Kolarstwie Górskim szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych !
Maciek Mościński   IV SP zajął 7 miejsce w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny 2003
Drużyna pływacka
(dziewczęta i chłopcy)
 
I - III SP zdobyli III miejsce DRUŻYNOWO w Mistrzostwach Gliwic w Pływaniu Indywidualnym o Puchar Dyrektora SP 28 w kategorii klasy I – III SP
Maciej Mościński   IV SP zakwalifikował się do III etapu konkursu „PIKOMAT”
Zosia Pardela  IIb SP zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Piękne drzewa bujne lasy, słowem dziecka malowane”, kategoria: rymowanki.
Sztafeta pływacka dziewcząt:
Dominika Synowiec
Magdalena Szumańska
Dominika Dudek
Weronika Pastwa
Zuzanna Szołtysek
Paulina Miczka
Apolonia Markowicz
Grażyna Ekiert
Katarzyna Grabiec
Magdalena Flak
Maria Flak
 
I-VI SP Zajęły II miejsce w Mistrzostwach Gliwic Szkół Podstawowych w pływaniu.
Wyniki indywidualne:
I miejsce Paulina Miczka
II miejsce Magdalena Szumańska
III miejsce Dominika Synowiec
III miejsce Zuzanna Szołtysek
III miejsce Apolonia Markowicz
III miejsce Grażyna Ekiert
Sztafeta pływacka chłopców:
Maciej Flak
Maciej Mościński
Patryk Pietrzak
Wojtek Zięba
Filip Kocur
Kamil Raczyński
Paweł Wieczorek
Darek Sołowiński
Michał Tereszczenko
Marcin Kowcz
Adam Płotkowski
Michał Janczyszyn
Maciej Czempiel
Rafał Janczyszyn
 
III-VI SP zajęli I miejsce w Mistrzostwach Gliwic Szkół Podstawowych w Pływaniu.
Wyniki indywidualne:
I miejsce Maciej Flak
I miejsce Maciej Mościński
I miejsce Patryk Pietrzak
I miejsce Wojtek Zięba
III miejsce Filip Kocur
III miejsce Kamil Raczyński
III miejsce Paweł Wieczorek
Inne:
Kasia Baryła  IIb zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Zima w oczach dziecka"
Maciek Zieliński  VIw zajął 2 miejsce w drugim międzyszkolnym konkursie informatycznym "Enter " dla klas VI organizowany przez Prywatną Szkołę Podstawową "Szkoła jak Dom" w Katowicach
Maciek Mościński   IV zajął 3 miejsce w województwie a 26 w kraju (spośród 9920 uczestników)w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny 2003
Maciek Zieliński VI zajął 5 miejsce w województwie a 57 w kraju  (spośród 8976 uczestników)w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny 2003
Grażyna Ekiert  IV

zajęła 45 miejsce w województwie (spośród 9920 uczestników)w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny 2003

 
Ela Ekiert I Gim

zajęła 68 miejsce w województwie (spośród 6083 uczestników)w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny 2003

 
Dorota Krupa V.

zajęła 73 miejsce w województwie (spośród 9791 uczestników)w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny 2003

 

Natalia Paszek VI

zajęła 96 miejsce w województwie (spośród  uczestników)w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny 2003

 
Maciej Zieliński
Aleksandra Hanusiewicz
Dorota Krupa
Marta Nowak
Hanna Pielka
Magdalena Szumańska
Dominika Dudek

 
SP

Zakwalifikowali się do II etapu olimpiady języka angielskiego org. przez Szkołę Języków Obcych „LEVEL”

 
Łukasz Bałuszyński V

zajął 56 miejsce w kraju (spośród 2342 uczestników)w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Deutschfreund 2003

 
Tomek Konsek I Gim

zajął 514 miejsce w kraju (spośród 1726 uczestników)w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Deutschfreund 2003