Klasa II Gimnazjum II Gim. zajęła II miejsce w konkursie Historycznym

Dawid Jóźwicki III LO Historia Bliska - "Rodzina w wirach historii"
Kuba Jasek III LO Miejska Olimpiada wiedzy o AIDS
Joanna Stawowy III LO Zakwalifikowała się do eliminacji okręgowych Olimpiady Artystycznej - sekcja plastyczna
Maciej Zieliński III W Zakwalifikował się do finału Omnibusa klas III
Maciej Zieliński III W Zajął 32 miejsce (na 6590 miejsc) w ALFIKU MATEMATYCZNYM i wygrał tygodniowy pobyt na obozie "Konie i matematyka"
Ewa Kryj II Gim Zajęła III miejsce w turnieju szachowym
Aleksandra Ciołczyk VI K Zakwalifikowała się do II etapu olimpiady z języka niemieckiego.
Maciej Zieliński III W II miejsce w Miejskim Konkursie Omnibusa Dla Klas III.
Do pierwszego miejsca zabrakło Maćkowi 1 punktu.
Reprezentacja SP SP Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych w Pływaniu
Reprezentacja SP SP Zajęła II miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowwej nr 28 w Gliwicach dla klas I-III
Dorota Krupa --- Zajęła I miejsce w I Ogólnomiejskim Konkursie Plastycznym "Wielkanoc 2001"

Miejskie prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży 2001

Zespół teatralny II gim. Zajął II miejsce w kategorii teatralnej za przedstawienie pt.: Lokomotywa wg. J. Tuwima
Zespół teatralny IV a Zdobył wyróżnienie w kategorii teatralnej za scenografię do przdstawienia pt.: "Latający kufer" wg. J. Ch. Andersena
Zespół teatralny IV a Zajął III miejsce w kategorii teatralnej za przedstawienie pt.: "Latający kufer" wg. J. Ch. Andersena
Zespół teatralny --- Zajął I miejsce w kategorii teatralnej za przedstawienie pt.: Za fiołkową polaną wg. J. Brzechwy
Weronika Prchała --- Zdobyła wyróżnienie w kategorii teatralnej za kreację aktorską w przdstawieniu pt.: "Latający kufer" wg. J. Ch. Andersena
Aleksandra Hanusiewicz --- Zdobyła wyróżnienie w kategorii teatralnej za kreację aktorską w roli prokuratora w przdstawieniu pt.: "Za fiołkową polaną" wg. J. Brzechwy

-------------------------------------------------------

Joanna Biesiada III SP Zajęła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Kochajmy Zwierzęta
Aleksandra Ciołczyk VI SP Zakwalifikowała się do II części etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
Sandra Imiela

Ewa Biały

Karolina Garcarz

VI k Zajęły I miejsce w Międzyszkolnym Omnibusie klas 6
Łukasz Gawliczek I a gim. Zajął 48 miejsce wśród 7297 uczestników w konkursie matematycznym "Kangur"
Bartek Połomski I a gim. Zajął 45 miejsce wśród 7297 uczestników w konkursie matematycznym "Kangur"
Maciej Zieliński III w. Zajął 45 miejsce wśród 7030 uczestników w konkursie matematycznym "Kangur"
Marysia Chłopek II gim. Spośród 125 uczestników Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego nagrodzono i wyróżniono 12 - wśród nich naszą uczennicę. Marysia Chłopek uzyskała także nagrodę w towarzyszącym Konkursowi Turnieju Jednego Wiersza.
Ewa Biały

Łukasz Caputa

Mateusz Dzieżok

Katarzyna Kaczorowska

Aleksandra Kułaga

Łukasz Tomal

VI k IV a Nagrody i wyróżnienia dla naszych uczniów w IV Ogólnopolskim Konkursie na Baśń i V Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów