Rok 2001/2002
Imię i Nazwisko klasa Opis osiągnięcia
Aleksandra Wołek III LO

Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Prof. Jerzego Buzka

Uczniowie SP

-

Zajęli I miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich w punktacji zespołowej dziewcząt i chłopców
Łukasz Spierewka

5 e

Zajął 71 miejsce na 8845 uczestnikow i otrzymał nagrodę III stopnia w konkursie "Kangur matematyczny 2002" - kategoria "Beniamin"
Kamil Rajtar

5 e

zajął 76 miejsce na 8845 uczestników i otrzymał nagrodę III stopnia w konkursie "Kangur matematyczny 2002" - kategoria "Beniamin"
Maciek Mościński

-

zajął 13 miejsce na 7470 uczestników i otrzymał nagrodę II stopnia w konkursie "Kangur matematyczny 2002" - kategoria "Maluch"
Dorota Krupa

3 b

zajęła 17 miejsce na 7470 uczestników i otrzymał nagrodę II stopnia w konkursie "Kangur matematyczny 2002" - kategoria "Maluch"
Szymon Marcinów

6 a

zajął 82 miejsce na 8845 uczestników w konkursie "Kangur matematyczny 2002" - kategoria "Beniamin"
Bartek Połomski

IIa gim.

zajął 95 miejsce na 6219 uczestników i otrzymał nagrodę III stopnia w konkursie "Kangur matematyczny 2002" - kategoria "Kadet"
Maciek Zieliński

4 w

zajął 18 miejsce na 7470 uczestników i otrzymał nagrodę III stopnia w konkursie "Kangur matematyczny 2002" - kategoria "Maluch"
Maciek Zieliński

4 w

zajął 24 miejsce w województwie i 272 w kraju na 9897 osób startujących w konkursie matematycznym ALFIK
Bartek Połomski

II a gim.

zajął 15 miejsce województwie i 146 w kraju na 6241 osób startujących w konkursie matematycznym ALFIK
ŁUKASZ SZUMAŃSKI

II a gim.

zajął 15 miejsce województwie i 146 w kraju na 6241 osób startujących w konkursie matematycznym ALFIK
Wanda Waldowska

V e

zajęła I miejsce w wojewódzkim konkursie grafiki komputerowej "Malowanie na ekranie"
Dorota Groyecka

II a gim.

zajęła I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie na Recenzję Literacką "ALE HIT"
klasa II Gimnazjum

-

III miejsce na Prezentacjach Artystycznych Dzieci i Młodzieży 2002 w kategorii teatralnej za spektakl "śmierć według Woody Allen'a" � pod kierunkiem pp. Edyty Koszarnej i Kamili Bodzon
klasa "0" Szkoły Społecznej

-

Wyróżnienie za kostiumy na Prezentacjach Artystycznych Dzieci i Młodzieży 2002 w kategorii teatralnej - pod kierunkiem p. Beaty Bomastik
klasa II Szkoły Społecznej

-

Wyróżnienie za kostiumy na Prezentacjach Artystycznych Dzieci i Młodzieży 2002 w kategorii teatralnej - pod kierunkiem p. Ewy Lewandowskiej
Patrycja Żołna, Ewa Kryj, Kasia Łacisz

III a gim.

zajęły II miejsce w miejskim konkursie historycznym "Konstytucja trzeciego Maja"
Małgorzata Kaliszewska
Sandra Imiela

II a gim.
I gim.

otrzymały Stypendium Prezydenta Miasta Gliwice
Maja Gwó?d?

-

zajęła II miejsce w VI miejskim konkursie recytatorskim dla uczniów klas I-III
Daria Berezowska

IV LO

zakwalifikowała się do okręgowych eliminacji Olimpiady Filozoficznej
Jacek Stapowicz

IV LO

zakwalifikował się do okręgowych eliminacji Olimpiady Artystycznej
Joanna Stawowy

IV LO

uczestniczyła w eliminacjach okręgowych (II stopnia) Olimpiady Artystycznej w sekcji plastyki
Sandra Imiela

I gim.

zakwalifikowała się do finału Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "PIKOMAT"
Patrycja Żołna, Michał Grabski, Krzysztof Włodarski

III gim.

zajęli drużynowo I miejsce w międzyszkolnym konkursie fizycznym organizowanym przez Gimnazjum nr I w Gliwicach.
Ania Jędrzejczyk

II b gim.

została laureatką VI Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę Literacką dla SP i Gimn.
Krzysztof Włodarski

III gim.

zakwalifikował się do wojewódzkiego etapu olimpiady z fizyki
Ewa Kryj

III gim.

III miejsce indywidualnie w rejonowych zawodach szachowych szkół gimnazjalnych dziewcząt i chłopców
Filip Kocur

III SP

zajął I miejsce w zawodach w narciarstwie alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice
Maciek Flak

-

III miejsce w II Międzyszkolnych Zawodach Pływackich klas I - III
Magda Flak

-

III miejsce w II Międzyszkolnych Zawodach Pływackich klas I - III
Leszek Nowak

VI SP

I miejsce w Mistrzostwach Gliwic Szkół Podstawowych w pływaniu
Dorota Krupa

III SP

IV miejsce w miejskim konkursie klas III MINIOMNIBUS
Martyna Sarkowicz, Maciek Mościński, Artur Zięba

II SP

I miejsce w miejskim konkursie gramatyczno-ortograficznym klas II
Sandra Imiela

I gim.

otrzymała wyróżnienie w V ogólnopolskim konkursie na recenzję literacką "ALE HIT!"
Dominika Ziober, Paulina Miczka z kl. III; Marta Nowak, Marta Szumańska z kl. IV; Katarzyna Mencfel, Patrycja świątnicka z kl. V; Anna Marcinek, Anna Miczka z kl. VI.

-

II miejsce w rejonowych zawodach pływackich szkół podstawowych 8x50m stylem dowolnym dziewcząt.
sztafeta pływacka dziewcząt 8x50m stylem dowolnym

SP

I miejsce w rejonowych zawodach
sztafeta pływacka 8x50m chłopców

Gim.

III miejsce w rejonowych zawodach
sztafeta pływacka 8x50m dziewcząt.

Gim.

IV miejsce w rejonowych zawodach
SP

SP

I miejsce w Mistrzostwach Gliwic Szkół Podstawowych w pływaniu w klasyfikacji drużynowej.
Gim.

Gim.

II miejsce w Mistrzostwach Gliwic Szkół Gimnazjalnych w pływaniu w klasyfikacji drużynowej.
SP

SP

II miejsce w pływackich zawodach drużynowych o "Puchar Dyrektora Szkoły" organizowanych przez SP 28.
Uczniowie naszej Szkoły

SP

Zajęli I miejsce

w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich w punktacji zespołowej dziewcząt i chłopców

Ola Wołek i Agata Krężel

III LO

zdobyły II nagrodę w V ogólnopolskim konkursie historycznym "W HOŁDZIE TYM CO POLEGLI NA NIELUDZKIEJ ZIEMI"
Ola w kategorii esej Agata w kategorii tekstów poetyckich